Zamknij

Horoskop tygodniowy od 15 do 21 czerwca 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

13.06.2020 00:01
Horoskop tygodniowy od 15 do 21 czerwca 2020
fot. Shutterstock

Chcesz wiedzieć, jaki będzie ten tydzień i czy wszystkie Twoje plany się powiodą? Przeczytaj horoskop od 15 do 21 czerwca 2020 dla wszystkich znaków zodiaku i sprawdź, co przygotowały dla Ciebie gwiazdy.

Horoskop tygodniowy Wodnik od 15 do 21 czerwca 2020

Miłość i życie prywatne: W tym tygodniu możesz spodziewać się zaskakujących zwrotów akcji w sprawach uczuciowych. Gdy już będzie Ci się wydawało, że wszystko układa się po Twojej myśli, los znów Cię zaskoczy. Niestety niezbyt pozytywnie.

Praca i finanse:  W pracy zapowiada się nico spokojniejszy tydzień. Będziesz mógł bez pośpiechu zająć się swoimi obowiązkami i narobić zaległości. Atmosfera będzie miła i życzliwa, co sprawi, że uda Ci się zacieśnić koleżeńskie więzy ze współpracownikami.

Zdrowie: W tym tygodniu Twoje zdrowie nie będzie sprawiało Ci większych kłopotów. Możesz spokojnie realizować wszystko, co sobie zaplanowałeś. W weekend przeznacz więcej czasu na odpoczynek, by naładować baterie przed kolejnym tygodniem.

Przeczytaj także: Wodnik - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Ryby od 15 do 21 czerwca 2020

Miłość i życie prywatne: W tym tygodniu będziesz bardzo zajęty sprawami rodzinnymi, które zaczną wreszcie dopominać się Twojej uwagi i których nie da się już odłożyć na później. To także dobry czas, by popracować nad relacjami z bliskimi i sprawić, by były jeszcze lepsze.

Praca i finanse: W pracy w tym tygodniu postaw na grę zespołową. Pracując ramię w ramię z innymi zyskasz znacznie więcej, niż grając solo do własnej bramki. Dzięki współpracy uda Ci się też znacznie szybciej rozwiązać trudności, które mogą się pojawić.

Zdrowie: Twoje zdrowie nie będzie Ci dziś sprawiać większych kłopotów. Gwiazdy mówią, że Twoich planów nie pokrzyżują Ci żadne nieprzyjemne dolegliwości i że możesz bez obaw realizować to, co sobie zamierzyłeś.

Przeczytaj także: Ryby - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Baran od 15 do 21 czerwca 2020

Miłość i życie prywatne: W tym tygodniu wszystkie Twoje sprawy prywatne, również te uczuciowe, będą układać się po Twojej myśli. Nic nie zakłóci harmonii między Tobą a Twoimi bliskimi i przyjaciółmi. Planetarna aura Ci sprzyja.

Praca i finanse: W tym tygodniu wrzuć na luz i przestań przejmować się drobiazgami, które nie mają większego znaczenia, za to potrafią skutecznie zepsuć Ci humor i zszargać nerwy. Gwiazdy mówią, że jeśli nieco odpuścisz, będzie czekał Cię cudowny tydzień.

Zdrowie:  W tym tygodniu znajdziesz się pod wpływem Jowisz, który ma silną pozycję na Twoim niebie, a to bardzo dobry znak. Będziesz pełen energii i dobrego humoru. Twoje zdrowie zarówno fizyczne, jak i psychiczne nie będzie sprawiać Ci żadnych kłopotów.

Przeczytaj także: Baran - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Byk od 15 do 21 czerwca 2020

Miłość i życie prywatne: Gwiazdy zapowiadają Ci bardzo dobry, pełen pozytywnych emocji tydzień. Możesz spodziewać się, że ktoś bliski zrobi Ci wspaniałą niespodziankę, a Twoje małe marzenie się spełni. Planetarna aura Ci sprzyja.

Praca i finanse: W tym tygodniu wreszcie zdecydujesz się, by poważnie porozmawiać z szefem na temat twojej przyszłości w firmie. Gwiazdy mówią, że najlepszy dzień na taką rozmowę to czwartek. Dobrze się do niej przygotuj, a wszystko pójdzie po twojej myśli.

Zdrowie: W tym tygodniu możesz być nieco osłabiony i gorzej się czuć, dlatego gwiazdy radzą, byś się nie przemęczał i zaplanował sobie więcej odpoczynku. Dbaj o siebie, jedz zdrowo i nie forsuj zbytnio swojego organizmu.

Przeczytaj także: Byk - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 15 do 21 czerwca 2020

Miłość i życie prywatne: W tym tygodniu wreszcie uporządkujesz większość swoich spraw prywatnych, w tym także uczuciowych i wreszcie odetchniesz pełną piersią. Znów poczujesz się wolny i niezależny i będziesz mógł rozwinąć skrzydła.

Praca i finanse: Ten tydzień może być dość intensywny, bądź więc wytrwały. Ktoś może w zaufaniu powierzyć Ci służbową tajemnicę. Bądź dyskretny i zachowaj ją tylko dla siebie. To dla Ciebie test na lojalność – nie oblej go.

Zdrowie: W tym tygodniu będziesz pod opieką Wenus, która ma bardzo silny wpływ w Twoim znaku. To bardzo dobra wróżba. Oznacza bowiem, że nie zabraknie Ci humoru, optymizmu oraz wewnętrznego blasku, który będzie przyciągał innych.

Przeczytaj także: Bliźnięta - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Rak od 15 do 21 czerwca 2020

Miłość i życie prywatne: Nie przejmuj się tym, co myślą i mówią o Tobie inni. Jeśli jesteś do czegoś przekonany, konsekwentnie do tego dąż i nie pozwól, by ktoś odwiódł Cię od Twoich planów. To w końcu Twoje życie i Twoje wybory.

Praca i finanse: W tym tygodniu atmosfera w pracy może być nieco nerwowa i napięta. Unikaj konfliktów i nie bierz udziału w biurowych wojnach, bo choć one nie będą dotyczyły Ciebie, możesz oberwać rykoszetem.

Zdrowie: W tym tygodniu bądź szczególnie ostrożny podczas treningów, bo może okazać się, że postawiłeś sobie za wysoko poprzeczkę i przeforsujesz swój organizm, a z tego nic dobrego nie będzie. Lepiej ćwiczyć mniej intensywnie, ale regularnie i sumiennie.

Przeczytaj także: Rak - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Lew od 15 do 21 czerwca 2020

Miłość i życie prywatne: W tym tygodniu przekonasz się, że karma wraca i sam na własnej skórze doświadczysz tego, co kiedyś dałeś od siebie innym. Sam najlepiej wiesz, czy były to dobre i pozytywne rzeczy, czy wręcz przeciwnie.

Praca i finanse: Pod koniec tygodnia szef poprosi Cię o raport z wykonanych w ostatnim czasie zadań. Jeśli od poniedziałku nie będziesz pracować sumiennie, nie będziesz miał się czym pochwalić przed przełożonym i będziesz musiał gęsto się tłumaczyć.

Zdrowie: W tym tygodniu bądź bardzo ostrożny podczas sportowych aktywności. Planetarna aura Ci nie sprzyja, a jeden nieopatrzny ruch może skończyć się poważną kontuzją, po której na dłuższy czas będziesz musiał zapomnieć o sporcie.

Przeczytaj także: Lew - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Panna od 15 do 21 czerwca 2020

Miłość i życie prywatne: Ten tydzień zapowiada się dla Ciebie naprawdę wspaniale. Możesz liczyć na wiele troski i ciepła ze strony bliskich Ci osób. W pierwszej połowie tygodnia spodziewaj się też miłej niespodzianki, która bardzo poprawi Ci humor.

Praca i finanse: W sprawach zawodowych na Twoim niebie nie widać żadnych czarnych chmur. Wszystko będzie układać się po Twojej myśli, a wyznaczone zadania zrealizujesz perfekcyjnie i przed czasem, czym bardzo zaimponujesz szefowi.

Zdrowie: Twoje zdrowie nie będzie w tym tygodniu sprawiało Ci żadnych kłopotów. Możesz bez przeszkód realizować swoje plany, bo Jowisz, który ma silny wpływ w Twoim znaku, zapewni Ci mnóstwo sił i energii.

Przeczytaj także: Panna - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Waga od 15 do 21 czerwca 2020

Miłość i życie prywatne: W tym tygodniu waż słowa, szczególnie te wypowiadane do osoby bliskiej Temu sercu. Może okazać się, że jedno nieopatrznie wypowiedziane zdanie popsuje na długo wasze dobre relacje i sprawi, że oboje będziecie cierpieć.

Praca i finanse: Okaże się, że jesteś osobą, na której barkach spoczywa sukces nowego projektu. Ciężar odpowiedzialności, który poczujesz, zmotywuje Cię do pracy i sprawi, że pod koniec tygodnia będziesz świętował sukces.

Zdrowie: W tym tygodniu uważaj na tzw. wampira energetycznego, który może pojawić się w Twoim otoczeniu. Przebywanie z nim sprawi, że stracisz całą swoją pozytywną energię. Gwiazdy radzą, byś trzymał się od takich osób z daleka.

Przeczytaj także: Waga - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Skorpion od 15 do 21 czerwca 2020

Miłość i życie prywatne: W sprawach sercowych w tym tygodniu nie podejmuj żadnych pochopnych decyzji. Planetarna aura Ci nie sprzyja w tej sferze, a Mars, który ma silny wpływ w Twoim znaku, może skłonić Cię do posunięć, których będziesz potem żałował.

Praca i finanse: W pracy zapowiada się dobry, pełen sukcesów tydzień. Gwiazdy mówią, że jeśli tylko będziesz od poniedziałku przykładał się do swoich obowiązków, uda Ci się to, co nie udało się nikomu w Twoim zespole. Możesz być pewien, że szef to doceni.

Zdrowie:  W tym tygodniu możesz odczuwać drobne dolegliwości ze strony układu pokarmowego. To znak od Twojego organizmu, byś lepiej się nim zajął i bardziej o niego zadbał. Zwróć większą uwagę na swoją dietę i spraw, by była bogatsza w składniki odżywcze.

Przeczytaj także: Skorpion - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Strzelec od 15 do 21 czerwca 2020

Miłość i życie prywatne: W tym tygodniu poświęć więcej czasu rodzinie i przyjaciołom. Oni bardzo Cię potrzebują i ciągle mają Cię za mało dla siebie, choć w ogóle o tym nie mówią. Gwiazdy radzą, byś wziął krótki urlop i spędził go z nimi.

Praca i finanse: W pracy będziesz mógł zwolnić nieco tempo i wyluzować. Szef nie będzie naciskał na dotrzymanie wyśrubowanych terminów, a Tobie uda się wynegocjować więcej czasu na realizację rozpoczętych projektów. Zapowiada się spokojniejszy czas.

Zdrowie: Drobne dolegliwości zdrowotne takie jak bóle głowy czy kłopoty ze snem, które mogą dokuczać i w tym tygodniu, uda Ci się rozwiązać za pomocą domowych sposobów. Zamiast biec do apteki po kolejne farmaceutyki, lepiej zainteresuj się ziołolecznictwem.

Przeczytaj także: Strzelec - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Koziorożec od 15 do 21 czerwca 2020

Miłość i życie prywatne: Koziorożce w związkach powinny przygotować się na napięta i nerwową atmosferę w tym tygodniu. Singlom zaś planetarna aura wyjątkowo sprzyja – możecie liczyć na romantyczne porywy serca i cudowne wieczory z osobą bliską Waszemu sercu.

Praca i finanse: Efekty Twojej pracy w tym tygodniu niestety nie wzbudzą zachwytu Twojego szefa. Okaże się, że nie tego oczekiwał, a Ty będziesz musiał poprawić to, co już zrobiłeś. Uzbrój się w cierpliwość – to nie będzie łatwy tydzień.

Zdrowie: W tym tygodniu uważaj podczas wycieczek rowerowych, zwłaszcza jeśli jeździsz po mało uczęszczanych, nierównych i błotnistych drogach. Na takich trasach najlepiej mieć dobrego i doświadczonego przewodnika. Jazda w towarzystwie amatora może skończyć się nieprzyjemnym wypadkiem.

Przeczytaj także: Koziorożec - charakterystyka znaku zodiaku

Zobacz także: Horoskop na czerwiec 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris