Zamknij

Horoskop tygodniowy od 17 do 23 sierpnia 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

12.08.2020 10:00
Horoskop tygodniowy od 17 do 23 sierpnia 2020 dla wszystkich znaków zodiaku
fot. Shutterstock

Chcesz wiedzieć, jaki będzie ten tydzień i czy wszystkie Twoje plany się powiodą? Przeczytaj horoskop od 17 do 23 sierpnia 2020 dla wszystkich znaków zodiaku i sprawdź, co przygotowały dla Ciebie gwiazdy.

Horoskop tygodniowy Wodnik od 17 do 23 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: W tym tygodniu będziesz w nostalgicznym nastroju, skłonnym do wspomnień i głębokich przemyśleń. Jeśli tylko nie będziesz bezowocnie rozpamiętywać przeszłości i wyciągniesz wnioski, które przydadzą Ci się na przyszłość, to nie będzie zmarnowany czas.

Praca i finanse:  Ktoś zarzuci Ci w tym tygodniu, że do celu idziesz po trupach. Nie przejmuj się tym jednak. To, że konsekwentnie realizujesz swój cel, nie jest żadną zbrodnią, a to, że ktoś radzi sobie gorzej niż Ty – nie Twoją winą.

Zdrowie: W tym tygodniu nie musisz martwić się o swoje zdrowie. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy ześlą mnóstwo dobrej energii i sił do działania. Dobrze to wykorzystaj i nie zmarnuj tego, co ześlą Ci gwiazdy.

Przeczytaj także: Wodnik - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Ryby od 17 do 23 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne:  Nie bój się zwierzać w tym tygodniu ze swoich kłopotów i przemyśleń swoim bliskim. To żaden wstyd, a ich pomoc i wsparcie okażą się dla Ciebie wprost nieocenione przy podejmowaniu ważnych decyzji.

Praca i finanse: Będziesz w tym tygodniu w buntowniczym nastroju i nie będziesz mógł znieść, gdy ktoś będzie Ci mówił, co masz robić. Ten indywidualizm i niezależność wyjdą ci na dobre i sprawią, że rozwiniesz skrzydła.

Zdrowie: Nie będziesz mieć w tym tygodniu powodów do narzekań na swoje zdrowie. Jowisz, który ma silny wpływ w twoim znaku zadba o to, by nie niepokoiły Cię żadne nieprzyjemne dolegliwości. Ciesz się tym.

Przeczytaj także: Ryby - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Baran od 17 do 23 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: W sprawach sercowych tydzień zapowiada się spokojnie. Wprawdzie nie możesz liczyć na romantyczne chwile i miłosne uniesienia, zapomnij też o randkach, ale miły i beztroski constans teraz Ci się przyda.

Praca i finanse: To będzie dla Ciebie bardzo dobry zawodowo tydzień. W przeciwieństwie do innych w poniedziałek będziesz cieszył się z tego, że możesz iść do pracy. Dzięki tak optymistycznemu podejściu tydzień minie Ci spokojnie i z dobrą passą.

Zdrowie:  Dbaj o sobie, zwłaszcza o swoje serce, i unikaj nadmiernego stresu, wysiłku fizycznego oraz nerwów. Te czynniki bardzo niekorzystnie wpływają na układ krążeniowy, a lepiej przecież zapobiegać niż leczyć.

Przeczytaj także: Baran - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Byk od 17 do 23 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Ten tydzień upłynie Ci pod znakiem trudnych wyborów i ważnych decyzji, z których podjęciem nie będziesz mógł dłużej zwlekać. Nie odkładaj tego w nieskończoność, tylko weź… byka za rogi.

Praca i finanse: Jeśli ktoś ciągle powtarza Ci, że nic Ci się nie uda i że nie dasz rady, po prostu… przestań go słuchać. To tylko od Ciebie zależą twoje sukcesy, nie pozwól więc nikomu, by Cię demotywował.

Zdrowie: Będziesz w tym tygodniu w dobrej kondycji fizycznej, choć w okolicy weekendu poczujesz się bardzo zmęczony psychicznie – stresem i ważnymi decyzjami, które będziesz musiał podjąć. Koniecznie zaplanuj sobie odpoczynek.

Przeczytaj także: Byk - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 17 do 23 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: W tym tygodniu ktoś, kto już nie raz pokazał, jak mało dla niego znaczysz, może usilnie domagać się Twojej uwagi. Zastanów się, czy chcesz tracić czas na kogoś, kto Tobie precyzyjnie wydziela każdą minutę swojego życia.

Praca i finanse: Gwiazdy radzą, byś w tym tygodniu był skupiony na pracy i nie pozwolił, by cokolwiek Cię rozpraszało. Pamiętaj, że szef będzie rozliczał Cię z efektów, więc zadbaj o to, by były one imponujące i by nie dało się do niczego przyczepić.

Zdrowie: Dbaj o swoje zdrowie, a w szczególności komfort psychiczny. Unikaj stresu i obciążających emocjonalnie sytuacji. Planetarna aura Ci sprzyja, ale Twoje dobre samopoczucie tak naprawdę zaczyna się w Tobie.

Przeczytaj także: Bliźnięta - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Rak od 17 do 23 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Ktoś może mieć w tym tygodniu do Ciebie pretensje o to, że nie masz dla niego wystarczająco dużo czasu. Nie przejmuj się tym jednak i kieruj się swoimi priorytetami. Doba nie jest z gumy, więc rób to, co dla Ciebie ważne.

Praca i finanse: W tym tygodniu nie wszystko będzie się układać tak, jakbyś sobie tego życzył, ale nie zrażaj się tym. Początki zawsze bywają trudne. Jeśli jednak będziesz wytrwały w dążeniu do celu, uda Ci się go osiągnąć.

Zdrowie: Zdrowie będzie Ci w tym tygodniu dopisywać. Nie musisz się o nic martwić, bo planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy zadbają o to, byś mógł bez przeszkód zrealizować wszystkie swoje cele i zamierzenia.

Przeczytaj także: Rak - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Lew od 17 do 23 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Wymuszanie na kimś tego, czego się chce, za pomocą łez i teatralnego szlochania nie jest w porządku. Ciebie jednak nie będzie to obchodziło, bo najważniejsze jest dla ciebie to, by osiągnąć swój cel. Środki nie mają znaczenia.

Praca i finanse: Jak mówi stare przysłowie: miłe złego początki, lecz koniec żałosny. Zanim więc postanowisz złamać pewne zawodowe reguły, które Cię obowiązują, zastanów się nad konsekwencjami, które będziesz musiał ponieść.

Zdrowie: W tym tygodniu będziesz nieco rozchwiany emocjonalnie i będziesz miewać zmienne nastroje – od wybuchów radości do wybuchów płaczu. Zastanów się z czego to wynika i jeśli nie potrafisz nad tym zapanować, zasięgnij porady specjalisty.

Przeczytaj także: Lew - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Panna od 17 do 23 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: W sprawach sercowych to, co najgorsze, masz już za sobą. Teraz może być już wyłącznie lepiej. Musisz tylko w to uwierzyć i przestać przyciągać do siebie złe myśli i czarne wizje. Wszystko się ułoży, jeśli tylko tego chcesz.

Praca i finanse: Ten tydzień zapowiada się spokojnie pod względem zawodowym. Wszystko będzie układać się po Twojej myśli i nic nie przeszkodzi Ci w dążeniu do Twojego celu. Możesz spokojnie realizować swoje zadania.

Zdrowie:  Nie będziesz mieć w tym tygodniu problemów ze swoim zdrowiem. Wszystko będzie układać się po Twojej myśli. Nie musisz o nic się martwić – planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy są Ci przychylne.

Przeczytaj także: Panna - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Waga od 17 do 23 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne:  W tym tygodniu będziesz miał tendencję do użalania się nad sobą i stawiania się w każdej sytuacji w roli ofiary. Nie dziw się, że skoro sam tak się postrzegasz, inni dokładnie tak będą Cię traktować.

Praca i finanse: To dobry tydzień, by pomyśleć o swoim rozwoju zawodowym. Choć Twoja sytuacja w firmie jest dobra, to możesz ją poprawić, jeśli tylko zdobędziesz dodatkowe kompetencje. Zastanów się, jak to zrobić.

Zdrowie: Nie będziesz mieć w tym tygodniu żadnych problemów ze zdrowiem. Gwiazdy zadbają o to, byś nie musiał się o nic martwić i by żadne nieprzyjemne dolegliwości nie zakłóciły Ci tego tygodnia. Możesz być spokojny.

Przeczytaj także: Waga - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Skorpion od 17 do 23 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Stare przysłowie mówi, że na wojnie i w miłości wszystkie chwyty dozwolone. I o tym właśnie powinieneś pamiętać w tym tygodniu, walcząc o serce kogoś, na kim Ci zależy.

Praca i finanse: W tym tygodniu musisz uważać na to co i komu mówisz, bo jeśli zaufasz niewłaściwej osobie i wyjawisz jej swoje zawodowe tajemnice, możesz narobić sobie poważnych kłopotów. Bądź więc ostrożny.

Zdrowie: Będziesz w tym tygodniu w bardzo dobrej kondycji zarówno fizycznej, jak i psychicznej. Nie musisz się o nic martwić, bo planetarna aura wyjątkowo Ci sprzyja. Realizuj więc wszystkie swoje plany i niczym się nie przejmuj.

Przeczytaj także: Skorpion - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Strzelec od 17 do 23 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz coraz bardziej angażował się w pewną relację i składał komuś bardzo poważne propozycje. Gwiazdy radzą, byś zwolnił tempo, bo w przeciwnym razie druga osoba poczuje się osaczona i… ucieknie.

Praca i finanse: Będziesz w tym tygodniu miał bardzo dużo pracy, ale możesz być pewien, że pod koniec tygodnia szef doceni Twój wysiłek i zaangażowanie. Spotka Cię zasłużona nagroda, a Ty poczujesz się wartościowym pracownikiem.

Zdrowie: Będziesz w tym tygodniu w dobrej kondycji i świetnym nastroju, który będzie się poprawiał z każdym dniem. W weekend możesz liczyć na doskonały humor, dlatego dobrze go wykorzystaj i zaplanuj sobie czas w interesujący sposób.

Przeczytaj także: Strzelec - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Koziorożec od 17 do 23 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz oczekiwał, że w tym tygodniu wszystkie Twoje sprawy będą się tyczyć swoim zwykłym rytmem, a Ty po prostu nadal będziesz czerpał z nich korzyści tak jak dawniej. Gwiazdy mówią, że możesz się mocno rozczarować.

Praca i finanse: Ten tydzień będzie dla Ciebie wyjątkowo trudny. Przygotuj się na to, że w poniedziałek zwali się na Ciebie mnóstwo zadań niecierpiących zwłoki, które będziesz musiał wykonać szybko i bezbłędnie.

Zdrowie: Ten tydzień dla Ci się we znaki. Presja czasu w pracy oraz niezbyt przychylna planetarna aura w sprawach sercowych sprawią, że już pod koniec tygodnia będziesz się czuł się dramatycznie zmęczony. W weekend zaplanuj odpoczynek, koniecznie w towarzystwie ukochanej osoby.

Przeczytaj także: Koziorożec - charakterystyka znaku zodiaku

Zobacz także: Horoskop na sierpień 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris