Zamknij

Horoskop tygodniowy od 18 do 24 maja 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Anna Parcheta
16.05.2020 17:38
Horoskop tygodniowy od 18 do 24 maja 2020
fot. Shutterstock

Chcesz wiedzieć, czy w tym tygodniu będziesz mieć szczęście w miłości? Chciałbyś sprawdzić, czy Twoje plany zawodowe się powiodą? A może obawiasz się o swoje zdrowie i wiedzieć, czy nie musisz się spodziewać żadnych kłopotów? Przeczytaj horoskop tygodniowy od 18 do 24 maja 2020 dla swojego znaku zodiaku i poznaj odpowiedzi na swoje pytania.

Horoskop tygodniowy Wodnik od 18 do 24 maja 2020

Miłość i życie prywatne: W tym tygodniu zbierzesz się wreszcie na odwagę i powiesz bliskim i przyjaciołom, co Cię denerwuje i co Ci przeszkadza. To dobra decyzja, bo pozwoli Wam wyjaśnić nieporozumienia, których ostatnio jest coraz więcej, a także pomoże Ci ustalić granice, których inni nie powinni przekraczać.

Praca i finanse:  W pracy postaraj się w tym tygodniu być całkowicie obiektywny i nie angażuj się w żadne intrygi ani nie wchodź w sojusze przeciwko innym. Takie postępowanie może się zaszkodzić Tobie samemu. Gwiazdy zalecają, byś zachował neutralność.

Zdrowie: W tym tygodniu koniecznie popracuj nad swoją kondycją fizyczną. Siedzący tryb życia i mała dawka ruchu na co dzień odbije się niekorzystnie na Twojej sylwetce, jeśli czegoś z tym nie zrobisz. Zaplanuj sobie regularne treningi i trzymaj się swojego postanowienia.

Przeczytaj także: Wodnik - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Ryby od 18 do 24 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Dla singli to dobry czas na nowe miłosne podboje. Wenus, która ma mocny wpływ w Twoim znaku,  pomoże Ci zwrócić na siebie uwagę kogoś, kto wpadł Ci w oko. Ryby w związkach mogą spodziewać się harmonii z partnerem i doskonałego zrozumienia.

Praca i finanse: W pracy sytuacja może być nieco nerwowa z powodu zawirowań na rynku w Twojej branży. Zachowaj jednak spokój – gwiazdy mówią, że niebawem wszystko wróci do normy. Pamiętaj też, że zawsze możesz liczyć na pomoc życzliwej Ci osoby z Twojego zespołu.

Zdrowie: Stres, który będzie Ci towarzyszył w pracy w tym tygodniu, może dać Ci się we znaki w weekend. Na wolne dni koniecznie zaplanuj sobie odpoczynek i relaks. Dobrym pomysłem będzie krótki wypad za miasto na łono natury.

Przeczytaj także: Ryby - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Baran od 18 do 24 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Twoi znajomi będą próbowali roztrząsać publicznie twoje miłosne zawirowania oraz komentować decyzje, które podejmujesz. Nie pozwól na to i zdecydowanie się temu przeciwstaw. Pod koniec tygodnia możesz liczyć na miłe chwile u boku bliskiej osoby.

Praca i finanse: To dobry czas na porządki i podsumowania. Zastanów się, co przeszkadza Ci w osiągnięciu sukcesu i pomyśl, co możesz zrobić, by usunąć lub ominąć te przeszkody. Gwiazdy mówią, że wystarczy tylko chwila refleksji, by ruszyć z kopyta do przodu.

Zdrowie: To dobry tydzień, by zająć się swoim wyglądem. Codziennie wieczorem zaplanuj sobie inny zabieg kosmetyczny, który możesz wykonać samodzielnie w domu. Dzięki temu już pod koniec tygodnia poczujesz się znacznie lepiej w swojej skórze.

Przeczytaj także: Baran - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Byk od 18 do 24 maja 2020

Miłość i życie prywatne: W kłopotach sercowych możesz liczyć na zrozumienie najbliższych przyjaciół. Nie musisz się obawiać i możesz otworzyć przed nimi woje serce i powiedzieć, co tak naprawdę czujesz. Rada, którą od nich otrzymasz, okaże się bardzo cenna i pomoże Ci wybrnąć z trudnej sytuacji.

Praca i finanse: W pracy w tym tygodniu kieruj się swoją intuicją. Ona najlepiej podpowie Ci, jakie rozwiązania wybrać i którą zawodową ścieżką pójść. Nie odrzucaj jednak zupełnie opinii innych osób – pod koniec tygodnia ktoś może dać Ci cenną radę, na której bardzo skorzystasz.

Zdrowie: W tym tygodniu możesz spodziewać się drobnych, ale nieprzyjemnych dolegliwości związanych z kręgosłupem. Ból czy uczucie sztywności mogą być efektem stresu lub nieodpowiedniej pozycji podczas pracy.

Przeczytaj także: Byk - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 18 do 24 maja 2020

Miłość i życie prywatne: W tym tygodniu wreszcie dotrze do Ciebie, że nie możesz na siłę domagać się uwagi od innych osób i że niektórzy Twoi znajomi są już Tobą nieco zmęczeni. Weź to sobie do serca i nie zaprzątaj im sobą głowy. Weekend poświęć wyłącznie sobie – wyłącz telefon oraz internet i zrelaksuj się swoim towarzystwie.

Praca i finanse: Tydzień w pracy zapowiada się bardzo intensywnie. Możesz mieć poczucie, że jesteś w ciągłym niedoczasie i z niczym nie zdążasz. Walcz jednak do końca, bo ktoś z Twojego zespołu bardzo liczy na Twoją pomoc i czujne oko. To także dobry dzień na inwestycje – umowy, które podpiszesz w czwartek, przyniosą Ci szczęście.

Zdrowie: Nie będziesz mieć powodów do narzekania na swoje zdrowie, a żadne troski nie zepsują Ci humoru. Gwiazdy wróżą Ci mnóstwo pozytywnej energii, którą możesz, a nawet powinieneś, podzielić się z tymi, którzy nie mają jej tak wiele co Ty.

Przeczytaj także: Bliźnięta - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Rak od 18 do 24 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Twojemu partnerowi może być w tym tygodniu trudno nadążyć za Twoimi zmiennymi nastrojami i zachciankami, nie dziw się więc, jeśli pod koniec tygodnia straci do Ciebie cierpliwość. Single mają szansę na poznanie kogoś interesującego w drugiej połowie tygodnia.

Praca i finanse: W tym tygodniu możesz spodziewać się wzmożonej pracy i natłoku zadań, które mocno Cię obciążą. Jeśli czujesz, że sam temu nie podołasz, porozmawiaj o tym  szefem i poproś o wsparcie. Dobrym dniem na takie spotkanie będzie środa.

Zdrowie: Koniecznie zadbaj o swój wzrok. Długie godziny, które spędzasz codziennie przed ekranem komputera, telewizora lub smartfona mogą odbić się niekorzystanie na Twojej ostrości widzenia. Gwiazdy radzą, byś dbał o to, by raz na godzinę robić sobie min. 5 minut przerwy po to, by dać oczom odpocząć.

Przeczytaj także: Rak - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Lew od 18 do 24 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Lwy w związkach czeka cudowny tydzień pełen harmonii w relacjach z partnerem. Wreszcie poczujecie, że ukochana osoba poświęca Wam sto procent czasu i uwagi. Single powinny być czujne, bo gwiazdy mówią, że prawdziwa miłość jest tuż-tuż.

Praca i finanse: W tym tygodniu czeka Cię duża zmiana w Twoim życiu zawodowym. Dostaniesz od szefa propozycję nie do odrzucenia, którą chcąc nie chcąc będziesz musiał przyjąć. Jeśli nie przystaniesz na zaproponowane warunki, możesz wiele stracić.

Zdrowie: W tym tygodniu możesz odczuwać skutki stresu, którego będziesz mieć sporo w pracy. Najlepszym remedium na wszystkie dolegliwości okaże się czas spędzony z bliską osobą. W tym tygodniu będziesz mieć go znacznie więcej niż zwykle.

Przeczytaj także: Lew - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Panna od 18 do 24 maja 2020

Miłość i życie prywatne: W tym tygodniu będziesz mieć serdecznie dość kogoś, z kim chcąc nie chcąc masz częsty kontakt. Gwiazdy zalecają cierpliwość – zaczekaj jeszcze trochę, a wkrótce ta osoba całkowicie zniknie z Twojego życia.

Praca i finanse: W tym tygodniu słuchaj rad starszych i bardziej doświadczonych współpracowników. Dzięki temu uda Ci się uniknąć popełnienia błędu, który może Cię wiele kosztować. Dobry dzień na negocjacje biznesowe to czwartek.

Zdrowie: Szczególnie zatroszcz się o swoje zdrowie. To ono powinno być dla Ciebie najważniejsze. Nie przejmuj się więc innymi i przestań denerwować ich kłopotami. Skup się na sobie, swojej wewnętrznej harmonii i tym, byś czuł się dobrze ze sobą.

Przeczytaj także: Panna - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Waga od 18 do 24 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Możesz mieć w tym tygodniu wiele wątpliwości odnośnie swoich emocji. Będzie Ci trudno określić, jakie uczucia żywisz do kogoś, kto usilnie zabiega o Twoje względy. Gwiazdy radzą, byś dobrze przemyślał swoją decyzję, zanim zakomunikujesz ją innym.

Praca i finanse: Praca pochłonie Cię bez reszty, a wielość zawodowych spraw do załatwienia sprawi, że ledwo starczy Ci czasu na domowe obowiązki. Wygospodaruj na nie czas w weekend, bo w przeciwnym razie narobisz sobie zaległości, które będzie Ci trudno nadgonić.

Zdrowie: To będzie trudny dla Ciebie czas pod względem emocjonalnym. Sprzeczne uczucia będą walczyć w Twoim wnętrzu i buzować jak wulkan w czasie erupcji. Gwiazdy radzą, byś codziennie wieczorem znalazł chwilę tylko dla siebie i spróbował się wyciszyć.

Przeczytaj także: Waga - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Skorpion od 18 do 24 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Choć to trudne w tym tygodniu w sprawach sercowych kieruj się rozumem, a nie sercem. Decyzje podejmowane pod wpływem silnych emocji  w afekcie okażą się dla Ciebie niekorzystne i przyniosą Ci więcej szkody niż pożytku.

Praca i finanse: Szef powierzy Ci nieco inne obowiązki niż zwykle, a Ty ze zdziwieniem odkryjesz, że wykonywanie ich sprawia Ci ogromną przyjemność. Zaczniesz zastanawiać się nad całkowitą zmianą swojej ścieżki zawodowej. Gwiazdy mówią, że to dobra decyzja.

Zdrowie: W tym tygodniu nie zabraknie Ci energii, by zrealizować wszystkie swoje plany. Planetarna aura Ci sprzyja i zsyła dobry nastrój, poczucie humoru oraz świetną kondycję fizyczną. Wykorzystaj dobrze ten czas.

Przeczytaj także: Skorpion - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Strzelec od 18 do 24 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Gwiazdy ostrzegają Cię przed zabawą czyimiś uczuciami. To, co dla Ciebie jest flirtem i odskocznią od szarej codzienności, dla kogoś może wiele znaczyć. Uważaj, by nie zranić tej osoby i nie sprawić, że zamknie się w sobie.

Praca i finanse: Tydzień sprzyja poznawaniu nowych osób i nawiązywaniu kontaktów biznesowych. Skrupulatnie schowaj wszystkie wizytówki, które otrzymasz, i zanotuj numery telefonów. Gwiazdy mówią, że przydadzą Ci się już wkrótce.

Zdrowie: Nie musisz obawiać się żadnych kłopotów ze zdrowiem. Przychylny Ci układ Jowisza w Twoim znaku sprawi, że spokoju nie zakłócą Ci żadne nieprzyjemne dolegliwości. Możesz bez przeszkód realizować swoje plany.

Przeczytaj także: Strzelec - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Koziorożec od 18 do 24 maja 2020

Miłość i życie prywatne: W tym tygodniu możesz być zmęczony codzienną rutyną i monotonią. Poczujesz, że masz dość wszystkiego, również tego, co kiedyś sprawiało Ci przyjemność. Jeśli tak jest, po prostu nie rób tego, co Cię męczy, a zaoszczędzony w ten sposób czas, poświęć sobie i osobom, które są Ci najbliższe.

Praca i finanse: W tym tygodniu skup się na pracy i usuń ze swojego otoczenia wszystko, co Cię rozprasza lub przeszkadza w wypełnianiu zawodowych obowiązków. Dzięki temu swoje zadania wykonasz szybciej i zyskasz więcej wolnego czasu, który będziesz mógł poświęcić na przyjemności.

Zdrowie: Z powodu niekorzystnego wpływu Marsa w Twoim znaku możesz czuć się podenerwowany i wyczerpany. Gwiazdy radzą, byś codziennie wieczorem postarał się znaleźć czas wyłącznie dla się i dopilnował, by nikt nie zakłócał Ci wtedy spokoju.

Przeczytaj także: Koziorożec - charakterystyka znaku zodiaku

Zobacz także: Horoskop na maj dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris