Zamknij

Horoskop tygodniowy od 19 do 25 października 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

11.10.2020 21:37
Horoskop tygodniowy od 19 do 25 października 2020 dla wszystkich znaków zodiaku
fot. Shutterstock

Dla kogo ten tydzień będzie pomyślny, a komu los będzie rzucał kłody pod nogi? Wszystko zapisane jest w gwiazdach. Przeczytaj horoskop tygodniowy od 19 do 25 października 2020 i dowiedz się.

Horoskop tygodniowy Wodnik od 19 do 25 października 2020

Miłość i życie prywatne: Ten tydzień przyniesie dużą zmianę w Twoim życiu uczuciowym. Nic już nie będzie takie samo, ale to, co nastąpi, okaże się dla Ciebie bardzo korzystne, nawet jeśli na początku będzie Ci się wydawało, że jest inaczej.

Praca i finanse: Nie odrzucaj propozycji szkoleń czy kursów tylko dlatego, że odbywają się one poza godzinami Twojej pracy. Gwiazdy mówią, że warto poświęcić trochę prywatnego czasu, by zdobyć kompetencje, które Ci się przydadzą.

Zdrowie: Twoje zdrowie nie będzie w tym tygodniu sprawiać Ci żadnych kłopotów. Możesz spokojnie cieszyć się każdym dniem i realizować wszystkie swoje plany. Planetarna aura Ci sprzyja – wykorzystaj to jak najlepiej.

Przeczytaj także: Wodnik - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Ryby od 19 do 25 października 2020

Miłość i życie prywatne: W tym tygodniu zrobisz wiele, by atmosfera wśród bliskich i przyjaciół była jak najlepsza. Ktoś jednak nie będzie doceniał Twoich wysiłków i psuł wszystko, co zrobisz. Nie pozwól sobie na to.

Praca i finanse: Ten tydzień będzie dość intensywny, ale jednocześnie bardzo efektywny. Uda Ci się wiele zrobić i osiągnąć to, co sobie zamierzyłeś. Merkury, który ma silny wpływ w Twoim znaku, sprzyja Ci.

Zdrowie: Twój horoskop na ten tydzień w kwestii zdrowia jest bardzo pozytywny. Planetarna aura jest dla Ciebie bardzo przychylna, a gwiazdy ześlą Ci mnóstwo dobrej energii i pozytywnego nastawienia do ludzi i świata.

Przeczytaj także: Ryby - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Baran od 19 do 25 października 2020

Miłość i życie prywatne: Możesz czuć się w tym tygodniu odrzucony przez kogoś, kogo bardzo kochasz, a kto kompletnie nie dostrzega, jak bardzo Ci na nim zależy. Nie poddawaj się jednak i pamiętaj, że kropla drąży skałę.

Praca i finanse: Nie wierz we wszystko, co dziś słyszysz, zwłaszcza od osób, z którymi nie zawsze miałeś dobre relacje. Może okazać się, że ktoś celowo próbuje Cię zmanipulować i wypaczyć Twój sposób postrzegania rzeczywistości.

Zdrowie:  Zadbaj o swoje zdrowie, bo stres, którego ostatnio masz w nadmiarze, może niekorzystanie wpłynąć na Twój układ krążenia. Wykorzystuj na odpoczynek każda wolną chwilę i znajdź niezawodny sposób na relaks.

Przeczytaj także: Baran - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Byk od 19 do 25 października 2020

Miłość i życie prywatne: W tym tygodniu zdasz sobie sprawę z tego, że to, czego tak bardzo pragnąłeś, nie jest warte funta kłaków. Możesz poczuć się przez to rozczarowany, a nawet oszukany. A przecież znajomi Cię ostrzegali.

Praca i finanse: W pracy unikaj plotkarzy i nie daj się wplątać w żadne biurowe intrygi, bo może się to dla Ciebie źle skończyć. Lepiej zajmij się wykonywaniem swoich obowiązków, zamiast zaprzątać sobie głowę tym kto, co i komu powiedział.

Zdrowie:  Bóle kręgosłupa, które mogą dokuczać Ci w tym tygodniu, mogą być spowodowane niewygodną pozycją podczas pracy. Zadbaj o dobre miejsce do siedzenia – biurko na odpowiedniej wysokości oraz wygodne krzesło.

Przeczytaj także: Byk - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 19 do 25 października 2020

Miłość i życie prywatne: Ten tydzień przyniesie wiele zmian w Twoim życiu prywatnym, ale możesz mieć pewność, że będą one wyłącznie pozytywne. Wreszcie uda Ci się spełnić swoje marzenia, a ich realizacja przejdzie Twoje najśmielsze oczekiwania.

Praca i finanse: W tym tygodniu będziesz cieszyć się z każdej minuty spędzonej w pracy, bo życie zawodowe stanie się dla Ciebie odskocznią od problemów prywatnych. To dobry moment, by wziąć trochę płatnych nadgodzin.

Zdrowie: Będziesz w tym tygodniu cieszyć się znakomitym zdrowiem i świetnym samopoczuciem. Podczas gdy inni będą narzekać na jesienną chandrę, Ty będziesz tryskać pozytywną energią i wrodzonym optymizmem.

Przeczytaj także: Bliźnięta - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Rak od 19 do 25 października 2020

Miłość i życie prywatne: W tym tygodniu możesz spodziewać się kilku ważnych rodzinnych narad, podczas których ustalicie istotne dla Waszej przyszłości rzeczy. Nie forsuj swojego zdania na siłę – to i tak nic nie da.

Praca i finanse: Możesz być pewien, ze Twoje zaangażowanie w pracę i wysiłek, którego w tym tygodniu nie będziesz szczędził, zostaną wynagrodzone. Nie musisz się o nic martwić – planetarna aura Ci sprzyja.

Zdrowie: W tym tygodniu będziesz musiał zadbać o zdrowie bliskiej Ci osoby, która przytłoczona problemami nie będzie sobie najlepiej radzić. Stań na wysokości zadania i zadbaj o nią najlepiej, jak potrafisz.

Przeczytaj także: Rak - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Lew od 19 do 25 października 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz zachowywał się jak rozkapryszone dziecko i zmuszał tym innych, by wokół Ciebie biegali i starali się Ciebie zadowolić. Zastanów się nad swoim postępowaniem. Twoi bliscy przecież i tak zrobią dla Ciebie wszystko. Po co to przedstawienie?

Praca i finanse: To nie będzie dla Ciebie najlepszy tydzień. Poniedziałek zacznie się w klasycznym niedoczasie, a dalej będzie… już tylko gorzej. Niestety nawet weekend nie przełamie tej złej passy. Musisz uzbroić się w cierpliwość.

Zdrowie: Będziesz w tym tygodniu tak bardzo zmęczony, że nie będziesz mieć siły ani ochoty na nic. Jedyne, o czym będziesz marzyć każdego wieczora to to, by jak najszybciej iść do łóżka i… się porządnie wyspać.

Przeczytaj także: Lew - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Panna od 19 do 25 października 2020

Miłość i życie prywatne: Ktoś, kogo troskę i uczucie nieustannie odrzucasz, bardzo Cię kocha i troszczy się o Ciebie. Dlaczego nie chcesz tego odwzajemnić, skoro zapewniasz, że czujesz to samo? Przyjmij to, co ta osoba Ci ofiarowuje.

Praca i finanse: Zapowiada się bardzo spokojny i dobry tydzień. Wszystko będzie układać się po Twojej myśli i nikt ani nic nie stanie na drodze do realizacji Twoich planów. Planetarna aura Ci sprzyja – korzystaj z mocy gwiazd.

Zdrowie: Twoje zdrowie nie będzie w tym tygodniu sprawiać Ci żadnych problemów, o ile sam nie będziesz dokładał sobie stresu, denerwując się rzeczami, które są kompletnie nieistotne. Niepotrzebnie szargasz sobie tym nerwy.

Przeczytaj także: Panna - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Waga od 19 do 25 października 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz w tym tygodniu niezwykle towarzyski i wprost nie będziesz mógł się opędzić od zaproszeń w różne miejsca. Będziesz miał jednak cały czas poczucie, że tam, gdzie Cię nie ma, jest o wiele ciekawiej.

Praca i finanse: Nie przejmuj się, jeśli coś pójdzie nie po Twojej myśli. Czasem niespodziewane zamiany planów wychodzą na dobre. Wystarczy otworzyć się na to, co niesie los i zaufać gwiazdom. One są po Twojej stronie.

Zdrowie: Powracające napady złości w tym tygodniu powinny dać Ci do myślenia i zmusić Ci e do tego, byś znalazł ich przyczynę i sobie z nią poradził. Jeśli trudno zrobić Ci to samemu, zasięgnij porady specjalisty.

Przeczytaj także: Waga - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Skorpion od 19 do 25 października 2020

Miłość i życie prywatne: W tym tygodniu single będą miały szansę na znalezienie wielkiej miłości. Musicie tylko pokonać wstyd i nieśmiałość. Skorpiony w związkach będą cieszyć się niezwykłą harmonią z partnerem.

Praca i finanse: W pracy uważaj, co i komu mówisz, bo jeśli będziesz zbyt wylewny, może okazać się, że ważne informacje dotrą do niepowołanych uszu. Szef nie będzie z tego powodu zbytnio zadowolony. Lepiej miej się na baczności.

Zdrowie: Będziesz miał w tym tygodniu skłonność do… hipochondrii. Każda drobna dolegliwość będzie Cię przerażała i wywoływała lawinę czarnych myśli. Najlepszym lekarstwem na ro będzie… odstawienie Internetu i czytania w nim artykułów o chorobach.

Przeczytaj także: Skorpion - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Strzelec od 19 do 25 października 2020

Miłość i życie prywatne: Ktoś uzna, że jeśli nie jesteś z nim, jesteś przeciwko niemu i zacznie traktować Cię jak swojego wroga. Nie uginaj się jednak. Ta osoba najwyraźniej nie pozwala nikomu mieć własnego zdania. Po co Ci taka znajomość?

Praca i finanse: Ktoś będzie nieustannie rzucał Ci kłody pod nogi, licząc na to, że wreszcie o którąś się potkniesz. Na szczęście Jowisz, który ma silny wpływ w Twoim znaku, sprawi, że będziesz przeskakiwał nad nimi jak gazela.

Zdrowie: Szukając zemsty na innych, uważaj, byś przy okazji nie zemścił się na swoim zdrowiu i nie zaszkodził sam sobie. Gwiazdy mówią, że niewiele brakuje, abyś stanął na skraju załamania nerwowego. Wyluzuj.

Przeczytaj także: Strzelec - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Koziorożec od 19 do 25 października 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz miał poczucie, że czas przecieka Ci przez palce i że przez swoje niezdecydowanie straciłeś coś bardzo cennego i niepowtarzalnego. Jedyne, czego możesz być pewien, to to, że taka okazja się już nie powtórzy.

Praca i finanse: Będziesz odczuwał frustrację, bo w Twojej pracy zaszły pewne zmiany i z niektórymi osobami nie współpracuje się tak samo jak kiedyś. Sam jednak jesteś sobie winien. O relacje w pracy również należy dbać.

Zdrowie: Choć duchem czujesz się nadal bardzo młodo, pamiętaj, że każdy wiek rządzi się swoimi prawami i mając więcej niż 20 wiosen na karku, należy zacząć bardziej o siebie dbać. Nie bagatelizuj więc nawet drobnych dolegliwości.

Przeczytaj także: Koziorożec - charakterystyka znaku zodiaku

Zobacz także: Horoskop na październik 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris