Zamknij

Horoskop tygodniowy od 2 do 8 listopada 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

31.10.2020 20:13
Horoskop tygodniowy od 2 do 8 listopada 2020
fot. Shutterstock

Chcesz wiedzieć, jaki będzie ten tydzień i czy wszystkie Twoje plany się powiodą? Przeczytaj horoskop tygodniowy od 2 do 8 listopada 2020 i sprawdź, co mówią gwiazdy.

Horoskop tygodniowy Wodnik od 2 do 8 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Ni bój się własnego szczęści i po prostu nim ciesz. Zastanawiając się ciągle, kiedy wszystko się popsuje, odbierasz sobie radość z tego, co teraz dzieje się w Twoim życiu, i przyciągasz złe myśli.

Praca i finanse: Jeśli chcesz osiągnąć to, co sobie zamierzyłeś, będziesz musiał wspiąć się na wyżyny sztuki dyplomatycznej, bo w tym tygodniu krzykiem i tupaniem nogą niczego nie załatwisz. Postaw na spokój i dobre argumenty.

Zdrowie: Twoje zdrowie w tym tygodniu nie będzie dawało Ci żadnych powodów do zmartwień. Możesz spokojnie cieszyć się każdą chwilą i nie musisz o nic martwić. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy są po Twojej stronie.

Przeczytaj także: Wodnik - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Ryby od 2 do 8 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Docenisz teraz rodzinne więzy i wsparcie najbliższych. Będziesz chciał spędzać z nimi każdą wolną chwilę, a wszystko inne zejdzie na dalszy plan. Nacieszcie się sobą, zwłaszcza w weekend.

Praca i finanse:  Zapowiada się naprawdę intensywny tydzień, a Ty będziesz mieć całą masę rzeczy na głowie. Na szczęście masz u boku kogoś, na kogo zawsze możesz liczyć i kto będzie dla Ciebie ogromnym wsparciem. Nie zapomnij tego docenić.

Zdrowie: W tym tygodniu staraj się spędzać czas wyłącznie z osobami, które są pozytywnie nastawione do życia i mogą podzielić się z Tobą swoja pozytywną energią, bo tego właśnie teraz potrzebujesz.

Przeczytaj także: Ryby - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Baran od 2 do 8 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: W tym tygodniu wreszcie poczujesz spokój i będziesz mieć wrażenie, że Twoje relacje z bliską Ci osobą w końcu są na dobrej drodze do tego, byście oboje byli szczęśliwi. Planetarna aura Wam sprzyja.  

Praca i finanse: Nie przemęczaj się i rób tylko to, co leży w zakresie Twoich obowiązków. Niestety możesz mieć pewność, że nikt nie doceni twojego poświęcenia i nadgodzin spędzonych w pracy. Nie warto więc tracić prywatnego czasu.

Zdrowie:  Dbaj o swoje zdrowie i ubieraj się ciepło, bo przemarznięcie może skończyć się nieprzyjemnym przeziębieniem, które osłabi Twoją odporność. Lepiej założyć o jedną warstwę za dużo, niż przemarznąć.

Przeczytaj także: Baran - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Byk od 2 do 8 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz mieć poczucie, że ktoś źle traktuje osobę, na której Ci zależy i że Ty dałbyś jej o wiele więcej szczęścia. Niestety nie możesz z tym nic zrobić. To jej wybór i musisz go zaakceptować.

Praca i finanse: Nie przekonuj się do niczego na siłę i nie rób tego, w co nie wierzysz. Lepiej powiedzieć szefowi otwarcie, że nie widzisz się w danym zadaniu, niż wykonywać je niedbale i bez zaangażowania.

Zdrowie:  W tym tygodniu będziesz cieszyć się dobrym zdrowiem i wspaniałym samopoczuciem.

Przeczytaj także: Byk - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 2 do 8 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Zapowiada się wspaniały tydzień pełen dobrych życzeń i pozytywnej energii, którą będą wysyłać Ci wszyscy przyjaciele, ciesząc się razem z Tobą Twoim szczęściem. Nie pozwól, by ktokolwiek Ci to zepsuł.

Praca i finanse: Ten tydzień będzie dla Ciebie bardzo pracowity – będziesz mieć wiele odpowiedzialnych zadań. Czeka Cię jednak zasłużona nagroda. Z dumą będziesz mógł podziwiać swój największy sukces i po prostu nim cieszyć.

Zdrowie: W tym tygodniu będziesz mógł wreszcie zrelaksować się w najcudowniejszym miejscu na ziemi, bo takim, które należy tylko do Ciebie. Ulubiona muzyka i kieliszek szampana niech dopełnią to wielkie święto.

Przeczytaj także: Bliźnięta - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Rak od 2 do 8 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz stawał na głowie, by zdobyć serce kogoś, na kim Ci bardzo zależy, niestety nie można nikogo zmusić do miłości. Lepiej zapomnij o tej osobie, bo sam skazujesz się na cierpienie.

Praca i finanse: Bądź w tym tygodniu uprzejmy i życzliwy dla wszystkich bez względu na to, jakie miejsce w firmowej hierarchii zajmują. Może okazać się bowiem, że ktoś, kto wcale nie zajmuje bardzo ważnego stanowiska, będzie decydował o Twoim losie.

Zdrowie: Horoskop dla twojego znaku zodiaku na ten tydzień jest bardzo pozytywny. Nie musisz obawiać się, że spokój zakłócą Ci jakieś nieprzyjemne dolegliwości. Wszystko będzie układać się po twojej myśli.

Przeczytaj także: Rak - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Lew od 2 do 8 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Ten tydzień nie zacznie się dla Ciebie szczęśliwie, a skończy… jeszcze gorzej. Niestety jesteś pod wpływem nieprzychylnego układu Marsa i Jowisza. Te dwie planety walczą ze sobą o wpływ na Twoim niebie, podobnie Ty będziesz walczyć z bliską Ci osobą o wpływ na kształt Waszej relacji.

Praca i finanse: To nie będzie dla Ciebie najfortunniejszy tydzień. Splot niesprzyjających okoliczności sprawi, że zostaniesz postawiony w bardzo niezręcznej sytuacji, z której będziesz musiał wytłumaczyć się szefowi.

Zdrowie: Będziesz z zazdrością patrzeć dziś na osoby, które wyglądają znacznie lepiej niż Ty. Zamiast pielęgnować w sobie zawiść, lepiej po prostu weź się za siebie. Na pewno coś jeszcze da się zrobić z nadmiarem kilogramów.

Przeczytaj także: Lew - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Panna od 2 do 8 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Nadchodzi czas zmian, które mogą wywołać w Tobie lekki niepokój. Gwiazdy radzą jednak, byś podszedł do wszystkiego z dużym dystansem. To, co nadchodzi, będzie korzystne zarówno dla Ciebie, jak i dla bliskich.

Praca i finanse: Zapowiada się bardzo dobry i spokojny tydzień. Nikt nie będzie wywierał na Tobie żadnej presji i będziesz mógł realizować wszystkie swoje zadania we własnym tempie. Planetarna aura Ci sprzyja.

Zdrowie: Nie musisz martwić się o swoje zdrowie. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy zadbają o to, by nie niepokoiły Cię żadne nieprzyjemne dolegliwości. Postaraj się tylko zapanować nad nerwami i stresem.

Przeczytaj także: Panna - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Waga od 2 do 8 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz w tym tygodniu w buntowniczym nastroju i nie pozwolisz nikomu, bo sobie Ciebie podporządkował. Będziesz walczył o swoje, nawet jeśli miałyby na tym ucierpieć Twoje dobre relacje z innymi.

Praca i finanse: Na początku tygodnia będziesz wytykał innym każdy błąd. Uważaj i nie rób tego złośliwie, bo już pod koniec tygodnia karma do Ciebie wróci i ktoś zauważy Twoje bardzo poważna niedociągnięcie.

Zdrowie: Postaraj się zapanować nad emocjami i wyrażać je w konstruktywny sposób, bo jeśli pozwolisz sobie na zbyt wiele stracisz nie tylko mnóstwo nerwów, lecz także… dobrą reputację. Bądź ostrożny.

Przeczytaj także: Waga - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Skorpion od 2 do 8 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Jeśli chcesz uniknąć bezsensownych kłótni z bliską Ci osobą, po prostu przytakuj, a rób… po swojemu. Dzięki temu nikt nie będzie przeszkadzał Ci w realizacji twoich planów i zaoszczędzisz sobie nerwów.

Praca i finanse: Z podejmowaniem ważnych decyzji zawodowych zaczekaj do końca tygodnia, bo wtedy będziesz miał pełny ogląd sytuacji i będziesz mógł świadomie wybrać najlepszą dla siebie drogę. Bądź cierpliwy.

Zdrowie: Nie musisz martwić się o swoje zdrowie. Gwiazdy mówią, że wszystko będzie układać się po twojej myśli i żadne nieprzyjemne dolegliwości nie zepsują Ci ani jednego dnia. Możesz więc bez obaw realizować swoje plany.

Przeczytaj także: Skorpion - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Strzelec od 2 do 8 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: W sprawach sercowych z niczym się nie spiesz i spokojnie zaczekaj na rozwój sytuacji. Pod koniec tygodnia wszystko powinno się wyklarować, a Ty zyskasz pewność odnośnie tego, co planujesz zrobić.

Praca i finanse: Będziesz próbował wszystkim narzucić swoje zdanie mimo że większość argumentów będzie świadczyła o tym, że nie do końca masz rację. Gwiazdy zalecają więcej pokory, bo takie zachowanie może się na Tobie zemścić.

Zdrowie: Twoje zdrowie nie będzie sprawiało Ci żadnych kłopotów. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy wspierają i zadbają o to, by wszystkie nieprzyjemne dolegliwości omijały Cię szerokim łukiem.

Przeczytaj także: Strzelec - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Koziorożec od 2 do 8 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Nadal będziesz żywił nadzieję, że uda się uratować pewną relację, którą już dawno epicko zawaliłeś i to świadomie i z premedytacją. Gwiazdy pragną tylko przypomnieć Ci, czyją matką jest nadzieja.

Praca i finanse: W tym tygodniu będziesz musiał uznać wyższość kogoś znacznie młodszego zarówno wiekiem, jak i stażem. Okaże się jednak, że ta osoba ma tak dobre pomysły, że nie możesz się z nią równać w żadnej dziedzinie.

Zdrowie: Częste i powtarzające się bóle głowy mogą mieć charakter psychosomatyczny i być spowodowane tym, że intensywnie myślisz o tym, czego pragniesz, a po co boisz się sięgnąć. Tylko od Ciebie zależy, czy coś z tym zrobisz.

Przeczytaj także: Koziorożec - charakterystyka znaku zodiaku

Zobacz także: Horoskop na listopad 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris