Zamknij

Horoskop tygodniowy od 20 do 26 lipca 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

18.07.2020 19:31
Horoskop tygodniowy od 20 do 26 lipca 2020 dla wszystkich znaków zodiaku
fot. Shutterstock

Chcesz wiedzieć, co spotka Cię w tym tygodniu? Wszystko zapisane jest w gwiazdach. Przeczytaj horoskop tygodniowy od 20 do 26 lipca 2020 i sprawdź, co Cię czeka.

Horoskop tygodniowy Wodnik od 20 do 26 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: Unikaj konfliktów i postaraj się wyjaśnić nieporozumienia z pewną osobą, która od dawana jest na Ciebie obrażona. To pozwoli Ci oczyścić emocje, a tym samym skupić się na rzeczach ważnych.

Praca i finanse: W tym tygodniu nie stawiaj przed sobą zbyt ambitnych zadań, bo wyzwania i trudy zamiast Cię zmotywować, sprawią, że sparaliżuje Cię strach, który uniemożliwi Ci działanie. Lepiej wyznacz sobie mniej ambitne, ale za to realne cele.

Zdrowie: Twoje zdrowie nie będzie sprawiało Ci w tym tygodniu większych problemów. Możesz spokojnie realizować swoje wszystkie plany i zamierzenia bez obaw, że pokrzyżują Ci je jakieś nieprzyjemne dolegliwości.

Przeczytaj także: Wodnik - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Ryby od 20 do 26 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: Ten tydzień zapowiada się wyjątkowo dobrze. Zarówno Ryby w związkach, jak i single mogą liczyć na szczęście w miłości oraz na to, że znów poczują dreszcz ekscytacji i motyle w brzuchu.

Praca i finanse: W pracy zapowiada się luźniejszy tydzień. Będziesz mógł wreszcie zwolnić tempo i trochę odpocząć. Nie musisz się o nic martwić – wszystko będzie toczyć się w swoim rytmie i w wyznaczonym przez Ciebie kierunku.

Zdrowie: W tym tygodniu gwiazdy ześlą Ci doskonałe samopoczucie i mnóstwo dobrej energii, którą będziesz mógł dzielić się z innymi. Możesz mieć pewność, że żadne kłopoty ze zdrowiem nie zniweczą Twoich planów.

Przeczytaj także: Ryby - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Baran od 20 do 26 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: Barany w związkach będą musiały wykazać się w tym tygodniu wielką cierpliwością wobec partnera, który będzie marudny i nieznośny. Single mogą zaś liczyć na udane spotkania i romantyczną atmosferę.

Praca i finanse: W pracy zapowiada się spokojny tydzień wypełniony pozytywnymi emocjami i sprzyjającymi zbiegami okoliczności. Planetarna aura będzie Ci sprzyjać, a gwiazdy zadbają o to, by wszystko układało się po Twojej myśli.

Zdrowie:  To doskonały tydzień, by zadbać o siebie. Wizyta u fryzjera czy kosmetyczki nie tylko pozytywnie wpłynie na Twój wygląd, lecz także poprawi Twoje samopoczucie i sprawi, że poczujesz się lepiej we własnej skórze.

Przeczytaj także: Baran - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Byk od 20 do 26 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: W sprawach sercowych czeka Cię burzliwy czas pełen trudnych decyzji i poważnych rozmów. Musisz odważnie stawić temu czoła. Gwiazdy radzą, byś podejmując decyzje, kierował się swoją intuicją.

Praca i finanse: Przygotuj się na intensywny i dość pracowity tydzień. Szef zadba o to, byś się nie nudził i będzie dokładał Ci zadań. Jeśli jednak będziesz pracował wytrwale, wyrobisz się ze wszystkim i możesz mieć pewność, że nie minie Cię nagroda.

Zdrowie: Twoje zdrowie nie będzie sprawiało Ci większych kłopotów, jednak pod koniec tygodnia możesz poczuć się zmęczony i przytłoczony nadmiarem obowiązków. Gwiazdy radzą, byś w weekend zaplanował sobie czas na relaks.

Przeczytaj także: Byk - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 20 do 26 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: Zapowiada się wyjątkowo dobry tydzień. W sprawach sercowych zapanuje spokój i wszystko będzie układało się po Twojej myśli. W weekend możesz spodziewać się zaproszenia na spotkanie i miłych niespodzianek od bliskich Ci osób.

Praca i finanse: Zapowiada się bardzo pracowity tydzień. Będziesz musiał zadbać o wiele spraw i przypilnować ważnych projektów. Nie pozwól sobie na brak profesjonalizmu, bo ktoś bardzo na Ciebie liczy. Gwiazdy mówią, że jak zwykle ze wszystkim poradzisz sobie doskonale.

Zdrowie: W tym tygodniu żadne problemy ze zdrowiem nie zakłócą Twojego spokoju. Będziesz cieszyć się wyśmienitym samopoczuciem. Przypływ dobrej energii poczujesz zwłaszcza w weekend, kiedy gwiazdy ześlą Ci mnóstwo radości.

Przeczytaj także: Bliźnięta - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Rak od 20 do 26 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: W tym tygodniu możesz liczyć na szczęście w miłości oraz harmonię w relacjach międzyludzkich. Wszystkie Twoje kontakty społeczne będą pełne radości, empatii i pozytywnych emocji.

Praca i finanse: W pracy spodziewał się w tym tygodniu wyzwań, które nie będą łatwe, ale pozwolą Ci nauczyć się nowych rzeczy i zdobyć kompetencje cenne na rynku pracy. Potraktuj to jako dar od losu na poszerzenie swoich umiejętności.

Zdrowie: Twoje zdrowie nie będzie w tym tygodniu sprawiało Ci większych kłopotów. Możesz spokojnie realizować wszystkie swoje plany. Saturn, który ma silny wpływ w Twoim znaku zodiaku, zadba o to, by nie niepokoiły Cię żadne przykre dolegliwości.

Przeczytaj także: Rak - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Lew od 20 do 26 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: Będzie Ci się wydawało, że zdobyłeś czyjeś serce i że należy ono tylko do Ciebie. Gwizdy radzą jednak, byś przypatrzył się uważniej całej sytuacji. Wtedy dostrzeżesz, że to tylko gra, choć – trzeba to przyznać – bardzo dobra.

Praca i finanse: To nie będzie zbyt udany tydzień w sprawach zawodowych. Ważne negocjacje, które powierzył Ci szef, spełzną na niczym, a kontrakt, na który przełożony bardzo liczył – nie dojdzie do skutku. Poczujesz gorzki smak porażki. 

Zdrowie: Z powodu kłopotów zawodowych możesz w tym tygodniu czuć się zdołowany i podłamany. Niestety nie będziesz mógł liczyć na wsparcie bliskiej osoby. Znajdź inny sposób, by odreagować złe emocje. Joga będzie dobrą alternatywą.

Przeczytaj także: Lew - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Panna od 20 do 26 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: W tym tygodniu będziesz miał tendencję do narzekania, marudzenia i wywlekania spraw z przeszłości. Gwiazdy radzą, byś tego zaniechał. Wtedy ten tydzień upłynie Ci przyjemnie i spokojnie.

Praca i finanse: W pracy zapowiada się spokojny tydzień. Nie musisz obawiać się, że zaskoczą Cię jakieś niebyt przyjemne i nieprzewidziane wydarzenia. Możesz bez przeszkód i bez presji czasu wykonywać swoje obowiązki – wszystko będzie się układać po twojej myśli.

Zdrowie: W tym tygodniu będziesz cieszyć się dobrym zdrowie i świetnym samopoczuciem. Żadne nieprzyjemne dolegliwości nie zakłócą Ci tego tygodnia. Pamiętaj jednak, by nie brać na siebie zbyt wiele i zaplanować czas na odpoczynek.

Przeczytaj także: Panna - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Waga od 20 do 26 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: Gwiazdy radzą, byś trzymał się z daleka od kogoś, kto nie przejmuje się Twoimi uczuciami i mimo że wie, że Cię rani, nadal to robi. Choć nie będzie to dla Ciebie łatwe, postanowisz zakończyć tę znajomość.

Praca i finanse: W sprawach zawodowych bądź zdecydowany i konsekwentny. Tylko wtedy uda Ci się dojść do swojego celu i osiągnąć to, co sobie zamierzyłeś. Planetarna aura sprzyja tym, którzy odważnie idą po swoje.

Zdrowie: Nie musisz martwić się o swoje zdrowie. Będzie się nim opiekował Jowisz, a to bardzo dobra wróżba. Możesz liczyć na przypływ pozytywnej energii i nie musisz się przejmować tym, że zaskoczą Cię jakieś nieprzyjemne dolegliwości.

Przeczytaj także: Waga - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Skorpion od 20 do 26 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: W tym tygodniu możesz liczyć na spotkanie z intrygującym Bliźniakiem. Przygotuj się do niego dobrze, jeśli chcesz zrobić wrażenie na tej osobie. Choć jest dość wymagająca, gwiazdy mówią, że warto się dla niej postarać.

Praca i finanse: W pracy będziesz mieć w tym tygodniu mnóstwo nowych zadań, w których będziesz czuć się niepewnie. Nie wahaj się, by poprosić o pomoc kogoś bardziej doświadczonego. Możesz liczyć na życzliwość.

Zdrowie: W sprawach zdrowotnych wszystko będzie układało się po Twojej myśli. Nie musisz martwić się, że jakieś nieprzewidziane dolegliwości pokrzyżują Twoje plany. Planetarna aura Ci sprzyja.

Przeczytaj także: Skorpion - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Strzelec od 20 do 26 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: W tym tygodniu możesz spodziewać się poważnego konfliktu z bliską Ci osobą. Gwiazdy radzą, byś pierwszy wyciągnął rękę na zgodę, inaczej relacja, która tak długo budowaliście, może zostać zaprzepaszczona.

Praca i finanse: W tym tygodniu będziesz potrzebować wsparcia w bieżących zadaniach, bo ich liczba, sprawi, że przestaniesz się ze wszystkim wyrabiać. Nie wahaj się poprosić szefa o pomoc i wyznaczenie osoby, która weźmie część rzeczy na siebie.

Zdrowie: W tym tygodniu możesz liczyć na przypływ pozytywnej energii oraz świetne samopoczucie. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy ześlą mnóstwo siły, które będziesz mógł wykorzystać do realizacji wszystkich swoich planów.

Przeczytaj także: Strzelec - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Koziorożec od 20 do 26 lipca 2020

Miłość i życie prywatne:  Wydarzenia tego tygodnia sprawią, że dojdziesz do wniosku, że niedawno popełniłeś bardzo poważny błąd. Gwiazdy mówią, że jeśli chcesz go naprawić, musisz przygotować się na radykalne zmiany.

Praca i finanse: W tym tygodniku możesz liczyć na trochę więcej oddechu i mniej obowiązków. Będziesz miał czas, aby nadrobić zaległości i uporządkować wszystkie swoje zadania. Nie ociągaj się, by to zrobić.

Zdrowie: W tym tygodniu możesz odczuwać dolegliwości ze strony układu pokarmowego. Niestrawność, zagada i kłopoty z trawieniem to wynik niezdrowej diety o małej różnorodności składników i przypraw.

Przeczytaj także: Koziorożec - charakterystyka znaku zodiaku

Zobacz także: Horoskop na lipiec 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris