Zamknij

Horoskop tygodniowy od 21 do 27 września 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

16.09.2020 12:00
Horoskop tygodniowy od 21 do 27 września 2020 dla wszystkich znaków zodiaku
fot. Shutterstock

Komu w tym tygodniu będzie sprzyjać szczęście, a kto będzie musiał stawić czoła przeciwnościom losu? Przeczytaj horoskop tygodniowy od 21 do 27 września 2020 dla wszystkich znaków zodiaku i sprawdź.

Horoskop tygodniowy Wodnik od 21 do 27 września 2020

Miłość i życie prywatne: W tym tygodniu sprzyja Ci szczęście w miłości, ale… możesz go nie zauważyć, bo będziesz tak skupiony na negatywnych drobiazgach. Gwiazdy radzą, byś rozglądał się wokół siebie uważniej i nie przegapił swojej szansy na miłość.

Praca i finanse:  W tym tygodniu gwiazdy sprzyjają sprawą, które wymagają szczegółowych obliczeń i drobiazgowych planów. Merkury, który ma silny wpływ w twoim znaku, sprawi, że wykażesz się dokładnością i precyzją.

Zdrowie: Twoje zdrowie nie będzie sprawiało Ci w tym tygodniu większych problemów. Możesz spokojnie realizować wszystkie swoje plany i cieszyć każdym dniem – planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy ześlą mnóstwo sił.

Przeczytaj także: Wodnik - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Ryby od 21 do 27 września 2020

Miłość i życie prywatne:  Ryby w związkach będą musiały w tym tygodniu zmierzyć się z zazdrością partnera, który będzie nerwowo reagował na każdy uśmiech, który nie będzie kierowany w jego stronę. Single mają zaś szansę spotkać swoją wielką miłość.

Praca i finanse: W tym tygodniu bądź w pracy szybki i czujny, ale też nie przesadzaj, bo niektóre rzeczy trzeba dobrze przemyśleć, a pewne decyzje – poprzedzić głębszą analizą. Zachowaj więc zdrowy rozsądek i elastyczność działania.

Zdrowie: Twój horoskop na ten tydzień w kwestii zdrowia jest bardzo pozytywny. Nie musisz obawiać się, że Twoje plany zostaną pokrzyżowane przez jakieś nieprzyjemne dolegliwości. Planetarna aura Ci sprzyja.

Przeczytaj także: Ryby - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Baran od 21 do 27 września 2020

Miłość i życie prywatne: Barany w związkach mogą liczyć na sielankowy tydzień, którego nie zakłócą żadne sprzeczki z partnerem. Single zaś musza uzbroić się w cierpliwość, bo wielkie uczucie, na które czekacie, idzie powoli.

Praca i finanse: Nie przemęczaj się w tym tygodniu i nie rób więcej, niż masz w zakresie obowiązków, bo niestety nikt tego nie doceni i nie wynagrodzi Cię za to. Gwiazdy zalecają czysto pragmatyczne podejście do pracy.

Zdrowie:  To dobry tydzień, by zadbać o swoje zdrowie. Zrób wszystkie okresowe badania, odwiedź dentystę i upewnij się, że nic Ci nie dolega. Dzięki temu będziesz cieszyć się spokojem ducha w kolejnych tygodniach.

Przeczytaj także: Baran - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Byk od 21 do 27 września 2020

Miłość i życie prywatne: W pewnej relacji, w której znajdujesz się już od dłuższego czasu, dojdziesz do wniosku, że nie chce Ci się nawet szarpać i kłócić o rzeczy, które jeszcze niedawno były dla Ciebie ważne. To dla Ciebie bardzo ważny sygnał.

Praca i finanse: Lepiej nie angażuj się w żadne biurowe intrygi ani nie wchodź z nikim w koalicje przeciw innym współpracownikom, bo może się to dla Ciebie źle skończyć. Gwiazdy radzą, byś skupił się na pracy, a nie utarczkach z innymi.

Zdrowie: Uważaj w tym tygodniu na wahania ciśnienia, bo mogą one dać Ci się we znaki i wywołać poważne bóle głowy. Najtrudniejszy może być dla Ciebie czwartek, bo zarówno planetarna aura, jak i pogoda nie będą Ci sprzyjać.

Przeczytaj także: Byk - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 21 do 27 września 2020

Miłość i życie prywatne: W tym tygodniu może okazać się, że większość nieporozumień między Tobą, a kimś, kto mówił, że jesteś bliską dla niego osobą, wynikała z zupełnie innych definicji kluczowych pojęć. Po prostu macie zupełnie różne rozumienie takich pojęć jak bliskość, troska czy zaangażowanie.  

Praca i finanse: Twoja pracowitość zostanie w tym tygodniu doceniona i wynagrodzona. Szef będzie Ci wdzięczny za to, że może na Ciebie liczyć w każdej sprawie i powierzyć Ci bez obaw nawet najbardziej odpowiedzialne zadania.  

Zdrowie: Zadbaj o siebie i swoje potrzeby. Posłuchaj uważnie swojego wewnętrznego głosu – on trafnie podpowie Ci, co jest dobre dla Twojego ciała i Twojej duszy i pomoże wybrać to, co sprawi, że będziesz się czuć szczęśliwy i spokojny.

Przeczytaj także: Bliźnięta - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Rak od 21 do 27 września 2020

Miłość i życie prywatne: W tym tygodniu będzie łatwo zawrócić Ci w głowie. Nie ma w tym oczywiście nic złego, jeśli tylko nie jesteś w związku. Raki, które mają partnera, powinny mieć się na baczności. Single zaś mogą romansować bez skrępowania.

Praca i finanse:  W tym tygodniu zapragniesz nowości i zmian. Zanim jednak podejmiesz jakieś radykalne decyzje, przemyśl wszystkie za i przeciw i upewnij się, że jesteś gotowy na to, by skierować swój zawodowy okręt na zupełnie nowe wody.

Zdrowie: Nie będziesz musiał w tym tygodniu martwić się o swoje zdrowie. Jowisz, który ma silny wpływ w Twoim znaku, zadba o to, by dobrego humoru nie popsuły Ci żadne nieprzyjemne dolegliwości.

Przeczytaj także: Rak - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Lew od 21 do 27 września 2020

Miłość i życie prywatne: Lwy w związkach będą w tym tygodniu pochłonięte sprawami związanymi z prowadzeniem domu i organizacją życia rodzinnego. Single zaś mogą liczyć na ognisty romans z kimś wyjątkowo intrygującym.

Praca i finanse: Nie będziesz się w tym tygodniu zgadzać z decyzjami szefa i uznasz, że ty lepiej sprawdziłbyś się na jego stanowisku. Uważaj tylko, by tych uwag nie wypowiedzieć zbyt głośno, bo faktycznie może się to skończyć zmianą stanowiska, ale bynajmniej nie taką, jakiej byś sobie życzył.

Zdrowie: Ciągły stres i kłopoty w życiu prywatnym dadzą Ci w tym tygodniu mocno się we znaki. Będziesz więc podminowany i każdy drobiazg będzie w stanie wyprowadzić Cię z równowagi. Znajdź sposób, by rozładować negatywne emocje.

Przeczytaj także: Lew - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Panna od 21 do 27 września 2020

Miłość i życie prywatne: Samotne Panny zaczną się w tym tygodniu zastanawiać, czy pewien przyjaciel nie zasługuje na coś więcej. Panny w związkach zaś mogą liczyć na perfekcyjną komunikacje i harmonię z partnerem.

Praca i finanse: W tym tygodniu w pracy wszystko będzie układać się po twojej myśli. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy będą Cię wspierać we wszystkich Twoich wysiłkach. Możesz być pewien, że uda Ci się zrealizować wszystkie Twoje plany.

Zdrowie:  Twoje zdrowie będzie w tym tygodniu bez zarzutu. Możesz spokojnie cieszyć się każdym dniem i realizować wszystko, co sobie zamierzyłeś bez obaw, że dobry nastrój popsują Ci jakieś nieprzyjemne dolegliwości.

Przeczytaj także: Panna - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Waga od 21 do 27 września 2020

Miłość i życie prywatne:  Ktoś będzie ciągle zawracała Ci głowę swoimi prywatnymi problemami. Jeśli nie chcesz zwariować, musisz wykazać się sporą asertywnością i wyraźnie postawić granice, których nie pozwolisz przekraczać.

Praca i finanse: W tym tygodniu na własnej skórze przekonasz się, jak wiele prawdy jest w powiedzeniu „mówiły jaskółki, że najgorsze są spółki”. Gwiazdy radzą, byś wszystkie swoje zawodowe plany realizował w pojedynkę.

Zdrowie: W tym tygodniu będziesz cieszyć się dobrym zdrowiem i świetnym samopoczuciem. Żadne nieprzyjemne dolegliwości nie zakłócą Ci tego tygodnia, a Ty będziesz wprost tryskać dobrym humorem i optymizmem.

Przeczytaj także: Waga - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Skorpion od 21 do 27 września 2020

Miłość i życie prywatne: W tym tygodniu ktoś będzie chciał rozliczyć Cię z obietnic, które złożyłeś jakiś czas temu. Nie idź w zaparte i nie udawaj, że nie dałeś słowa. Lepiej się ogarnij i zrób wszystko, żeby nie dać ciała.

Praca i finanse: W pracy może być nieco nerwowo, bo szef będzie oczekiwał, że dokonacie niemożliwego i spełnicie jego wszystkie oczekiwania w bardzo krótkim czasie. Niestety racjonalne argumenty nie będą do niego przemawiać.

Zdrowie: W tym tygodniu możesz mieć poważne kłopoty z zasypianiem. To wszystko skutek stresu związanego ze sprawami zawodowymi. Musisz znaleźć sposób, aby go rozładować. Dobrym pomysłem może okazać się wieczorna sesja jogi.

Przeczytaj także: Skorpion - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Strzelec od 21 do 27 września 2020

Miłość i życie prywatne: Gwiazdy sprzyjają w tym tygodniu głębokim wyznaniom i długoterminowym deklaracjom. Dlatego jeśli chcesz komuś powiedzieć o tym, co naprawdę czujesz, nie wahaj się tego zrobić. Gwiazdy będą Cię wspierać.

Praca i finanse: W tym tygodniu warto się zastanowić nad tym, a jakim punkcie swojej zawodowej ścieżki jesteś, dokąd zmierzasz i gdzie chciałbyś się znaleźć za kilka lat. Ułóż plan działania i jak najszybciej zacznij go realizować.

Zdrowie: To doskonały tydzień na aktywność fizyczną. Gwiazdy radzą, byś wykorzystywał na ruch każdą wolną chwilę i łapał promienie jesiennego słońca. W weekend zaplanuj sobie wypad za miasto – to pozwoli Ci zregenerować siły.

Przeczytaj także: Strzelec - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Koziorożec od 21 do 27 września 2020

Miłość i życie prywatne: W tym tygodniu możesz usłyszeć kilka słów prawdy o tym, jak traktujesz innych. Zamiast się obrażać, może lepiej zastanowić, się, czy ta osoba nie ma racji i zamiast stawiać się w roli cierpiętnika, popracować trochę nad swoim zachowaniem.

Praca i finanse:  W pracy zapowiada się luźniejszy tydzień. Będziesz miał mnóstwo wolnego czasu, który będziesz mógł wykorzystać na załatwienie prywatnych spraw. Uważaj jednak, by się za nadto nie rozleniwić.

Zdrowie:  Możesz być nieco nerwowy, bo ktoś będzie wytykał Ci błędy i punktował wszystkie twoje niedociągnięcia. Zamiast jednak się frustrować, zastanów się, co możesz zrobić, by to zmienić. Oczywiście jeśli w ogóle Ci na tym zależy.

Przeczytaj także: Koziorożec - charakterystyka znaku zodiaku

Zobacz także: Horoskop na wrzesień 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris