Zamknij

Horoskop tygodniowy od 22 do 28 czerwca 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

20.06.2020 22:39
Horoskop tygodniowy od 22 do 28 czerwca 2020 dla wszystkich znaków zodiaku
fot. Shutterstock

Zastanawiasz się, jaki będzie ten tydzień i czy uda Ci się zrealizować wszystkie Twoje plany? Przeczytaj horoskop od 22 do 28 czerwca 2020 dla wszystkich znaków zodiaku i sprawdź, co przygotowały dla Ciebie gwiazdy.

Horoskop tygodniowy Wodnik od 22 do 28 czerwca 2020

Miłość i życie prywatne: Ten tydzień sprzyja zacieśnianiu więzi rodzinnych i naprawianiu kontaktów z bliskimi. Wygospodaruj dla nich więcej czasu niż zwykle i postaraj się pokazać im, ja bardzo są dla Ciebie ważni.

Praca i finanse:  Jowisz radzi, byś w tym tygodniu uwierzył w swoje siły, skupił się na swoich zaletach i rozpoczął nowe sprawy zawodowe, o których myślisz już od dawna. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy mówią, że wszystko ułoży się po Twojej myśli.

Zdrowie: W ty  tygodniu uważaj na upały. Dbaj o odpowiednie nawodnienie organizmu, nie przemęczaj się i staraj się unikać ekspozycji na słońce w godzinach największego nasłonecznienia. W przeciwnym razie możesz spodziewać się kłopotów ze zdrowiem.

Przeczytaj także: Wodnik - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Ryby od 22 do 28 czerwca 2020

Miłość i życie prywatne: To idealny moment, by pomyśleć o zaplanowaniu urlopu i ustalić wszystko z najbliższymi. Już sama myśl o wyjeździe i wypoczynku poprawi Ci humor i sprawi, że nieco bardziej optymistycznie spojrzysz w przyszłość.

Praca i finanse: W tym tygodniu mocno zainteresuj się tym, co dzieje się w Twojej branży i bądź na bieżąco ze wszystkimi nowinkami. Ta wiedza przyda Ci się do tego, by wyprzedzić konkurencję o krok i dobrze pokierować swoim zespołem.

Zdrowie: Ten tydzień może być trochę nerwowy, a Ty możesz czuć się zmęczony i pod ciągłą presja czasu. Musisz jednak to przetrwać. Gwiazdy mówią, że pod koniec tygodnia zrobi się nieco luźniej, a wszystkie sprawy się ułożą.

Przeczytaj także: Ryby - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Baran od 22 do 28 czerwca 2020

Miłość i życie prywatne: W miłości nadchodzą spokojniejsze chwile. Barany w związkach będą świetnie dogadywać się z partnerem. Single zaś mają szansę na znalezienie miłości. Wszystko będzie układać się po twojej myśli.

Praca i finanse: W tym tygodniu gwiazdy wróżą Ci dobrą passę w sprawach finansowych. Ktoś zwróci Ci długi, a ktoś inny podpowie, jak korzystnie zainwestować pieniądze. Korzystaj z przychylnej planetarnej aury i zrób wszystko, by pomnożyć swoje oszczędności.

Zdrowie:  Twoje zdrowie nie będzie sprawiać Ci w tym tygodniu większy kłopotów. Gwizdy mówią, że wszystko będzie układać się po Twojej myśli i żadne nieprzyjemne dolegliwości nie pokrzyżują Twoich planów. Możesz spokojnie je realizować.

Przeczytaj także: Baran - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Byk od 22 do 28 czerwca 2020

Miłość i życie prywatne: W tym tygodniu przypomnisz sobie o pewnej osobie sprzed lat, która kiedyś wiele dla Ciebie znaczyła. Jeśli jesteś w związku – uważaj, partner będzie bardzo zazdrosny. Single mogą bez obaw odnowić ten kontakt.

Praca i finanse: W tym tygodniu poluj na okazje i promocje, bo dzięki nim może udać Ci się zaoszczędzić znaczną sumę pieniędzy na kupnie czegoś, o czym marzysz. W pracy zapowiadają się spokojne i bezstresowe dni.

Zdrowie: W tym tygodniu będziesz miał mniej energii i wytrwałości do realizowania swoich sportowych postanowień. Gwiazdy radzą jednak, byś nie odpuszczał, bo efekty systematycznej pracy łatwo zaprzepaścić.

Przeczytaj także: Byk - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 22 do 28 czerwca 2020

Miłość i życie prywatne: W tym tygodniu Wenus sprzyja poznawaniu nowych osób, zwłaszcza płci przeciwnej i nawiązywania z nimi bliższych relacji. Single poznają kogoś interesującego w najmniej spodziewanych okolicznościach. Gwiazdy mówią, że ta znajomość dobrze rokuje.

Praca i finanse: W tym tygodniu szef powierzy Ci ważną sprawę i poprosi Cię o dyskrecję. Koniecznie wykaż się lojalnością wobec przełożonego i nie dziel się z nikim informacjami, które otrzymałeś. Gwizdy mówią, że masz też szansę znacznie poprawić swój status materialny za sprawą miłości.

Zdrowie: W tym tygodniu planetarna aura wyjątkowo sprzyja twojemu zdrowiu, a zwłaszcza kondycji fizycznej. Będziesz w doskonałej formie, a wszystkie sportowe osiągnięcia będą przychodziły Ci bez trudu. Zapowiada się bardzo dobry tydzień.

Przeczytaj także: Bliźnięta - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Rak od 22 do 28 czerwca 2020

Miłość i życie prywatne: Jeśli jesteś singlem, słuchaj swojej intuicji, bo wtedy nowa znajomość może przerodzić się w coś więcej. Raki w związkach czeka spokojny tydzień pełen harmonii w realacji z partnerem.

Praca i finanse: Wolnego czasu w tym tygodniu będziesz mieć trochę więcej, a pracy i związanych z nią kłopotów – nieco mniej. Nie zmarnuj jednak tego czasu i wykorzystaj go na poszerzanie swoich kompetencji i naukę nowych rzeczy.

Zdrowie: Uważaj w tym tygodniu na słońce. Nadmierna i zbyt długa ekspozycja może doprowadzić nie tylko do oparzeń, lecz nawet do chorób skóry czy udaru. W gorące dni szukaj cienia, pij dużo wody i noś nakrycie głowy.

Przeczytaj także: Rak - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Lew od 22 do 28 czerwca 2020

Miłość i życie prywatne: Lwy w związkach czeka tydzień pełen mniejszych i większych sprzeczek, a kulminacja złej atmosfery będzie miała miejsce w weekend. Single mają szansę na udaną randkę w drugiej połowie tygodnia.

Praca i finanse: W tym tygodniu popracuj nad relacjami między Tobą a zespołem, w którym pracujesz. Zastanów się, czemu wszystkie rozmowy cichną, gdy wchodzisz do biura, i pomyśl, co możesz zrobić, by poprawić atmosferę w pracy.

Zdrowie: Problem nadmiernej potliwości może w tym tygodniu sprawić Ci trochę problemów i postawić Cię w bardzo niezręcznej sytuacji towarzyskiej, a nawet niekorzystnie wpłynąć na relacje w pracy. Jeśli nie możesz poradzić sobie z problemem na własną rękę, skonsultuj się z lekarzem.  

Przeczytaj także: Lew - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Panna od 22 do 28 czerwca 2020

Miłość i życie prywatne: W tym tygodniu spotkasz ciekawych ludzi i dzięki nim wpadniesz na odkrywcze pomysły, które mogą zmienić twoje dotychczasowe życie i pomóc Ci sprawić, że wreszcie będzie ono wyglądało tak jak sobie tego życzysz.

Praca i finanse: W tym tygodniu postaw na rozwój zawodowy i zdobywanie nowych kompetencji. Jeśli masz taką możliwość, zapisz się na jakiś kurs branżowy, jeśli nie – ucz się sam w domu. W Internecie znajdziesz mnóstwo ciekawych artykułów i materiałów z każdej dziedziny.

Zdrowie: Dbaj o swoje zdrowie i nie nadwerężaj go. Jeśli ktoś może zrobić coś za Ciebie i oferuje Ci pomoc, przyjmij ją bez wyrzutów sumienia. Gwiazdy radzą Ci być w tym tygodniu myślał przede wszystkim o sobie.

Przeczytaj także: Panna - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Waga od 22 do 28 czerwca 2020

Miłość i życie prywatne: W tym tygodniu poczujesz, że czas najwyższy podjąć poważne decyzje odnośnie do przyszłości pewnej relacji, w którą jesteś uwiłkany od jakiegoś czasu. Gwiazdy radzą, byś nie bał się radyklanych rozwiązań.

Praca i finanse: Masz okazję w tym tygodniu na podjęcie dodatkowo płatnych obowiązków zawodowych. Choć pracy będzie sporo, nie wahaj się i przyjmij ofertę. Gwiazdy mówią, że ze wszystkim sobie porazisz, a dodatkowy dochód bardzo Ci się przyda.

Zdrowie: To dobry tydzień, by popracować nad kondycją. Jeśli tylko nie skoczysz od razu na głęboką wodę i dostosujesz wysiłek do swoich możliwości, możesz liczyć na całkiem zadowalające efekty bez uszczerbku na zdrowiu.

Przeczytaj także: Waga - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Skorpion od 22 do 28 czerwca 2020

Miłość i życie prywatne: Cały tydzień będziesz zbierać się, by powiedzieć pewnej osobie, co naprawdę czujesz. Zdecydujesz się na to dopiero w weekend i dzięki temu poczujesz taka ulgę, że będziesz żałować, że nie zdobyłeś się na to wcześniej.

Praca i finanse: Ktoś w pracy będzie cały tydzień irytował Ci tym, że ciągle narzeka, zamiast zakasać rękawy i wziąć się do roboty. Trzymaj jednak nerwy na wodzy i nie dopuść do tego, by doszło między wami do otwartego konfliktu. Szef nie będzie z tego powodu zadowolony.

Zdrowie:  W sprawach zdrowotnych nie musisz się w tym tygodniu niczym przejmować. Żadne niespodziewane dolegliwości nie zakłócą Ci spokoju i będziesz mógł beztrosko realizować swoje plany i zamierzenia.

Przeczytaj także: Skorpion - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Strzelec od 22 do 28 czerwca 2020

Miłość i życie prywatne: Nie obawiaj się mówić otwarcie o swoich kłopotach swoim bliskim i przyjaciołom. Jeśli będziesz z nimi szczery, możesz liczyć na wsparcie emocjonalne i realną pomoc w rozwiązaniu problemów.

Praca i finanse: Podczas rozmowy z szefem, do której dojdzie w drugiej połowie tygodnia, zamiast być skromny, odważnie przedstaw swoje zalety i ostatnie osiągnięcia. Może bowiem okazać się, że Twój przełożony nie ma nawet świadomości, jak wiele Ci zawdzięcza.

Zdrowie: W tym tygodniu postaw na odpoczynek, który będzie Ci bardzo potrzebny. Każdą wolną chwilę wykorzystuj na relaks, a na weekend zaplanuj sobie krótki wypad za miasto – zmiana otoczenia dobrze Ci zrobi.

Przeczytaj także: Strzelec - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Koziorożec od 22 do 28 czerwca 2020

Miłość i życie prywatne: Jeśli nie poświęcisz wystarczająco dużo czasu i uwagi pewnej bliskiej Ci osobie, nie bądź zaskoczony, jeśli zrobi to ktoś inny. Dla tej osoby jednoznaczne z tym, że bardziej zależy Ci na kimś, komu poświęcasz całe swoje zainteresowanie.

Praca i finanse: Podczas służbowych spotkań, słuchaj uważnie, o czym szepczą Twoi współpracownicy, bo w tym, co mówią, może być sporo prawdy. Nie wierz jednak absolutnie we wszystko, co usłyszysz i podejmując decyzje, kieruj się rozsądkiem.

Zdrowie: Z powodu upałów i wysokiej wilgotności powietrza możesz w tym tygodniu czuć się osłabiony, pozbawiony energii i mieć kłopoty z oddychaniem. Gwiazdy radzą, byś na siebie uważał i nie forsował organizmu, zwłaszcza podczas treningów.

Przeczytaj także: Koziorożec - charakterystyka znaku zodiaku

Zobacz także: Horoskop na czerwiec 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris