Zamknij

Horoskop tygodniowy od 24 do 30 sierpnia 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

18.08.2020 17:56
Horoskop tygodniowy od 24 do 30 sierpnia 2020
fot. Shutterstock

Chcesz wiedzieć, jaki będzie ten tydzień i czy wszystkie Twoje plany się powiodą? Przeczytaj horoskop od 24 do 30 sierpnia 2020 dla wszystkich znaków zodiaku i sprawdź, co przygotowały dla Ciebie gwiazdy.

Horoskop tygodniowy Wodnik od 24 do 30 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Wiele osób będzie w tym tygodniu kwestionować Twoją uczciwość i lojalność. Nie ma sensu ich przekonywać. Słowami nic nie zdziałasz. To, że można na Tobie polegać, musisz udowodnić swoim postępowaniem.

Praca i finanse:   Ten tydzień upłynie Ci pod znakiem zawodowych zmian. Nie obawiaj się ich. Choć początkowo mogą być dla Ciebie trudne, to w ogólnym rozrachunku będziesz z nich zadowolony i przyniosą Ci one wymierne korzyści.

Zdrowie: Twoje zdrowie nie będzie sprawiało Ci w tym tygodniu żadnych kłopotów. Możesz spokojnie realizować wszystkie swoje plany bez obaw, że pokrzyżują Ci je jakieś nieprzyjemne dolegliwości.

Przeczytaj także: Wodnik - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Ryby od 24 do 30 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne:  W tym tygodniu będziesz zastanawiał się, czy możesz w pełni ufać bliskiej Ci osobie. Jeśli o tym myślisz, to znaczy, że coś wzbudziło w Tobie wątpliwości. Podążaj tym tropem, a poznasz prawdę.

Praca i finanse: W pracy dbaj szczególnie o dobre relacje ze współpracownikami, bo one przydadzą Ci się teraz bardziej niż twoje kompetencje, umiejętności i wiedza. To dzięki innym ludziom będziesz w stanie zrealizować swoje cele.

Zdrowie: W tym tygodniu postaw na odpoczynek i staraj się codziennie znaleźć choć krótką chwilę na relaks. Twój organizm bardzo potrzebuje chwili wytchnienia, bo nawet jeśli tego nie czujesz, jest skrajnie przemęczony.

Przeczytaj także: Ryby - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Baran od 24 do 30 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Ten tydzień zapowiada się bardzo dobrze w sprawach sercowych niezależnie od tego, czy jesteś singlem, czy masz partnera. Gwiazdy będą sprzyjać romantycznym wieczorom tylko we dwoje.

Praca i finanse: Jeśli będziesz konsekwentny i będziesz realizować swój plan, uda Ci się osiągnąć wszystko, co sobie założyłeś. Twoimi sprzymierzeńcami są wytrwałość i upór, a tych cech przecież Ci nie brakuje.

Zdrowie:  Saturn, który ma silny wpływ w Twoim znaku, zadba o to, by w tym tygodniu nie niepokoiły Cię żadne nieprzyjemne dolegliwości. Możesz bez przeszkód cieszyć się każdym dniem i realizować swoje plany.

Przeczytaj także: Baran - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Byk od 24 do 30 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz w tym tygodniu marzyć o rzeczach, które nie mają szansy się spełnić, co wywoła w Tobie frustrację. Czy zamiast się złościć i tracić czas, czekając na to, co nigdy nie nadejdzie, nie lepiej wziąć to, co oferuje Ci los?

Praca i finanse: Sytuacja w pracy będzie dynamiczna i zmienna, a Ty będziesz musiał za tym wszystkim nadążyć. Przygotuj się więc na raczej stresujący tydzień, pełen nieprzewidzianych zwrotów akcji.

Zdrowie: Twoje zdrowie będzie w tym tygodniu bez zarzutu. Nie musisz się o nic martwić. Gwiazdy radzą tylko, byś nie zapomniał o odpoczynku i znalazł sposób na rozładowanie stresu, którego niestety w tym tygodniu będziesz miał pod dostatkiem.

Przeczytaj także: Byk - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 24 do 30 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Najważniejsze w tym tygodniu powinny być uczucia i emocje najbliższej Ci osoby, czyli… Ciebie samego! Wsłuchaj się w swoje wnętrze, zastanów, co czujesz i co chciałbyś czuć i pokieruj swoimi działaniami tak, aby to osiągnąć.

Praca i finanse: W tym tygodniu możesz liczyć w pracy na nieustające pasmo sukcesów. Wszystko, czego dotkniesz, zamieni się w złoto jak w legendzie o mitycznym królu Midasie. Gwiazdy Ci sprzyjają, a Merkury wspiera w sprawach zawodowych.

Zdrowie: Będziesz w świetnej kondycji. Przychylna planetarna aura ześle Ci spokój ducha i wewnętrzną harmonię, dzięki której Twój wewnętrzny kompas wreszcie wskaże Ci właściwy kierunek, w którym powinieneś zmierzać.

Przeczytaj także: Bliźnięta - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Rak od 24 do 30 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: W tym tygodniu poczujesz, że drogi Twoje i Twoich przyjaciół zaczynają się rozchodzić. Nie opóźniaj tego, co nieuniknione. Czasem ludzie się zmieniają i nie jest im już razem po drodze. Musisz to zaakceptować.

Praca i finanse: Będziesz miał wątpliwości co do tego, czy możesz ufać jednemu ze swoich współpracowników. Twoja intuicja okaże się słuszna i tuż przed weekendem dowiesz się, że okłamał Cię już nie raz. Zastanów się, co z tym zrobić.

Zdrowie: Twoje zdrowie nie będzie dostarczać Ci żadnych powodów do zmartwień. Będziesz mógł cieszyć się dobrym samopoczuciem i świetną kondycją fizyczną. Wykorzystaj to i niczego nie odkładaj na później.

Przeczytaj także: Rak - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Lew od 24 do 30 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Nie wierz w czułe słówka i gorące zapewnienia o uczuciach, które usłyszysz w tym tygodniu. Niestety to kolejna dobrze zagrana scena wyśmienitego aktora, która ma na celu skłonienie Cię, byś robił to, czego on oczekuje.

Praca i finanse: Jeśli nie weźmiesz się od poniedziałku ostro do pracy, możesz zapomnieć o tym, że uda Ci się zrealizować wszystkie zadania przed weekendem. Pracy będziesz mieć mnóstwo, więc nie licz na chwile odpoczynku.

Zdrowie: Będziesz odczuwać niepokój wewnętrzny, który z każdym dniem będzie się nasilał. W weekend okaże się, że były to podszepty Twojej intuicji, która słusznie wskazywała sprawy, które powinny Cię zaniepokoić.

Przeczytaj także: Lew - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Panna od 24 do 30 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Zapowiada się bardzo dobry tydzień. Możesz liczyć na miłą niespodziankę ze strony bliskich. Doceń ją i podziękuj, bo włożyli w to wiele przygotowań, a przede wszystkim – całe swoje serca.

Praca i finanse: W pracy wszystko będzie toczyć się swoim zwykłym rytmem. Możesz spokojnie realizować swoje zadania i nie musisz obawiać się, że ktoś będzie wywierał na Tobie presję czasu. Planetarna aura Ci sprzyja.

Zdrowie:  Jowisz, który ma silny wpływ w Twoim znaku, da Ci w tym tygodniu potężny zastrzyk pozytywnej energii i sprawi, że będziesz w doskonałym humorze. Twoje zdrowie też nie będzie sprawiać Ci żadnych kłopotów.

Przeczytaj także: Panna - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Waga od 24 do 30 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne:  Ile jeszcze rozczarować musisz doświadczyć, aby zrozumieć, że osoba, w którą zainwestowałeś czas i uczucia, nie jest dobrym partnerem na życie? Gwiazdy radzą, byś zastanowił się nad tym, co trzyma Cię w tej relacji.

Praca i finanse: Jeśli jakieś zadania Cię przerastają, nie załamuj się i nie rezygnuj do razu. Daj sobie czas, by się tego nauczyć, poczytaj na ten temat lub zapytaj życzliwą osobę, która pokaże Ci, jak wykonać powierzone obowiązki.

Zdrowie: Nie przepracowuj się w tym tygodniu i dbaj o siebie. Unikaj zwłaszcza męczących prac fizycznych, bo mogą one skończyć się poważnymi kłopotami ze zdrowiem. Lepiej dmuchać na zimne. Gwiazdy zalecają ostrożność.

Przeczytaj także: Waga - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Skorpion od 24 do 30 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Nie nadskakuj komuś za bardzo, bo może to odnieść odwrotny skutek. Ta osoba może poczuć się osaczona i w krótkim czasie mieć dość twojego towarzystwa. Lepiej dozuj emocje.

Praca i finanse: Czujesz, że stoisz w miejscu i że od jakiegoś czasu w ogóle się zawodowo nie rozwijasz? Najwyższy czas coś z tym zrobić. Pomyśl, w którym kierunku, chciałbyś zmierzać, i zastanów się, jak do tego dojść.

Zdrowie: Będziesz w tym tygodniu prawdziwym okazem zdrowia. Nie będą się Ciebie imać żadne choroby ani dolegliwości. Planetarna aura Ci sprzyja, więc wykorzystaj to i realizuj wszystkie swoje plany.

Przeczytaj także: Skorpion - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Strzelec od 24 do 30 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz zły, że pewna relacja, na której Ci zależy, rozwija się bardzo wolno. Zupełnie niepotrzebnie. Gwiazdy mówią, że najsmaczniejsze owoce dojrzewają powoli, daj więc Waszej znajomości czas.

Praca i finanse: Ktoś będzie notorycznie podważał Twoje zdanie i kompetencje. Nie pozwól na to i stanowczo się temu sprzeciw, bo w przeciwnym razie nikt nie będzie traktował Cię poważnie. Musisz być bardziej stanowczy.

Zdrowie: Nie będziesz mieć kłopotów ze zdrowiem. Nie zapominaj tylko o odpoczynku, którego Twój organizm bardzo potrzebuje, a ten tydzień minie Ci spokojnie i bez żadnych nieprzyjemnych dolegliwości.

Przeczytaj także: Strzelec - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Koziorożec od 24 do 30 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: W tym tygodniu pewne relacje, w których jesteś przejdą dużą transformację. Nic już nie będzie takie samo jak dawniej, a Ty nie będziesz zadowolony z tego stanu rzeczy. Pretensje możesz jednak mieć tylko do siebie.

Praca i finanse: Szef zadba o to, byś w tym tygodniu się nie nudził i już od poniedziałku zarzuci Cię nowymi zadaniami, których realizacji będzie oczekiwał jak najszybciej. Nie pozostaje Ci nic innego, jak wziąć się solidnie do pracy.

Zdrowie:  W tym tygodniu uważaj na przeziębienia i wzmacniaj swoją odporność. Wprowadź niezbędne zmiany w swojej diecie i uzupełnij ją o rozgrzewające przyprawy i wartościowe składniki odżywcze.

Przeczytaj także: Koziorożec - charakterystyka znaku zodiaku

Zobacz także: Horoskop na sierpień 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także: Horoskop na wrzesień 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris