Zamknij

Horoskop tygodniowy od 25 do 31 maja 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Anna Parcheta
24.05.2020 12:50
Horoskop tygodniowy od 25 do 31 maja 2020
fot. Shutterstock

Chcesz wiedzieć, co spotka Cię w tym tygodniu? Zastanawiasz się, czy Twoje plany się powiodą i czy uda Ci się zrealizować wszystko, co sobie zamierzyłeś? Przeczytaj horoskop tygodniowy od 25 do 31 maja i dowiedz się, co gwiazdy przygotowały dla Ciebie w sprawach sercowych, zawodowych i związanych ze zdrowiem.

Horoskop tygodniowy Wodnik od 25 do 31 maja 2020

Miłość i życie prywatne: W tym tygodniu ktoś zawróci Ci w głowie i sprawi, że znów poczujesz się jakbyś był nastolatkiem. Motyle w brzuchu i oczekiwanie na spotkanie z tą wyjątkową osobą całkowicie odwrócą Twoją uwagę od szarej codzienności i bieżących kłopotów.

Praca i finanse:  W tym tygodniu w pracy zapowiada się więcej niż zwykle spokoju, ale niestety też nudnej papierkowej roboty. Nie mniej jednak postaraj się ją wykonać najlepiej jak potrafisz, bo niedociągnięcia mogą się na Tobie zemścić pod koniec tygodnia.

Zdrowie: Niesiony na skrzydłach Amora w tym tygodniu nie będziesz odczuwał żadnych nieprzyjemnych dolegliwości, a wszystko będzie układało się o Twojej myśli. Wenus, która rozgościła się w Twoim znaku, zapewni Ci dobrą energię przez cały tydzień.

Przeczytaj także: Wodnik - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Ryby od 25 do 31 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Znajomości, które zawrzesz w tym tygodniu, mogą spowodować poważną rewolucję w Twoim życiu uczuciowym. Gwiazdy zalecają ostrożność zwłaszcza Rybom w stałych związkach, bo niewinny flirt może mieć dla Was poważne konsekwencje. Single mają zaś szansę na poznanie kogoś interesującego.

Praca i finanse: Tydzień w pracy zapowiada się intensywnie i pracowicie. Będzie wiele rzeczy do zrobienia i projektów do zamknięcia. Gwiazdy radzą, byś już od poniedziałku zabrał się solidnie do pracy, bo jeśli nie będziesz wykonywał swoich zadań systematycznie i wszystko zostawisz na koniec tygodnia, atmosfera może zrobić się nerwowa.

Zdrowie: W tym tygodniu możesz czuć się przemęczony. Gwiazdy mówią, że najlepszym rozwiązaniem będzie krótki, choćby jednodniowy urlop w drugiej połowie tygodnia. Nawet jeśli miałbyś go spędzić w domu, to po prostu odpocznij i porządnie się wyśpij.

Przeczytaj także: Ryby - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Baran od 25 do 31 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Single mogą liczyć w tym tygodniu na to, że ich serce zabije do kogoś mocniej. To, jak potoczy się ta relacja, zależy tylko od Ciebie. Barany w związkach mogą liczyć na spokojny czas i pełen harmonii w relacjach z partnerem.

Praca i finanse: W pracy wszystko będzie układać się po Twojej myśli. Gwiazdy radzą, byś większe prace i poważniejsze zadania zaplanował na pierwszą część tygodnia, bo wtedy planetarna aura będzie szczególnie Ci sprzyjać. Wszystko potoczy się po Twojej myśli.

Zdrowie: Choć sił witalnych i energii Ci nie zabraknie, gwiazdy ostrzegają, byś nie przemęczał się zbytnio. Każdego dnia zaplanuj przynajmniej pół godziny na odpoczynek i ściśle tego przestrzegaj. Pamiętaj, że nikt nie jest niezniszczalny.

Przeczytaj także: Baran - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Byk od 25 do 31 maja 2020

Miłość i życie prywatne: W tym tygodniu zapragniesz nowości, zmian i ekscytujących przeżyć. Niestety twoi bliscy nie będą podzielać Twojego entuzjazmu, więc przygotuj się na trudną przeprawę z nimi, by przeforsować swoje pomysły.

Praca i finanse: W pracy bądź życzliwy i uprzejmy dla współpracowników, bo nigdy nie wiesz, z kim przyjdzie Ci pracować w przyszłości. Gwiazdy mówią, że życzliwe i pozytywne nastawienie jest kluczem do sukcesu w tym tygodniu i pomoże Ci zjednać sobie kogoś, kto może Ci pomóc w przyszłości.

Zdrowie: W tym tygodniu nie żałuj sobie odpoczynku i odrobiny luksusu, bo zasługujesz na to po trudach ostatnich dni. Gwiazdy radzą, byś już na początku tygodnia zaplanował sobie weekend pełen relaksu i przyjemności.

Przeczytaj także: Byk - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 25 do 31 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Ten tydzień będzie obfitował w nowe wyzwania i sprawy, z którymi będziesz musiał się zmierzyć. Mimo że na początku wszystko będzie wydawało Ci się przerażające, to gwiazdy mówią, że poradzisz sobie lepiej, niż Ci się wydaje. W chwilach zwątpienia miej przed oczami cel, do którego dążysz.

Praca i finanse: W pracy zapowiada się bardzo intensywny tydzień pełen poważnych wyzwań. Nie musisz się jednak o nic martwić. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy mówią, że ze wszystkim poradzisz sobie doskonale i zaskoczysz innych swoim profesjonalizmem.

Zdrowie: Twoje zdrowiem będzie w tym tygodniu bez zarzutu, choć z powodu wielu nowych wyzwań możesz czuć się czasem zmęczony. Gwiazdy radzą, byś w każdy dniu zaplanował sobie choć kwadrans na relaks i nie zarywał nocy.

Przeczytaj także: Bliźnięta - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Rak od 25 do 31 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Ktoś będzie namawiał Cię w tym tygodniu, byś zainteresował się nowym hobby. Nie odmawiaj. Okaże się, że to doskonały sposób na poszerzenie swoich horyzontów, a także poznanie interesujących ludzi.

Praca i finanse: Zawodowe intrygi nie wyjdą Ci w tym tygodniu na dobre. Co więcej okaże się, że ich ofiarą padnie ktoś, kogo naprawdę lubisz. Gwiazdy zalecają więc, byś unikał wchodzenia w koalicje i knucia przeciw innym. Po prostu zajmij się wykonywaniem swoich obowiązków.

Zdrowie: W tym tygodniu nie będziesz mieć powodów, by narzekać na swoje zdrowie. Planetarna aura Ci sprzyja, a Jowisz, który ma silny wpływ w Twoim znaku, zadba o to, byś żadne nieprzyjemne dolegliwości nie popsuły Ci Twoich planów.

Przeczytaj także: Rak - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Lew od 25 do 31 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Ten tydzień nie będzie dla Ciebie najlepszy w sprawach sercowych. Single nadal bezskutecznie będą szukać miłości swojego życia. Lwy w związkach zaś zaczną zastanawiać się nad przyszłością swojej relacji z partnerem.

Praca i finanse: W sprawach zawodowych nic w tym tygodniu nie będzie toczyć się po Twojej myśli. Planetarna aura nie sprzyja ambitnym zadaniom i realizacji poważnych przedsięwzięć. Ten tydzień może skończyć się poważnymi kłopotami w pracy, a także w finansach.

Zdrowie: W tym tygodniu będziesz zmagać się z bólem kręgosłupa, który może skutecznie pokrzyżować Ci palny, zwłaszcza weekendowe. Zadbaj o swoje plecy i zaopatrz się w maści przeciwbólowe – gwiazdy mówią, że Ci się przydadzą.

Przeczytaj także: Lew - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Panna od 25 do 31 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Single mogą w tym tygodniu poznać kogoś interesującego. Nie oceniaj jednak od razy, czy ta osoba nadaje się na kandydata na stały związek. Pozwól rozwijać się tej znajomości i zobacz, co przyniesie czas. Panny w związkach będą w tym tygodniu dogadywać się z partnerem bez słów i bez żadnych kłótni.

Praca i finanse: W pracy nie będziesz tracić czasu na długie dyskusje, a w sytuacjach konfliktowych nie będziesz przebierać w słowach. Gwiazdy mówią, żebyś uważał, bo ostre reakcje na czyjeś sugestie mogą ścignąć na Ciebie kłopoty pod koniec tygodnia.

Zdrowie: W sprawach związanych ze zdrowiem planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy mówią, że nie musisz się niczego obawiać. Wszystko będzie układać się po Twojej myśli, a żadne nieprzyjemne dolegliwości nie zakłócą Ci tego tygodnia.

Przeczytaj także: Panna - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Waga od 25 do 31 maja 2020

Miłość i życie prywatne: W tym tygodniu będziesz mieć poczucie, że czas przecieka Ci przez place i że w innych miejscach jest z pewnością ciekawiej. Zaczniesz snuć plany poważnych zmian. Planetarna aura Ci sprzyja, więc nie wahaj się wcielić ich w życie.

Praca i finanse: Gwiazdy radzą, byś w tym tygodniu w pracy kierował się dobrem własnym i nie nadstawiał altruistycznie za kogoś karku. Nie masz co liczyć na wdzięczność, a możesz tylko narobić sobie kłopotów. Lepiej myśl o sobie.

Zdrowie: W tym tygodniu nie musisz martwić się o swoje zdrowie. Wszystko będzie układało się po Twojej myśli, a drobne dolegliwości ze strony układu pokarmowego, które możesz odczuwać, uda Ci się pokonać domowymi sposobami.

Przeczytaj także: Waga - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Skorpion od 25 do 31 maja 2020

Miłość i życie prywatne: W sprawach sercowych w tym tygodniu kieruj się zasadą, że im bardziej jesteś tajemniczy i niedostępny dla wielbiciela, tym bardziej stajesz się atrakcyjny. Gwiazdy mówią, że to dobry czas na flirt i randkowanie, również dla Wag w stałych związkach.

Praca i finanse: W sprawach zawodowych będzie Ci się wydawać, że trawa po drugiej stronie płotu jest bardziej zielona i zaczniesz rozglądać się za nową pracą. To nie jest zły pomysł, gwiazdy jednak zalecają ostrożność. Pamiętaj, że wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma.

Zdrowie: W tym tygodniu gwiazdy zalecają ostrożność podczas aktywności fizycznej. Nie przemęczaj swojego organizmu i uważaj na kontuzje, o które w tym czasie będzie niezwykle łatwo. Lepiej dmuchać na zimne i nie narobić sobie kłopotów ze zdrowiem.

Przeczytaj także: Skorpion - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Strzelec od 25 do 31 maja 2020

Miłość i życie prywatne: To dobry czas na rozwijanie znajomości, które niedawno zawarłeś. Dla singli to wspaniała okazja do flirtu, może nawet stałego związku. Dla Strzelców w parach – dobry moment na poszerzenie swojego grona przyjaciół o nowe, ciekawe osoby.

Praca i finanse: W pracy możesz spodziewać się nowych wyzwań i zadań od szefa, które mogą Ci się wydać zbyt trudne. Nie panikuj jednak. Gwiazdy mówią, że ze wszystkim sobie świetnie poradzisz, wystarczy, że przyłożyć się do nowych obowiązków.

Zdrowie: W tym tygodniu poświęć więcej czasu swojemu wyglądowi. Zadbaj o skórę i włosy. Nie musisz od razy wydawać kroci na drogie zabiegi. Wystarczy domowa, ale systematyczna i regularna pielęgnacja, aby uzyskać spektakularne efekty.

Przeczytaj także: Strzelec - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Koziorożec od 25 do 31 maja 2020

Miłość i życie prywatne: W tym tygodniu będziesz żyć wspomnieniami i tęsknić za chwilami, które już minęły. Gwiazdy mówią, że jeszcze nic straconego i że to, czego pragniesz, może nadal się spełnić. Decyzja zależy tylko od Ciebie.

Praca i finanse: Ten tydzień w pracy zapowiada się intensywnie. Przygotuj się na nagłe zwroty akcji i nieustanne zmienianie zdania przez szefa, za czym będziesz musiał nadążyć. Nie narzekaj jednak i pamiętaj o tym, że wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma.

Zdrowie: W tym tygodniu może towarzyszy Ci melancholijny nastrój, który będzie dopadał Cię głównie wieczorami. Najlepszym remedium na niego będą nocne pogaduszki z kimś, kto zawsze potrafi Cię rozbawić.

Przeczytaj także: Koziorożec - charakterystyka znaku zodiaku

Zobacz także: Horoskop na czerwiec 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris