Zamknij

Horoskop tygodniowy od 26 października do 1 listopada 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

20.10.2020 19:12
Horoskop tygodniowy od 26 października do 1 listopada
fot. Shutterstock

Komu ten tydzień upłynie spokojnie i w dobrym zdrowiu, a kto będzie musiał walczyć z przeciwnościami losu? Przeczytaj horoskop tygodniowy od 26 października do 1 listopada 2020 i sprawdź, co mówią gwiazdy.

Horoskop tygodniowy Wodnik od 26 października do 1 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Przyszedł czas na podsumowanie wszystkiego, co działo się w ostatnich tygodniach i wyciągnięci wniosków. One powinny skłonić Cię do podjęcia ważnych decyzji i wprowadzenia radykalnych zmian w swoim życiu.

Praca i finanse: Nie oczekuj zbyt wiele i nie nastawiaj się na sukces, a… dostaniesz to, czego pragniesz i znacznie więcej. Planetarna aura w tym tygodniu sprzyja tym, którzy są pokorni i potrafią cierpliwie czekać.

Zdrowie: Nie będziesz mieć w tym tygodniu żadnych problemów ze swoim zdrowiem. Wszystko ułoży się po Twojej myśli. Możesz mieć pewność, że wszystkie nieprzyjemne dolegliwości będą omijać Cię szerokim łukiem.

Przeczytaj także: Wodnik - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Ryby od 26 października do 1 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Jeśli nie chcesz powtarzać tych samych błędów w nieskończoność musisz wreszcie zastanowić się nad tym, co robisz i wyciągnąć z tego wnioski. Choć stare nawyki będą Cię jeszcze ciągnąć, to gwiazdy mówią, że teraz uda Ci się nad nimi zapanować.

Praca i finanse: Bądź skupiony i uważnie śledź wszystko, co dzieje się wokół Ciebie, abyś zawsze potrafił odpowiedzieć na pytania zadane przez szefa. Dzięki temu zyskasz sobie opinię kogoś, na kim zawsze można polegać.

Zdrowie: Twoje samopoczucie nie będzie w tym tygodniu sprawiać Ci żadnych kłopotów. Możesz spokojnie cieszyć się każdym dniem i wykorzystać każdą minutę. Jowisz, który ma silny wpływ w Twoim znaku, czuwa nad Twoim zdrowiem.

Przeczytaj także: Ryby - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Baran od 26 października do 1 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz w tym tygodniu ogromnym wsparciem dla bliskiej Ci osoby. Ona oprze się na Tobie jak na skale i dzięki Tobie nie upadnie, gdy mocniej zawieje wiatr życiowych zmian. Nie zawiedź jej.

Praca i finanse: Nie przejmuj się ludźmi, z którymi nie masz zbyt dobrych relacji. Nie musicie przecież pałać do siebie miłością, aby dobrze wykonywać swoje obowiązki. Nie zawsze jest tak, że każdego się lubi, jednak trzeba dogadać się w sprawach służbowych. Przy odrobinie chęci, uda Ci się to.

Zdrowie:  Dbaj o swoją dietę, bo to, że dobrze się czujesz, nie znaczy wcale, że możesz sobie folgować. Odstaw cukier oraz niezdrowe tłuszcze i staraj się zwracać większą uwagę na to, co jesz. Wyjdzie Ci to na dobre.

Przeczytaj także: Baran - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Byk od 26 października do 1 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Ktoś zażąda dziś, abyś wywiązał się ze złożonych jakiś czas temu obietnic. Nie wymiguj się, bo Twoje słowa słyszało wiele osób i każdy może potwierdzić, że zobowiązałeś się do pewnych rzeczy.

Praca i finanse: W tym tygodniu postaw na grę zespołową do jednej bramki z resztą zespołu, bo indywidualizm nie wyjdzie Ci na dobre. Nic w ten sposób nie zyskasz i nie zdążysz wywiązać się ze wszystkich swoich zobowiązań przed końcem tygodnia.

Zdrowie:  Uważaj w tym tygodniu na przeziębienia i ciepło się ubieraj. Lepiej założyć na siebie trochę więcej warstw i niektóre z nich zdjąć, niż zmarznąć i musieć zmierzyć się z przeziębieniem lub grypą. Dbaj o siebie.

Przeczytaj także: Byk - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 26 października do 1 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Skoro ktoś wyjaśnił Ci wszystko aż nadto dobrze, nie wracaj już do dawnych czasów i nie myśl o tym, co mogło się wydarzyć. Najważniejsze jest przecież to, że się nie wydarzyło, bo druga strona tego nie chciała.

Praca i finanse: Dobra passa w sprawach zawodowych będzie nieprzerwanie trwać w tym tygodniu. Okaże się, że jesteś absolutnie niezastąpiony i że bez Ciebie żadne zadanie nie zostałoby wykonane tak, jak powinno. Możesz być z siebie dumny.

Zdrowie: Gwiazdy ześlą Ci w tym tygodniu mnóstwo optymizmu i radości. Odzyskasz wreszcie wewnętrzną równowagę i będziesz w stanie zapanować nad negatywnymi emocjami. Poczujesz, ze znów masz nad wszystkim kontrolę.

Przeczytaj także: Bliźnięta - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Rak od 26 października do 1 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: W tym tygodniu uświadomisz sobie, że ludzie w ten czy inny sposób odchodzą. Nie zawsze może się to wiązać z odejściem fizycznym. Częściej i znacznie boleśniej przeżywa się odejście emocjonalne. Będziesz musiał się z tym zmierzyć.

Praca i finanse: Nie wstydź się przyznać, jeśli czegoś nie wiesz. Lepiej zapytać i zrobić dane zadanie dobrze, niż błądzić jak dziecko we mgle, stracić czas i narazić się na porażkę. To nie jest wstyd nie wiedzieć, wstyd to nie chcieć się nauczyć.

Zdrowie: Możesz być w tym tygodniu w nieco melancholijnym nastroju i mieć skłonność do niewesołych refleksji. Zamiast pogrążać się w tym negatywnym nastroju, porozmawiaj z kimś, kto zawsze tryska dobrym humorem.

Przeczytaj także: Rak - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Lew od 26 października do 1 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: W tym tygodniu przygotuj się na silne tarcia między Tobą a bliską Ci osobą. Niestety będzie Wam trudno się dogadać nawet w najbardziej prozaicznych sprawach. Zastanów się, czy to nie jest jakiś znak od gwiazd.

Praca i finanse: Okaże się, że Twój pomysł, do którego z trudem przekonałeś na początku tygodnia szefa, zakończy się fiaskiem jeszcze przed weekendem. Niestety będziesz musiał przyznać się do porażki i przyznać rację innym.

Zdrowie: Mars, który ma w tym tygodniu silny wpływ w Twoim znaku, sprawi, że będziesz odczuwał wewnętrzny niepokój i brak harmonii, przez co łatwo będzie wyprowadzić Cię z równowagi. Panuj nad sobą.

Przeczytaj także: Lew - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Panna od 26 października do 1 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: W tym tygodniu poświęć czas najbliższym. Zwłaszcza druga połowa będzie sprzyjała szczerym i głębokim rozmowom w gronie rodziny i przyjaciół. To pozwoli Wam też się do siebie zbliżyć i nawiązać głębsze relacje.

Praca i finanse: Pozwól sobie pomóc i wyłącz wewnętrzną Zosię Samosię, która ciągle szepcze Ci, że ze wszystkim musisz poradzić sobie sam. To nieprawda. Masz przecież wspaniałych ludzi w pracy, którzy będą Cię wspierać. Wystarczy poprosić.

Zdrowie: Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy ześlą Ci mnóstwo sił i pozytywnej energii, dzięki którym będziesz mógł zrealizować wszystko, co sobie zaplanowałeś na ten tydzień. Wykorzystaj to najlepiej, jak potrafisz.

Przeczytaj także: Panna - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Waga od 26 października do 1 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: W tym tygodniu będziesz szukał oparcia i pocieszenia i znajdziesz je, ale zupełnie nie tam, gdzie będziesz szukał i gdzie byś się tego spodziewał. Ktoś, kogo nie uważasz nawet za przyjaciela, okaże się lepszym powiernikiem, niż najbliżsi.

Praca i finanse: W tym tygodniu zaryzykuj i postaraj się wykorzystać szansę, którą zsyła Ci los, bo druga taka okazja może się już nigdy nie powtórzyć. Będzie to wymagało od Ciebie sporo odwagi, ale gwiazdy mówią, że warto.

Zdrowie: W tym tygodniu będziesz czuć się bardzo zmęczony i przytłoczony codziennością. Postaraj się każdą wolną chwilę przeznaczyć na odpoczynek i sprawiać sobie małe przyjemności. To pozwoli Ci przetrwać.

Przeczytaj także: Waga - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Skorpion od 26 października do 1 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Złe doświadczenia z przeszłości nadal wywierają wpływ na Twoje teraźniejsze życie i psują relacje z kimś, komu bardzo na Tobie zależy, Zerwij wreszcie więzy przeszłości, bo w przeciwnym razie stracisz to, co masz.

Praca i finanse: Wyznacz sobie cel i konsekwentnie do niego zmierzaj, nie zważając na nic i na nikogo. Pamiętaj, że szef będzie rozliczał Cię z wykonanych zadań, a nie bliskich i serdecznych relacji ze współpracownikami.

Zdrowie: Twój horoskop na ten tydzień w kwestii zdrowia jest bardzo pozytywny. Możesz mieć pewność, że Twoje plany nie zostaną pokrzyżowane przez żadne nieprzyjemne dolegliwości. Planetarna aura Ci sprzyja.

Przeczytaj także: Skorpion - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Strzelec od 26 października do 1 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Ktoś sprawi, że nieoczekiwanie zmienisz spojrzenie na wiele spraw, które do tej pory wydawały Ci się ugruntowane i niezmienne. Zastanów się, czy ten powiew świeżości nie jest Ci właśnie teraz potrzebny.

Praca i finanse: Ktoś będzie próbował przypisać sobie Twoje zasługi i spić śmietankę, nad którą tak naprawdę Ty się napracowałeś. Nie pozwól na to i odważnie walcz o swoje. W przeciwnym razie nikt nie dowie się, jak wiele zrobiłeś.

Zdrowie: Nie bagatelizuj objawów takich jak bóle głowy, bóle mięśni czy łamanie w kościach. To może być coś poważniejszego niż zwykłe przeziębienie. Lepiej więc od razu skonsultuj się z lekarzem i sprawdź, co Ci dolega.

Przeczytaj także: Strzelec - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Koziorożec od 26 października do 1 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: W tym tygodniu stracisz coś bardzo cennego. Wartość tego poznasz jednak dopiero, kiedy już nie będzie Twoje, a od podjętych przez Ciebie decyzji nie będzie żadnego odwrotu. Jeszcze możesz wszystko zmienić. Czy masz na to odwagę?

Praca i finanse: Zastanów się, dlaczego jedne projekty traktujesz priorytetowo i dbasz o nie z wielkim pietyzmem, inne zaś traktujesz po łebkach i z doskoku. Jeśli jesteś tak porządnym pracownikiem powinieneś zajmować się każdym zadaniem jednakowo dobrze.

Zdrowie: Powracające te same sny są wynikiem Twoich niespełnionych pragnień, o których cały czas podświadomie myślisz. Nie licz na to, że to się skończy, jeśli nie rozwiążesz spraw, które od dłuższego czasu zamiatasz pod dywan.

Przeczytaj także: Koziorożec - charakterystyka znaku zodiaku

Zobacz także: Horoskop na październik 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także: Horoskop na listopad 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris