Zamknij

Horoskop tygodniowy od 27 kwietnia do 3 maja 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Anna Parcheta
25.04.2020 17:38
Horoskop tygodniowy od 27 kwietnia do 3 maja 2020 dla wszystkich znaków zodiaku
fot. Shutterstock

Co spotka Cię w tym tygodniu? Przeczytaj horoskop tygodniowy od 27 kwietnia do 3 maja 2020 dla swojego znaku zodiaku i dowiedz się, co czeka Cię w miłości, pracy i finansach oraz zdrowiu.

Horoskop tygodniowy Wodnik od 27 kwietnia do 3 maja 2020

Miłość i życie prywatne: W życiu prywatnym w tym tygodniu wszystko będzie się układało po Twojej myśli. Możesz liczyć na przychylne zrządzenia losu w sprawach sercowych niezależnie do tego, czy jesteś w związku, czy dopiero szukasz prawdziwej miłości.

Praca i finanse: W tym tygodniu w pracy rozejrzyj się za nowymi projektami, bo wraz z nimi możesz mieć szansę na awans, a także zdobycie nowych kompetencji zawodowych. To także dobry czas, by pomyśleć o dalszym rozwoju swojej kariery zawodowej.

Zdrowie: W tym tygodniu możesz spodziewać się przypływu pozytywnej energii i dobrego samopoczucia. Planetarna aura będzie Ci sprzyjać, więc nie musisz martwić się o swoje zdrowie.

Przeczytaj także: Wodnik - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Ryby od 27 kwietnia do 3 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Pod koniec tygodnia sprawy uczuciowe wysuną się na plan pierwszy. Będziesz skłonny przychylić nieba osobie, na której Ci zależy, i spełnić wszystkie jej prośby,  co mile ją zaskoczy i sprawi, że w Wasza relacja umocni się jeszcze bardziej.

Praca i finanse: W życiu zawodowym zapowiada się nieco luźniejszy tydzień, który pozwoli Ci złapać oddech i nieco odpocząć. Gwiazdy radzą, byś zwolnił nieco tempo i skupił się tylko na ważnych, priorytetowych projektach. Drobiazgi odłóż na kolejny tydzień.

Zdrowie: W tym tygodniu nie będziesz mieć powodów do narzekania na swoje zdrowie. Planetarna aura Ci sprzyja, będziesz więc cieszyć się dobrym samopoczuciem i mnóstwem pozytywnej energii.

Przeczytaj także: Ryby - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Baran od 27 kwietnia do 3 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Samotne Barany mogą w tym tygodniu liczyć na ogniste flirty i niespodziewane miłosne objawienia. Barany w związkach będą cieszyć się idealną harmoniom i świetnym zrozumieniem z partnerem.

Praca i finanse: W tym tygodniu w pracy zaplanuj do zrobienia tylko najważniejsze i niecierpiące zwłoki zadania i skup się na priorytetach. W ten sposób uda Ci się zdążyć ze wszystkim przed weekendem i już w czwartkowe popołudnie będziesz mógł wypocząć.

Zdrowie: Ten tydzień sprzyja aktywnemu spędzaniu czasu. Zwłaszcza końcówka tygodnia będzie idealna, by wypróbować nowe aktywności fizyczne i spędzić więcej czasu na świeżym powietrzu.

Przeczytaj także: Baran - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Byk od 27 kwietnia do 3 maja 2020

Miłość i życie prywatne: W tym tygodniu okaże się, że wszystkie miłe słowa, które ostatnio słyszałeś od pewnej osoby z Twojego otoczenia, mają swoje drugie dno i nie są bezinteresowne. Będzie to przykre odkrycie, ale dzięki niemu zrewidujesz tę znajomość.

Praca i finanse: W tym tygodniu będziesz bardziej odważny i pewny siebie, co nie przez wszystkich w pracy może zostać dobrze odebrane. Uważaj na zawistnych ludzi, którzy zazdrośni o Twoje sukcesy, mogą próbować Ci zaszkodzić.

Zdrowie: W tym tygodniu Twoja odporność może być nieco słabsza, dlatego uważaj na grasujące wirusy. Unikaj dużych skupisk ludzkich i dbaj o swój organizm.

Przeczytaj także: Byk - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 27 kwietnia do 3 maja 2020

Miłość i życie prywatne: W tym tygodniu przyjaciele i znajomi zrobią wszystko, byś się nie nudził. Możesz liczyć na nietuzinkowe niespodzianki, zwłaszcza pod koniec tygodnia. Baw się i korzystaj z życia, bo szczęście w tym tygodniu Ci sprzyja.

Praca i finanse: W pracy przygotuj się na to, że niektórzy będą sztywno trzymać się procedur, przez co rzeczy, które można by zrobić szybciej, będą ciągnęły się w nieskończoność. Niestety nic z tym nie zrobisz, musisz to po prostu zaakceptować. 

Zdrowie: W tym tygodniu będziesz w wyśmienitym nastroju, a Twojego dobrego humoru nic nie będzie w stanie zepsuć. Korzystaj z tego i wykorzystaj dobrą energię, którą zsyłają Ci gwiazdy.

Przeczytaj także: Bliźnięta - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Rak od 27 kwietnia do 3 maja 2020

Miłość i życie prywatne: W tym tygodniu postaw na szczerość w relacji z kimś, na kim Ci zależy. Na pytania, nawet te najtrudniejsze, odpowiadaj prosto i bez owijania w bawełnę. Tylko wtedy uda się Wam przetrwać emocjonalną burzę, którą wróżą Wam gwiazdy.

Praca i finanse: W pracy bądź zapobiegawczy i przenikliwy. Nie bój się zadawać pytań i dwa razy przemyśl każdy swój ruch. Dzięki temu uda Ci się wyprzedzić posunięcia osób, które Ci nie sprzyjają.

Zdrowie: Ten tydzień poświęć na poprawienie swojej kondycji fizycznej. To dobry czas, by zacząć regularnie ćwiczyć i zadbać o swoją sylwetkę.

Przeczytaj także: Rak - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Lew od 27 kwietnia do 3 maja 2020

Miłość i życie prywatne: W tym tygodniu ktoś wybierze Cię na swojego powiernika. Okaże się, że Wasze kłopoty i zmartwienia są do siebie bardzo podobne. Wspólnota doświadczeń z inną osobą zmotywuje Cię wreszcie do radykalnych zamian w Twoim życiu.

Praca i finanse: W sprawach zawodowych szczęście nie będzie Ci sprzyjać w tym tygodniu. Pochwały za Twoją pracę i wysiłek zbierze ktoś inny, co sprawi, że Twoja motywacja spadnie niemalże do zera. Może już czas pomyśleć o zmianie pracy?

Zdrowie: Niestety w kwestii zdrowia to nie będzie dla Ciebie dobry czas. Nawracające problemy z układem trawiennym dadzą Ci się we znaki i skutecznie utrudnią aktywności fizyczne, które zaplanowałeś sobie na ten tydzień.

Przeczytaj także: Lew - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Panna od 27 kwietnia do 3 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Czyjeś interesujące poglądy i trzeźwe spojrzenie na otaczającą rzeczywistość będą początkiem ognistego romansu. Jeśli jesteś w stałym związku, zastanów się, czy warto stawiać wszystko na jedną kartę. Jeśli zaś jesteś singlem – korzystaj z okazji, bo ta znajomość może okazać się czymś więcej. 

Praca i finanse: Ten tydzień sprzyja kończeniu i porządkowaniu różnych spraw. Warto zrobić porządki na biurku, w kalendarzu oraz w prowadzonych w pracy projektach. To właśnie – wbrew pozorom – okaże się przepustką do sukcesu, który czeka na Ciebie pod koniec tygodnia.

Zdrowie: Popracuj w tym tygodniu nad swoją asertywnością. Kiedy wreszcie opanujesz sztukę mówienia „nie”, zobaczysz, że Twój komfort psychiczny będzie znacznie większy i rzadziej będą dopadać Cię nieuzasadnione wyrzuty sumienia.

Przeczytaj także: Panna - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Waga od 27 kwietnia do 3 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Ten tydzień sprzyja samorozwojowi. Gwiazdy radzą, byś skupił się na sobie i zajrzał do swojego wnętrza. Zastanów się, czego pragniesz, ułóż plan i konsekwentnie go realizuj.

Praca i finanse: W pracy będziesz drobiazgowy i będziesz bardzo zwracać uwagę na szczegóły, co okaże się przepustką do sukcesu. Choć inni mogą uznać, że czepiasz się bez powodu, nie przejmuj się tym. Kieruj się swoim dobrem i pozwodzeniem projektu, za który jesteś odpowiedzialny.

Zdrowie: W tym tygodniu zdrowie będzie Ci dopisywać. Drobne dolegliwości związane alergią, choć dokuczliwe, nie popsują Ci planów ani prywatnych, ani zawodowych.

Przeczytaj także: Waga - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Skorpion od 27 kwietnia do 3 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Ten tydzień sprzyja próbowaniu nowych rzeczy. Dzięki temu uda Ci się odkryć nowe hobby, które pochłonie Cię bez reszty. Poza nową pasją masz także znaleźć prawdziwą miłość.

Praca i finanse: W tym tygodniu gwiazdy zdecydowanie odradzają wtrącanie się w nie swoje sprawy. Zajmij się swoimi projektami i realizuj je najlepiej, jak potrafisz, a niepytany, nie udzielaj dobrych rad współpracownikom.

Zdrowie: Choć tydzień zacznie się nieco gorszym samopoczuciem, będzie się ono poprawiać wraz ze zbliżającym się weekendem. Możesz liczyć na to, że końcówka tygodnia będzie pełna pozytywnej energii.

Przeczytaj także: Skorpion - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Strzelec od 27 kwietnia do 3 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Zachowanie kogoś z Twojego otoczenia może Ci się wydawać wyjątkowo irytujące. Postaraj się jednak nie zwracać na to uwagi, a już na pewno pod żadnym pozorem nie rób kąśliwych uwag na ten temat. Pozwól innym żyć po swojemu.

Praca i finanse: W tym tygodniu możesz spodziewać się nieco nerwowej atmosfery w pracy oraz pracy pod presja czasu. Okaże się bowiem, ze szef będzie chciał zakończyć nowe projekty jeszcze przed weekendem, a to będzie dla Ciebie sporym wyzwaniem.

Zdrowie: Nie oszczędzaj na własnym zdrowiu, a zwłaszcza na tym, co jesz. Pamiętaj, że zła dieta i produkty spożywcze niskiej jakości w dłuższej perspektywie odbiją się na Twoim zdrowiu i zmuszą do wydania znacznie większych pieniędzy na wizyty u lekarza.

Przeczytaj także: Strzelec - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Koziorożec od 27 kwietnia do 3 maja 2020

Miłość i życie prywatne: W tym tygodniu warto spotkać się z kimś, za kim cały czas tęsknisz i sprawdzić, czy w jego sercu jest jeszcze dla Ciebie miejsce. Gwiazdy radzą, byś pamiętał, że nic w życiu nie jest nam dane raz na zawsze, więc nie spoczywaj na laurach, jeśli Ci na kimś zależy.

Praca i finanse: Gwiazdy zalecają Ci więcej luzu w pracy. Nie zawsze musisz sztywno trzymać się procedur, żeby powierzone Ci zadania wykonać dobrze. Przeciwnie – czasem lepiej zaufać czyjejś intuicji i nieco odejść od korporacyjnych reguł.

Zdrowie: Dolegliwości związane z alergią mogą skutecznie utrudnić Ci w tym tygodniu funkcjonowanie i powodować częste bóle głowy. Niestety musisz po prostu przetrwać ten tydzień.

Przeczytaj także: Koziorożec - charakterystyka znaku zodiaku

Zobacz także: Horoskop na maj dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris