Zamknij

Horoskop tygodniowy od 27 lipca do 2 sierpnia 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

24.07.2020 21:10
Horoskop tygodniowy od 27 lipca do 3 sierpnia 2020 dla wszystkich znaków zodiaku
fot. Shutterstock

Co czeka Cię w tym tygodniu w miłości, życiu zawodowym i sprawach zdrowotnych? Przeczytaj horoskop od 27 lipca do 2 sierpnia 2020 dla wszystkich znaków zodiaku i sprawdź, co przygotowały dla Ciebie gwiazdy.

Horoskop tygodniowy Wodnik od 27 lipca do 2 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: W tym tygodniu nie zamiataj rodzinnych problemów pod dywan, tylko odważnie staw im czoła. Nawet jeśli to nie będzie łatwe ani przyjemne, to przynajmniej oczyści atmosferę i pozwoli ruszyć do przodu.

Praca i finanse:   W tym tygodniu dostaniesz szansę od losu na poprawienie swojej sytuacji materialnej i zawodowej. Gwiazdy radzą, byś nie wahał się ani chwili i przyjął tę ofertę, bo podobna może już długo Ci się nie trafić.

Zdrowie: W tym tygodniu nie będziesz miał większych powodów do narzekania na Twoje zdrowie. Planetarna aura będzie Ci sprzyjać, a gwiazdy ześlą mnóstwo dobrej energii i pozytywnego nastawienia do ludzi i świata.

Przeczytaj także: Wodnik - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Ryby od 27 lipca do 2 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: To dobry czas, by załatwić wszystkie rodzinne sprawy i zażegnać trwające od lat waśnie i spory. Planetarna aura sprzyja spotkaniom z bliskimi i szczerym rozmowom, dzięki którym uda się wyjaśnić zadawnione żale.

Praca i finanse: To będzie bardzo dobry tydzień pod względem zawodowym. Wszystkie sprawy i projekty będą uporządkowane i dobrze zorganizowane, przez co będziesz mieć wrażenie, że nic nie musisz robić, a wszystko toczy się samo w pożądanym kierunku.

Zdrowie: W tym tygodniu będziesz odczuwać spore zmęczenie i brak energii do działania, ale to w dużej mierze jest wynikiem tego, jak sam siebie traktujesz. Nie pozwalasz sobie na odpoczynek i ciągle jesteś na najwyższych obrotach. Koniecznie musisz wyluzować i zwolnić tempo.

Przeczytaj także: Ryby - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Baran od 27 lipca do 2 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: W tym tygodniu bądź stanowczy i zdecydowany. Jeśli czegoś chcesz, nie słuchaj tego, co na ten temat sądzą inni, tylko dąż do swojego celu. Nikt nie jest Tobą i nie wie, co tak naprawdę Cię uszczęśliwia.

Praca i finanse: W tym tygodniu będziesz miał poczucie, że wszyscy sprzysięgli się przeciwko Tobie i rzucają Ci kłody pod nogi. Choć ten tydzień faktycznie nie będzie dla ciebie łatwy, to spróbuj zmienić swoje nastawienie – wtedy wszystkie problemy wydadzą Ci się mniejsze.

Zdrowie:  Twój organizm da Ci do zrozumienia, że jest przemęczony i potrzebuje odpoczynku. Nie bagatelizuj tego sygnału. Gwiazdy radzą, byś wziął kilka dni wolnego i wyjechał gdzieś za miasto zregenerować siły witalne.

Przeczytaj także: Baran - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Byk od 27 lipca do 2 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: W sprawach sercowych staniesz w tym tygodniu przed trudnymi decyzjami. Gwizdy radzą, byś kierował się intuicją i 

Praca i finanse: Zapowiada się bardzo intensywny i pracowity tydzień. Spodziewaj się, że szef będzie miał mnóstwo uwag do Twojej pracy i będzie oczekiwał, że wszystkie wdrożysz jeszcze przed weekendem. Przygotuj się na nadgodziny.

Zdrowie: W tym tygodniu możesz doświadczyć lekkiego spadku nastroju i gorszego samopoczucia. Będzie to skutek niezbyt przychylnej planetarnej aury i niekorzystnego wpływu Marsa w Twoim znaku. Na większe i mniejsze smutki powinna pomóc rozmowa z przyjacielem.

Przeczytaj także: Byk - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 27 lipca do 2 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: W tym tygodniu w Twoim życiu znacznie się nowy etap i sam wprowadzisz wiele zmian, których się jeszcze nie spodziewasz. Potrzebujesz teraz dużo przestrzeni dla siebie i realizacji swoich marzeń, więc pozbądź się rzeczy, których już nie potrzebujesz i które trzymają Cię w miejscu.

Praca i finanse: W tym tygodniu będziesz świętował sukces za sukcesem, spijał śmietankę i zbierał pochwały za ostatnie dni wytężonej pracy. Możesz spodziewać się, że szef doceni Cię za Twój trud i wynagrodzi Twoje starania.

Zdrowie: Twoje zdrowie nie będzie Ci w tym tygodniu sprawiało żadnych problemów, jeśli tylko zadbasz o siebie i będziesz dla siebie dobry. Nie odmawiaj sobie odpoczynku i przyjemności, nie przejmuj drobiazgami i ciesz się z małych rzeczy.

Przeczytaj także: Bliźnięta - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Rak od 27 lipca do 2 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: W tym tygodniu gwiazdy wspierają tych, którzy odważnie dążą do celu, dlatego nie oglądaj się na nic i na nikogo i bez strachu idź po to, czego pragniesz. Planetarna aura Ci sprzyja, więc jeśli będziesz konsekwentny, uda Ci się to osiągnąć.

Praca i finanse: W pracy zapowiada się dość spokojny tydzień. Nikt nie będzie wywierał na Ciebie presji czasu, a wszystko będzie układało się po Twojej myśli. Możesz spokojnie realizować swoje zadania i mieć pewność, że nic nie zakłóci Ci spokoju.

Zdrowie: Możesz być spokojny o swoje zdrowie. Opiekuje się nim Jowisz, który ma silny wpływ w Twoim znaku i zdana o to, by nie nękały Cię żadne nieprzyjemne dolegliwości. Nie musisz niczego się obawiać – wszystko jest pod kontrolą.

Przeczytaj także: Rak - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Lew od 27 lipca do 2 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Najwyższy czas, by zmierzyć się z iluzją, która tworzy twoje życie i przekłuć mydlaną bańkę, w której żyjesz i przez którą dostrzegasz zniekształconą rzeczywistość. Choć nie będzie to łatwe, gwiazdy mówią, że jest niezbędne, by coś zmienić.

Praca i finanse: Miej się w tym tygodniu na baczności i nie osiadaj na laurach, bo rozleniwienie bardzo niekorzystnie wpłynie na jakość Twojej pracy, co nie umknie uwadze szefa. Jeśli nie chcesz spotkać się z przykrymi konsekwencjami, pracuj sumiennie.

Zdrowie: Nie będziesz w tym tygodniu w najlepszej kondycji fizycznej. Od początku tygodnia będą nękać Cię silne bóle głowy, które nasilą się w okolicach weekendu i mogą skutecznie pokrzyżować Ci plany na sobotę i niedzielę.

Przeczytaj także: Lew - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Panna od 27 lipca do 2 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Nie szczędź czułości sobie i bliskim. Wspólne rozmowy, nawet na błahe tematy, spędzanie razem czasu czy miłe gesty takie jak przytulenie czy uśmiech czasem znaczą więcej, niż może się wydawać.

Praca i finanse: W tym tygodniu będziesz wątpił w swoje siły i miał poczucie, że do niczego się nie nadajesz i że nic Ci nie wychodzi. Porzuć takie myślenie i nastaw się bardziej optymistycznie, a wtedy wszystko zacznie układać się po twojej myśli.

Zdrowie: W tym tygodniu będziesz mieć tendencję do przesadnego krytykowania samego siebie. To bardzo niekorzystanie wpływa na Twoją samoocenę i samopoczucie. Nie bądź dla siebie taki surowy i postaraj się bardziej optymistycznie spojrzeć na siebie i świat.

Przeczytaj także: Panna - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Waga od 27 lipca do 2 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne:  Będziesz tym tygodniu zmagał się ze sporym konfliktem wewnętrznym wywołanym pewną niespodziewaną sytuacją, której będziesz świadkiem. Gwiazdy radzą, byś podejmując decyzje, kierował się swoją intuicją.

Praca i finanse: Będziesz potrzebował stabilizacji i spokoju w swoim życiu zawodowym, dlatego nie wykonuj żadnych gwałtownych ruchów i nie wchodź w konflikty, zwłaszcza z szefem. Gwiazdy zalecają w tym tygodniu zachowawczą i dyplomatyczną postawę.

Zdrowie: Twoje zdrowie nie da Ci w tym tygodniu powodów do narzekań. Możesz spokojnie cieszyć się każdą chwilą i realizować swoje plany. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy zapewnią mnóstwo dobrej energii.

Przeczytaj także: Waga - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Skorpion od 27 lipca do 2 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Słuchaj uważnie tego, co mówi bliska Ci osoba i staraj się zapamiętywać jak najwięcej, bo w jej słowach są cenne wskazówki dotyczące tego, czego oczekuje od Waszej relacji oraz od Ciebie. Jeśli je zbagatelizujesz, nie licz na długą znajomość.

Praca i finanse: Uważaj na pewną osobę, która będzie próbowała manipulować Tobą i wkupić się w Twoje łaski, by osiągnąć swoje korzyści. Nie daj się wciągnąć w tę grę. Bądź asertywny i unikaj z nia kontaktu, bo możesz narobić sobie kłopotów.

Zdrowie: W kwestii zdrowia nie musisz się o nic martwić. Możesz spokojnie robić wszystko, co sobie zmierzyłeś, bo planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy zapewniają, że nie zabraknie Ci dobrej energii i sił witalnych.

Przeczytaj także: Skorpion - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Strzelec od 27 lipca do 2 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz stale myślał o pewnej osobie, która wpadła Ci w oko. Nie wahaj się, by zagadać i zaprosić ją na spotkanie. Możesz liczyć na entuzjastyczne przyjęcie Twojej propozycji. Gwiazdy mówią, że wszystko ułoży się po Twojej myśli.

Praca i finanse: Będziesz miał w tym tygodniu poważny zawodowy kłopot. Zamiast się zamartwiać i gryźć z nim sam, lepiej poradź się kogoś zaufanego i bardziej doświadczonego. Dzięki temu uda Ci się wyjść z tej sytuacji obronną ręką.

Zdrowie: Twoje zdrowie będzie w tym tygodniu bez zarzutu. Nie musisz obawiać się, że jakieś nieprzyjemne dolegliwości pokrzyżują Ci plany. Możesz spokojnie reazlizować wszystko, co sobie zamierzyłeś.

Przeczytaj także: Strzelec - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Koziorożec od 27 lipca do 2 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: W tym tygodniu będziesz oczekiwał, że bliska Ci osoba będzie tańczyć tak, jak jej zagrasz, i robić wszystko pod Twoje dyktando. Gwiazdy radzą, byś był ostrożny, bo Twoja roszczeniowa postawa może mieć bardzo złe skutki dla tej relacji.

Praca i finanse: W pracy zapowiada się wyjątkowo ciężki tydzień. Będziesz mieć mnóstwo rzeczy do zrobienia, a szef będzie Cię ponaglał i naciskał, byś ze wszystkim wyrobił się przed weekendem. Przygotuj się na nerwową atmosferę i nadgodziny.

Zdrowie: Twoje samopoczucie nie będzie w tym tygodniu najlepsze. Możesz odczuwać chroniczne zmęczenie i zaczniesz przez to zamartwiać się o swój stan zdrowia. Gwiazdy radzą, byś tego nie bagatelizował i jak najszybciej skonsultował się z lekarzem.

Przeczytaj także: Koziorożec - charakterystyka znaku zodiaku

Zobacz także: Horoskop na sierpień 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris