Zamknij

Horoskop tygodniowy od 28 września do 4 października 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

21.09.2020 12:00
Horoskop tygodniowy od 28 września do 4 października 2020
fot. Shutterstock

Chcesz wiedzieć, co w tym tygodniu szykują dla Ciebie gwiazdy? Przeczytaj swój horoskop tygodniowy od 28 września do 4 października 2020 i sprawdź.

Horoskop tygodniowy Wodnik od 28 września do 4 października 2020

Miłość i życie prywatne: W tym tygodniu możesz liczyć na bliską Ci osobę, która wesprze Cię w każdym Twoim działaniu i postanowieniu. Nie będziesz mógł uwierzyć, że masz u boku taki skarb, którego wcześniej nie doceniałeś należycie.

Praca i finanse: W pracy w tym tygodniu uda Ci się wykorzystać Twoje ukryte talenty, czym zaimponujesz zarówno współpracownikom, jak i szefowi. Możesz liczyć na to, że przełożony to doceni i złoży Ci bardzo dobrą ofertę.

Zdrowie: W tym tygodniu czeka Cię wielki powrót do dobrej formy i wspaniałego humoru. Planetarna aura będzie Ci sprzyjać, a gwiazdy zrobią wszystko, by nikt i nic nie zakłóciło Ci tego tygodnia i nie zepsuło dobrego nastroju.

Przeczytaj także: Wodnik - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Ryby od 28 września do 4 października 2020

Miłość i życie prywatne: W tym tygodniu skup się na rodzinie i przyjaciołach i poświęć im więcej czasu. Dłuższe wieczory sprzyjają rozmową przy gorącej herbacie oraz nawiązywaniu bliższych relacji. W weekend zaplanujcie sobie wypad za miasto.

Praca i finanse: Ten tydzień będzie prawdziwym wyzwaniem – zadania będą się mnożyć jak grzyby po deszczu i jedyną rzeczą, która może sprawić, że uda Ci się to wszystko ogarnąć, będzie ustalenie listy priorytetów i konsekwentne trzymanie się jej.

Zdrowie: Coraz chłodniejsze wieczory i poranki sprawią, że zaczniesz tęsknić za latem i będziesz mieć nieco gorszy nastrój. Jeśli nie możesz pozwolić sobie teraz na urlop, zadbaj o siebie i zrób sobie urodowy tydzień. Wizyta u kosmetyczki czy fryzjera od razu poprawi Ci humor.

Przeczytaj także: Ryby - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Baran od 28 września do 4 października 2020

Miłość i życie prywatne: U Baranów w związkach w tym tygodniu zapanuje spokój i sielanka. Będziecie dogadywać się z partnerem niemal bez słów i nic nie będzie w stanie zepsuć dobrej atmosfery między Wami. Single mogą liczyć na udane randki w drugiej połowie tygodnia.

Praca i finanse: W pracy zapowiada się bardzo dobry tydzień. Wszystkie sprawy będą spokojnie toczyć się swoim rytmem, a Ty nie będziesz musiał przejmować się żadną presją czasu. Planetarna aura Ci sprzyja.

Zdrowie:  Korzystaj z ciepłych jesiennych dni i jak najwięcej przebywaj na świeżym powietrzu. Nie rezygnuj też z ruchu i ulubionych sportów. Jesień to nadal doskonały czas na nordic wal king albo rowerowe wycieczki.

Przeczytaj także: Baran - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Byk od 28 września do 4 października 2020

Miłość i życie prywatne:  W tym tygodniu w miłości będzie dopisywać Ci szczęście, choć nie wszystko od razy pójdzie po Twojej myśli. Gwiazdy radzą, byś uzbroił się w cierpliwość i spokojnie zaczekał na drugą połowę tygodnia. Wtedy układ planet będzie bardziej korzystny.

Praca i finanse: Słuchaj swojej intuicji i nie wtrącaj się w sprawy, które mogą się źle dla Ciebie skończyć. W pracy zajmuj się wykonywaniem swoich obowiązków i nie słuchaj plotek, ani tym bardziej ich nie powtarzaj.

Zdrowie:  Twoje zdrowie nie będzie sprawiało Ci większych kłopotów. Pod koniec tygodnia możesz poczuć spadek formy, ale wystarczy, że poświęcisz więcej czasu na odpoczynek, i szybko uda Ci się zregenerować siły.

Przeczytaj także: Byk - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 28 września do 4 października 2020

Miłość i życie prywatne: To będzie czas pełen wyzwań. Na początku tygodnia zakończysz pewną relację, która już od dłuższego czasu tylko Cię raniła. Gwiazdy mówią, byś nie obawiał się tego kroku. Okaże się, że jest on bardzo słuszny, a Ty poczujesz ogromną ulgę.

Praca i finanse: Będziesz mieć mnóstwo pracy, ale paradoksalnie, im więcej zajęć, tym łatwiej będzie Ci się skupić. Możesz być też pewien, że nikt i nic nie będzie Cię rozpraszać i przeszkadzać Ci w pracy, a szef doceni Twoją dokładność i zaangażowanie.

Zdrowie: Nadchodząca jesień sprawi, że znów zaczniesz marzyć o wyjeździe w jakieś ciepłe i słoneczne miejsce lub nawet o stałej emigracji z kraju. Nie poddawaj się jednak jesiennej chandrze i zaplanuj sobie drobne przyjemności na wieczory i weekend, które pomogą Ci zregenerować ciało i ducha oraz odpędzą czarne myśli.

Przeczytaj także: Bliźnięta - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Rak od 28 września do 4 października 2020

Miłość i życie prywatne: Poznasz w tym tygodniu kogoś intrygującego, kto kompletnie zawróci Ci w głowie. Będziesz oczarowany tą osobą i zrobisz wszystko, by zwrócić na siebie jej uwagę. To może być początek pięknej miłości.

Praca i finanse: Gwiazdy przestrzegają Cię w tym tygodniu przed… zbytnią nadgorliwością. Nie bierz na siebie zbyt wiele zadań, bo nie uda Ci się wszystkiego zrealizować, a szef poczuje się rozczarowany.

Zdrowie: Będziesz w dobrej formie zarówno fizycznej, jak i psychicznej. Możesz spokojnie realizować wszystkie swoje plany bez obaw, że pokrzyżują Ci je jakieś nieprzyjemne dolegliwości. Planetarna aura Ci sprzyja.

Przeczytaj także: Rak - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Lew od 28 września do 4 października 2020

Miłość i życie prywatne: To będzie Twój szczęśliwy tydzień. Będziesz święcić triumfy w sprawach sercowych i możesz mieć pewność, że nikt nie będzie już próbował odebrać Ci ukochanej osoby. Najważniejsze zresztą jest przecież to, że do Ciebie wróciła.

Praca i finanse: Ten tydzień zacznie się bolesnym zderzeniem z zawodową rzeczywistością. Okaże się, że zupełnie zapomniałeś o pewnej ważnej sprawie, której miałeś dopilnować, a szef zapyta o to w poniedziałek z samego rana. Będziesz musiał gęsto się tłumaczyć.

Zdrowie: Będziesz w tym tygodniu w szampańskim nastroju, a dobrego humoru nic nie będzie Ci w stanie zepsuć. Nic dziwnego – planetarna aura znów zaczęła Ci sprzyjać, a szczęście w miłości wpłynie też pozytywnie na Twoje samopoczucie.

Przeczytaj także: Lew - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Panna od 28 września do 4 października 2020

Miłość i życie prywatne: Ten tydzień zapowiada się idealnie w sprawach sercowych. Panny w związkach będą cieszyć się perfekcyjną harmonią z partnerem, a single mogą liczyć na niebywałe powodzenie u płci przeciwnej.

Praca i finanse: W tym tygodniu możesz być świadkiem poważnego konfliktu w zespole. Gwiazdy radzą, byś się nie wtrącał i nie brał żadnej ze stron, bo możesz tylko sobie zaszkodzić. Lepiej pozostań neutralny.

Zdrowie: W tym tygodniu zauważysz, że niewielka zmiana nastawienia do otoczenia, powoduje wielkie zmiany w tym, jak się czujesz i co się wokół Ciebie dzieje. Twój uśmiech będzie przyciągał uśmiechy innych osób, a Twoja dobra energia – pozytywne wydarzenia.

Przeczytaj także: Panna - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Waga od 28 września do 4 października 2020

Miłość i życie prywatne: Ktoś będzie Cię naciskał, byś podjął ważną decyzję jak najszybciej i złożył wiążącą deklarację odnośnie do swoich uczuć. Nie rób niczego na silę. Jeśli potrzebujesz czasu, zastanów się spokojnie i odpowiedz wtedy, kiedy będziesz gotowy.

Praca i finanse: W tym tygodniu Merkury sprzyja odważnym i tym, którzy nie zważając na przeciwności losu, odważnie zmierzają do wyznaczonego sobie celu. Jeśli tylko będziesz kierował się taką zasadą, możesz być pewien, że planety będą Cię wspierać.

Zdrowie: Uważaj w tym tygodniu na pierwsze jesienne przeziębienia. Mimo że temperatury w dzień bywają iście letnie, to wieczory i poranki są już chłodne i jeśli nie będziesz ubierać się odpowiednio ciepło, weekend możesz spędzić z… katarem.

Przeczytaj także: Waga - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Skorpion od 28 września do 4 października 2020

Miłość i życie prywatne: Jeżeli nie zrobiłeś nic, by zainteresować sobą pewną osobę, na której Ci zależy, nie dziw się, że staje się ona coraz bardziej oschła i oddalona od Ciebie. W miłości najpierw trzeba coś dać os siebie, a nie tylko brać.

Praca i finanse:  Najwyższy czas zainteresować się swoją karierą zawodową, zrobić coś dla jej rozwoju i ruszyć z miejsca. Nie licz na to, że ktoś będzie Cię motywował i popychał do przodu. Musisz sam zadbać o swój rozwój.

Zdrowie: Będziesz w tym tygodniu w doskonałej formie zarówno fizycznej, jak i psychicznej. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy będą mieć Cię w swojej opiece. Nie musisz się o nic martwic, bo wszystko będzie układać się po Twojej myśli.

Przeczytaj także: Skorpion - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Strzelec od 28 września do 4 października 2020

Miłość i życie prywatne: W miłości wreszcie zapowiada się więcej spokoju. Przychylny układ planet pozwoli Ci uniknąć konfliktów z bliską Ci osobą, a singlom ześle powodzenie w miłości i zainteresowanie płci przeciwnej.

Praca i finanse: Jeśli nie zgadzasz się z jakąś decyzją szefa, porozmawiaj z nim i zgłoś swoje wątpliwości, ale koniecznie na osobności. Pod żadnym pozorem nie podważaj tego, co powiedział przełożony przy innych pracownikach, bo narobisz sobie kłopotów.

Zdrowie: Nie musisz obawiać się żadnych kłopotów ze zdrowiem w tym tygodniu. Tą sferą twojego życia opiekuje się teraz troskliwy Jowisz, a to bardzo dobry znak. Każdego dnia będziesz w doskonałej formie zarówno fizycznej, jak i psychicznej.

Przeczytaj także: Strzelec - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Koziorożec od 28 września do 4 października 2020

Miłość i życie prywatne: To nie będzie dla Ciebie zbyt dobry czas. Na początku tygodnia usłyszysz kilka słów prawdy na swój temat i bezpowrotnie stracisz kogoś, kto – jak twierdziłeś – był Ci bardzo bliski. Gdyby jednak tak było, nie dopuściłbyś do tego.

Praca i finanse: Zapowiada się bardzo intensywny tydzień – będziesz musiał przejąć część czyichś obowiązków i ledwo będziesz wyrabiał się ze swoją pracą. Plusem będzie jednak to, że nikt nie będzie Ci w niej przeszkadzał i zabierał Twojego cennego czasu.

Zdrowie: W tym tygodniu dostrzeżesz skutki nieuniknionego upływu czasu i będziesz mieć z tego powodu fatalny nastrój. Zamiast skupiać się jednak na tym, czego Ci brakuje i pogrążać się w otchłani rozpaczy, lepiej doceń to, co masz, np. cudowną rodzinę. Czy może być coś wspanialszego?

Przeczytaj także: Koziorożec - charakterystyka znaku zodiaku

Zobacz także: Horoskop na październik 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris