Zamknij

Horoskop tygodniowy od 3 do 9 sierpnia 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

28.07.2020 14:30
Horoskop tygodniowy od 3 do 9 sierpnia 2020 dla wszystkich znaków zodiaku
fot. Shutterstock

Chcesz wiedzieć, jaki będzie dla Ciebie pierwszy tydzień sierpnia i co dobrego wydarzy się w Twoim życiu? Przeczytaj horoskop tygodniowy od 3 do 9 sierpnia 2020 dla wszystkich znaków zodiaku i sprawdź.

Horoskop tygodniowy Wodnik od 3 do 9 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Za sprawą korzystnego wpływu Jowisza będziesz rozmowny i spostrzegawczy, co ułatwi Ci nawiązywanie nowych znajomości. Niewykluczone, że jedna z nich przerodzi się w coś więcej.

Praca i finanse: Tydzień będzie pełen ważnych wydarzeń zawodowych, dlatego bądź czujny i staraj się wziąć w nich udział. Może okazać się bowiem, że to Twoja wielka szansa na poprawienie swojej pozycji zawodowej.

Zdrowie: Sprawy zdrowia nie będą w tym tygodniu zaprzątać Twojej uwagi. Będziesz cieszyć się dobrym samopoczuciem, a im bliżej weekendu Twój humor będzie się jeszcze bardziej poprawiał. Wykorzystaj to.

Przeczytaj także: Wodnik - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Ryby od 3 do 9 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: W tym tygodniu wszystko będzie układać się po twojej myśli. Możesz liczyć na perfekcyjnie harmonijne relacje z rodziną, zwłaszcza jej najmłodszym pokoleniem. Nic nie zakłóci Wam spokoju i dobrej atmosfery.

Praca i finanse: Zawodowo to będzie bardzo dobry czas. Uda Ci się wdrożyć wszystkie swoje pomysły, a ich efekt przerośnie nawet twoje najśmielsze oczekiwania. Możesz być pewien, że szef doceni Twoje zaangażowanie i kreatywność.

Zdrowie: W tym tygodniu Twoje zdrowie nie będzie sprawiało Ci żadnych niemiłych niespodzianek. Nie musisz się o nic martwić i możesz bez przeszkód realizować wszystkie swoje plany. Planetarna aura Ci sprzyja.

Przeczytaj także: Ryby - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Baran od 3 do 9 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: W tym tygodniu bądź szczególnie ostrożny w relacji z kimś bliskim, bo jedno nieopatrzne słowo może wywołać lawinę dawnych pretensji i żalów, którą będzie trudno zatrzymać. Lepiej uważa na to, co się mówi.

Praca i finanse: Pilnuj ważnych dla siebie spraw i nie ufaj czyimś zapewnieniom, że ktoś inny wszystkim się zajmie. Pewność, że wszystko zostało dobrze zrobione, będziesz miał dopiero, kiedy zadbasz o to sam.

Zdrowie:  Nie forsuj w tym tygodniu zbytnio swojego organizmu i pamiętaj, że nie jesteś niezniszczalny. Nawet jeśli nie odczuwasz dużego zmęczenia, zadbaj o to, by zapewnić sobie codziennie odpowiednią dawkę odpoczynku.

Przeczytaj także: Baran - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Byk od 3 do 9 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Single będą miały niesamowite powodzenie u płci przeciwnej. O ile do tej pory narzekaliście, że nie macie z kim iść na spacer, o tyle teraz będzie Wam trudno wybrać jedną propozycję. Byki w związkach czeka za to tydzień pełen napięć między wami a partnerem.

Praca i finanse: Będziesz energiczny i pomysłowy, przez co w tym tygodniu uda Ci się załatwić więcej spraw niż zwykle, co przynieście wymierne korzyści nie tylko firmie, lecz także Tobie. Możesz liczyć także na uznanie szefa.

Zdrowie: Zapowiada się naprawdę dobry czas. Będziesz mieć mnóstwo pozytywnej energii, a Twoje samopoczucie będzie bez zarzutu. Nikt i nic nie będzie w stanie zepsuć Twojego dobrego nastroju, który ześlą Ci gwiazdy.

Przeczytaj także: Byk - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 3 do 9 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Wenus, który ma silny wpływ w Twoim znaku, sprzyja miłosnym podbojom. Będziesz się podobać innym, ale też staniesz się bardzo podatny na uroki innych osób. Zainteresujesz się wreszcie kimś, kto od dawna stawał na głowie, by Ci zaimponować.

Praca i finanse: Zapowiada się pracowity, ale bardzo efektywny tydzień. Będziesz mógł całą swoja uwagę poświęcić swoim obowiązkom i nic nie będzie rozpraszało Twojej uwagi, dzięki czemu pod koniec tygodnia będziesz świętować sukcesy.

Zdrowie: Będziesz w tym tygodniu w znakomitej formie. Nie musisz martwić się, że jakiekolwiek nieprzyjemne dolegliwości zakłócą Ci spokój. Wręcz przeciwnie, gwiazdy ześlą Ci mnóstwo sił i dobrej energii.

Przeczytaj także: Bliźnięta - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Rak od 3 do 9 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Daj się namówić na odrobinę wakacyjnego szaleństw i przestań wszystko robić zgodnie wytyczonym harmonogramem. Pozwól sobie na odrobinę spontaniczności, a nie będziesz tego żałował.

Praca i finanse: To dobry czas, by pomyśleć o swojej karierze zawodowej i zastanowić się, co zrobić, by wreszcie ruszyła z miejsca. Zastanów się, gdzie chciałbyś być za kilka lat, ułóż plan działania i zacznij go konsekwentnie realizować.

Zdrowie: Na początku tygodnia mogą dokuczać Ci silne bóle głowy, co może być wiązane z nagłymi zmianami ciśnienia atmosferycznego. Nie martw się tym jednak, gwiazdy mówią, że dolegliwości miną same pod koniec tygodnia.

Przeczytaj także: Rak - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Lew od 3 do 9 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Niestety ten tydzień będzie wyglądał jak na memach z cyklu oczekiwania versus rzeczywistość. Planetarna aura nie będzie Ci sprzyjać, a Ty będziesz mieć poczucie, że cały kosmos sprzysiągł się, by pokrzyżować Twoje plany.

Praca i finanse: W pracy zapowiada się nieco luźniejszy tydzień. Nie będziesz mieć zbyt wiele zadań, co nie oznacza jednak, że nic nie będzie się działo. Szykuje się sporo zmian, o których Ty niestety dowiesz się jako ostatni.

Zdrowie: Choć ten tydzień zawodowo będzie mniej intensywny i wyczerpujący, nie licz na to, że uda Ci się odpocząć. Okaże się, że przytłoczą Cię zupełnie inne problemy i obowiązki, pożądany wypoczynek nadal pozostanie w sferze marzeń.

Przeczytaj także: Lew - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Panna od 3 do 9 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Zwróć w tym tygodniu większą uwagę na potrzeby swoich bliskich, bo zapatrzony tylko na siebie i swoje problemy kompletnie nie dostrzegasz, jak bardzo inni potrzebują Twojej uwagi i miłości.

Praca i finanse: W tym tygodniu będziesz czuć się zmęczony i przytłoczony codziennymi obowiązkami, więc warto pomyśleć o krótkim urlopie. Nawet dwa dni odpoczynku połączone z weekendem pomogą Ci szybko zregenerować siły.

Zdrowie: Twoje zdrowie nie będzie sprawiało Ci w tym tygodniu żadnych kłopotów. Możesz być pewien, że Twoich planów nie pokrzyżują żadne nieprzyjemne dolegliwości, więc bez przeszkód możesz realizować wszystko, co sobie zamierzyłeś.

Przeczytaj także: Panna - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Waga od 3 do 9 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne:  Jedyne, czym powinieneś kierować się w tym tygodniu w sprawach sercowych, to własna intuicja. Nie słuchaj tego, co mówią inni, bo nikt nie wie, co tak naprawdę czujesz i czego potrzebujesz.

Praca i finanse: W pracy unikaj w tym tygodniu plotek – nie słuchaj ich i nie powtarzaj, bo może się okazać, że… sam staniesz się ich obiektem. Lepiej zajmij się pracą i sumiennie wykonuj swoje zadania. To bardziej Ci się opłaci.

Zdrowie: Nie będziesz miał w tym tygodniu większych kłopotów ze zdrowiem. Możesz bez obaw realizować wszystkie swoje plany i nie musisz się przejmować drobnymi dolegliwościami ze strony układu pokarmowego, które będziesz odczuwać. To nic groźnego.

Przeczytaj także: Waga - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Skorpion od 3 do 9 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: W tym tygodniu pokaż, że naprawdę zależy Ci na kimś, o czyje względy od dawna zabiegasz. Nie musisz robić nic wielkiego. Wystarczy troska i pomoc w codziennych sprawach, by ta osoba poczuła, jak wiele dla Ciebie znaczy.

Praca i finanse: W tym tygodniu odkryjesz wielką tajemnicę jednego ze swoich głównych konkurentów zawodowych. To da Ci nad nim ogromną przewagę. Zastanów się jednak, jak dobrze ją wykorzystać.

Zdrowie: Twoje zdrowie nie będzie sprawiało Ci w tym tygodniu żadnych kłopotów. Poczujesz pozytywny przypływ planetarnej aury i będziesz mieć mnóstwo dobrej energii, którą ześlą Ci gwiazdy. Nie zmarnuj tego.

Przeczytaj także: Skorpion - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Strzelec od 3 do 9 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: W tym tygodniu w Twoich sprawach uczuciowych wiele się zmienia i tylko od Ciebie zależy, czy będą to zmiany na lepsze czy na gorsze. Zastanów się dobrze, zanim cokolwiek zrobisz, bo możesz wiele stracić.

Praca i finanse: Zapowiada się bardzo intensywny i pracowity tydzień, jeśli jednak od poniedziałku weźmiesz się sumiennie do pracy, uda Ci się podołać wszystkiemu do końca tygodnia, a w piątek będziesz mógł świętować mały sukces.

Zdrowie: Nie musisz martwić się w tym tygodniu o swoje zdrowie, bo gwiazdy zapewniają, że nie będą dokuczać Ci żadne przykre dolegliwości. Możesz bez obaw realizować wszystko, co sobie zamierzyłeś.

Przeczytaj także: Strzelec - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Koziorożec od 3 do 9 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: To będzie dla Ciebie bardzo trudny tydzień. Będziesz bardzo za kimś tęsknił, co skutecznie popsuje Ci radość z każdej chwili. Jedynym sposobem na przywrócenie uśmiechu na twojej twarzy, jest zrobienie czegoś, co podpowiada Ci serce.

Praca i finanse: W pracy zapowiada się spokojny i nieco leniwy tydzień. Będziesz miał czas, by złapać trochę oddechu i uporządkować swoje sprawy zawodowe. Wykorzystaj dobrze ten czas, bo taka okazja może długo się nie nadarzyć.

Zdrowie: To doskonały czas, by zadbać o swoją sylwetkę i zgubić trochę nadmiarowych kilogramów. Nie musisz wcale wylewać wiader potu na siłowni. Wystarczy niezbyt forsowny, ale za to systematyczny wysiłek fizyczny, by szybko zobaczyć efekty.

Przeczytaj także: Koziorożec - charakterystyka znaku zodiaku

Zobacz także: Horoskop na sierpień 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris