Zamknij

Horoskop tygodniowy od 30 marca do 5 kwietnia 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Anna Parcheta
29.03.2020 18:42
Horoskop tygodniowy od 30 marca do 5 kwietnia 2020 dla wszystkich znaków zodiaku
fot. Shutterstock

Co spotka Cię w tym tygodniu? Przeczytaj horoskop tygodniowy na od 30 marca do 5 kwietnia 2020 dla swojego znaku zodiaku i dowiedz się, co czeka Cię w miłości, pracy i finansach oraz zdrowiu.

Horoskop tygodniowy Wodnik od 30 marca do 5 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: W tym tygodniu uda Ci się rozwiązać sprawy, które od dawna zamiatałeś pod dywan. Najlepszy dzień na szczerą rozmowę z kimś, z kim jesteś w konflikcie, to czwartek. Przygotuj się na to spotkanie i staraj się być uprzejmy, ale stanowczy.

Praca i finanse: Ten tydzień sprzyja szkoleniom i zdobywaniu nowych kompetencji. Korzystaj z tego, bo nowe umiejętności już wkrótce przydadzą Ci się przy nadchodzącym projekcie. Jeśli chcesz zainwestować większą sumę pieniędzy, zrób to pod koniec tygodnia.

Zdrowie: Zadbaj o odpowiednia ilość snu – zarwane noce mogą odbić się na Twoim samopoczuciu i efektywności w działaniu.

Przeczytaj także: Wodnik - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Ryby od 30 marca do 5 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: Poświęć więcej uwagi bliskiej Ci osobie, którą od jakiegoś czasu zaniedbujesz. Zaplanuj miły wieczór tylko we dwoje, najlepiej w piątek – tego dnia gwiazdy będą szczególnie przychylne Twoim sercowym planom.

Praca i finanse: Pierwsze dni kwietnia będą bardzo intensywne zawodowo. Będziesz musiał wybierać między sympatią zespołu a skutecznym zrealizowaniem powierzonego Ci zadania. Podejmując decyzję, pamiętaj, z czego będzie rozliczał Cię szef.

Zdrowie: Stres związany z pracą da Ci się we znaki pod koniec tygodnia. W weekend więc, zamiast imprezować, zostań w domu, odpocznij i zregeneruj siły. Mały reset dobrze Ci zrobi.

Przeczytaj także: Ryby - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Baran od 30 marca do 5 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: Tydzień zacznie się spokojnie i bez większych sercowych zawirowań. Miej się jednak na baczności – wystarczy jeden nieodpowiedni gest czy nierozważne słowo, by wywołać kłótnię, która może całkowicie zmienić przyszłość Twojego związku.

Praca i finanse: Pod koniec tygodnia dostaniesz ciekawą propozycję, która będzie wiązała się ze sporym zarobkiem. Nie wahaj się jej przyjąć. Układ planet sprzyja Twoim decyzjom zawodowym i finansowym, więc korzystaj z tego.

Zdrowie: Uważaj, by w natłoku codziennych obowiązków, nie zapomnieć o sobie i dbaniu o własne zdrowie. W tym tygodniu zaplanuj więcej czasu na relaks i odpoczynek, a w weekend – popracuj nad swoją kondycją fizyczną.

Przeczytaj także: Baran - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Byk od 30 marca do 5 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: Pod koniec tygodnia spotkasz osobę, której dawno nie widziałeś, a dawno uczucia odżyją. Zanim jednak zdecydujesz się na zrobienie jakiegoś kroku, zastanów się, czy warto i czy na pewno tego teraz potrzebujesz.

Praca i finanse: Sytuacja w pracy będzie nieco napięta, a to z powodu nadmiaru obowiązków, którymi obarczy Cię szef. Zamiast się frustrować i utyskiwać pod nosem, grzecznie, ale stanowczo przedstaw przełożonemu swoje zdanie na ten temat. Najlepszym dniem na taką rozmowę będzie środa.

Zdrowie: Koniecznie umów się na wizytę u lekarza i skonsultuj drobne dolegliwości, które odczuwasz od jakiegoś czasu. To także dobry czas na zmianę swojego tryby życia na bardziej zdrowy.

Przeczytaj także: Byk - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 30 marca do 5 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: Ten tydzień zapowiada się dla Ciebie cudownie. Częste spotkania ze znajomymi dadzą Ci zastrzyk pozytywnej energii. W weekend możesz liczyć na miłe chwile spędzone z bliską osobą.

Praca i finanse: Ten tydzień w pracy będzie intensywny, ale spokojny. Jeśli swoje zadania będziesz wykonywać z właściwą sobie sumiennością i perfekcjonizmem, możesz liczyć na to, że zostanie to zauważone przez Twoich przełożonych.

Zdrowie: Zdrowie w tym tygodniu będzie Ci dopisywać. Coraz dłuższe i bardziej słoneczne dni sprawią, że będziesz tryskać energią i optymizmem, którego inni będą Ci zazdrościć.

Przeczytaj także: Bliźnięta - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Rak od 30 marca do 5 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: W tym tygodniu poświęć więcej uwagi swojej rodzinie. Zaplanuj w weekend czas, który spędzisz tylko z najbliższymi – bez telefonu komórkowego i laptopa. Wszyscy bardzo potrzebujecie teraz swojej bliskości.

Praca i finanse: W pracy Twoja sytuacja będzie stabilna, a każdy dzień upłynie pod znakiem wytężonej pracy. Nie narzekaj jednak i skup się na pozytywach. W nagrodę za sumienną pracę kup sobie jakiś drobiazg, który poprawi Ci humor.

Zdrowie: Pamiętaj, że nie samą pracą żyje człowiek. Zadbaj o swoje zdrowie i postaraj się więcej czasu w tygodniu poświęcać na relaks.

Przeczytaj także: Rak - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Lew od 30 marca do 5 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: Ktoś bliski będzie dawał Ci sygnały, że potrzebuje Twojej uwagi i zainteresowania. Nie bagatelizuj tego, bo to może negatywnie wpłynąć na Waszą relację. Postaraj się poświęcić tej osobie trochę więcej czasu niż zazwyczaj.

Praca i finanse: W tym tygodniu sytuacja w pracy będzie stabilna i spokojna. W weekend ktoś zwróci się do Ciebie z prośbą o pożyczenie większej sumy pieniędzy. Zanim to zrobisz, zastanów się dwa razy, czy ta osoba będzie miała z czego zwrócić pożyczoną kwotę.

Zdrowie: To doskonały moment na wprowadzenie zmian w trybie życia. Gwiazdy Ci sprzyjają, więc możesz być pewien, że podjęte postanowienia, uda Ci się konsekwentnie realizować w kolejnych tygodniach.

Przeczytaj także: Lew - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Panna od 30 marca do 5 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: W tym tygodniu zmienisz nieco spojrzenie na swoje dotychczasowe relacje i zapragniesz odwdzięczyć się bliskim za to, co dla Ciebie robią. Zrób to śmiało – oni od dawna na to czekają, choć o tym nie mówią.

Praca i finanse: Większy zastrzyk gotówki, który pojawi się na początku tego tygodnia sprawi, że będziesz mógł spełnić swoje małe marzenie. Nie wahaj się ani chwili, czy to zrobić. Sytuacja w pracy będzie spokojna i bezkonfliktowa.

Zdrowie: W tym tygodniu koniecznie odwiedź okulistę. Kłopoty ze wzrokiem to nie przelewki. Lepiej dmuchać na zimne.  

Przeczytaj także: Panna - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Waga od 30 marca do 5 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: Tydzień upłynie pod znakiem drobnych nieporozumień i kłótni z bliską osobą. Konieczna okaże się rozmowa, która pozwoli nieco oczyścić atmosferę. Najlepszy dzień na nią to wtorek.

Praca i finanse: Ten tydzień w pracy będzie bardzo intensywny i wyczerpujący. Przygotuj się na nadgodziny. Nie rozpaczaj jednak – Twój przełożony doceni Twój trud i odpowiedni go nagrodzi. 

Zdrowie: Zacznij regularnie ćwiczyć, a jeśli już ćwiczysz – zwiększ częstotliwość i intensywność treningów – tylko w ten sposób uda Ci się osiągnąć cel, o którym marzysz.

Przeczytaj także: Waga - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Skorpion od 30 marca do 5 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: Ktoś bliski powie Ci w tym tygodniu kilka przykrych słów, ale nie bierz tego do siebie. Ta osoba bardzo się o Ciebie troszczy i nie może patrzeć, jak popełniasz poważne błędy.

Praca i finanse: W tym tygodniu w pracy możesz spodziewać się nowych wymagających zadań. Choć początkowo będziesz nimi przerażony, szybko nauczysz się nowych rzeczy. To bez wątpienia zaprocentuje w przyszłości.  

Zdrowie: Zdrowie będzie Ci dopisywać, a Twoja kondycja fizyczna będzie bez zarzutu. Pamiętaj jednak, że nic nie przychodzi samo, i dbaj o siebie.

Przeczytaj także: Skorpion - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Strzelec od 30 marca do 5 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: W tym tygodniu możesz spodziewać się poważnej kłótni z partnerem. Nie wyolbrzymiaj jednak tego. Nawet w najlepszym związku zdarzają się nieporozumienia. Zamiast rozpamiętywać sprzeczkę – wyjaśnij jej przyczynę.

Praca i finanse: Nie trwoń pieniędzy na głupoty. Zamiast tego odkładaj je, bo już wkrótce mogą Ci się bardzo przydać. W pracy uważaj na fałszywych przyjaciół.

Zdrowie: Na obniżony nastrój pomogą Ci techniki relaksacyjne, medytacja i ćwiczenie jogi. Rób to regularnie, a już pod koniec tygodnia poczujesz się znacznie lepiej.

Przeczytaj także: Strzelec - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Koziorożec od 30 marca do 5 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: W tym tygodniu po raz kolejny rozczarujesz bliską Ci osobę. To już robi się nudne, Koziorożcu. Najwyższy czas wziąć się w garść i ogarnąć ważne kwestie związane z tą relacją.

Praca i finanse: W tym tygodniu będziesz miał sporo pracy, a Twój szef nie będzie szczędził Ci krytycznych uwag. Nie dramatyzuj jednak. To nie koniec świata, a raczej normalny dzień w pracy.  

Zdrowie: W weekend dopadnie Cię niegroźne, acz uciążliwe przeziębienie, więc Twoje plany spełzną na niczym. Końcówkę tygodnia spędzisz więc pod kołdrą w towarzystwie aspiryny.

Przeczytaj także: Koziorożec - charakterystyka znaku zodiaku

Zobacz także: Horoskop na kwiecień dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris