Zamknij

Horoskop tygodniowy od 31 sierpnia do 6 września 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

26.08.2020 11:06
Horoskop tygodniowy od 31 sierpnia do 6 września 2020 dla wszystkich znaków zodiaku
fot. Shutterstock

Przeczytaj horoskop tygodniowy od 31 sierpnia do 6 września 2020 dla wszystkich znaków zodiaku i sprawdź, co Cię spotka w tym tygodniu. Czy los będzie dla Ciebie przychylny?

Horoskop tygodniowy Wodnik od 31 sierpnia do 6 września 2020

Miłość i życie prywatne: W tym tygodniu zapragniesz nowości i odmiany w swoim dotychczas uporządkowanym i przewidywalnym życiu. To dobra droga, jednak zmiany wdrażaj powoli i rozważnie.

Praca i finanse:   Początek września to dobry czas na… naukę! To nic, że szkołę skończyłeś już jakiś czas temu. Zawsze są jakieś rzeczy, których można się nauczyć. Zastanów się, jakie kompetencje chcesz poszerzyć i działaj.

Zdrowie: Twoje zdrowie nie będzie w tym tygodniu sprawiało Ci żadnych problemów. Możesz bez obaw realizować wszystkie swoje plany i mieć pewność, że nie popsują ich żadne nieprzyjemne dolegliwości.

Przeczytaj także: Wodnik - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Ryby od 31 sierpnia do 6 września 2020

Miłość i życie prywatne:  W miłości gwiazdy ześlą Ci spokój i harmonię niezależnie od tego, czy jesteś singlem, czy masz partnera. Zwłaszcza w weekend możesz liczyć na pełne romantyzmu chwile u boku bliskiej Ci osoby.

Praca i finanse: W pracy nie wplątuj się teraz w żadne wojenki między innymi działami, bo możesz na tym wiele stracić. Zachowaj neutralność i jak najlepiej wywiązuj się ze swoich obowiązków. Możesz być pewien, że szef to doceni.

Zdrowie: Jeśli ktoś będzie namawiał Cię na wyjazd na krótki urlop czy choćby na weekend, nie odmawiaj. Wypoczynek, nawet kilkudniowy, dobrze Ci zrobi, pomoże Ci zregenerować ciało i przywrócić wewnętrzną równowagę.

Przeczytaj także: Ryby - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Baran od 31 sierpnia do 6 września 2020

Miłość i życie prywatne: Bądź ostrożny w podejmowaniu decyzji związanych ze sprawami sercowymi, bo nie wszystkie jest takie, jakim Ci się wydaje. Najpierw upewnij się, że masz całościowy i właściwy ogląd sytuacji, a dopiero potem działaj.

Praca i finanse: W tym tygodniu rozwiążą się Twoje wszystkie zawodowe problemy, którymi wcześniej się zamartwiałeś. Potraktuj to jako nauczkę, że nie warto martwić się na zapas i szargać sobie nerwów.

Zdrowie:  Twoje zdrowie będzie w tym tygodniu bez zarzutu. Nie zapominaj jednak o odpoczynku i dbaj o to, byś codziennie dostarczał sobie odpowiednią dawkę relaksu. Potrzebujesz tego bardziej, niż Ci się wydaje.

Przeczytaj także: Baran - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Byk od 31 sierpnia do 6 września 2020

Miłość i życie prywatne: Z pomocą rodziny i przyjaciół uda Ci się w tym tygodniu osiągnąć to, o czym od dawna marzyłeś, ale do czego nie miałeś odwagi się przyznać. Nie zapomnij podziękować im za to, co dla Ciebie zrobili.

Praca i finanse: W pracy zapowiada się doby i spokojny tydzień. Możesz bez przeszkód realizować swoje cele i bez pośpiechu wypełniać swoje obowiązki. Wszystko będzie szło Ci jak po maśle, a szef doceni Twoją pracę.

Zdrowie: Przypomnij sobie, kiedy ostatnio robiłeś badania okresowe i jeśli minęło już ponad pół roku, koniecznie zaplanuj je w tym tygodniu. Pamiętaj, że lepiej zapobiegać, niż leczyć, dlatego regularnie kontroluj swój stan zdrowia.

Przeczytaj także: Byk - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 31 sierpnia do 6 września 2020

Miłość i życie prywatne: W tym tygodniu będziesz rozglądać się za odrobiną ekscytacji i adrenaliny. Gwiazdy mówią, że znajdziesz ją u boku intrygującego Strzelca. Musisz tylko dać mu szansę i pozwolić rozwinąć wyobraźnię.

Praca i finanse: Wytrwałość i upór to dwie cechy, które bardzo przydadzą Ci się w tym tygodniu i umożliwią osiągnięcie celu, który sobie wyznaczyłeś. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy mówią, że wszystko ułoży się po Twojej myśli.

Zdrowie: W tym tygodniu poświęć więcej uwagi sobie i swojemu zdrowiu, zwłaszcza psychicznemu. Daj o zachowanie wewnętrznej równowagi i znajdź sposób na rozładowanie stresu i negatywnych emocji. Dobrym wyborem będzie sport.

Przeczytaj także: Bliźnięta - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Rak od 31 sierpnia do 6 września 2020

Miłość i życie prywatne: W tym tygodniu słuchaj rad w sprawach sercowych, które otrzymasz od starszych osób. One mają większe doświadczenie i potrafią na wszystko spojrzeć z dystansem. Dzięki temu podejmiesz mądre decyzje.

Praca i finanse: Jowisz, który ma silny wpływ w Twoim znaku, sprawi, że poczujesz przypływ Twórczej energii i wzniesiesz się na wyżyny kreatywności, co zaskoczy nie tylko twojego szefa, ale nawet Ciebie samego.

Zdrowie: Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy ześlą Ci mnóstwo dobrej energii, dzięki której będziesz mieć siłę i motywację, by zrealizować wszystkie swoje cele. Nie musisz się o nic martwić – wszystkie kłopoty ze zdrowiem będą omijać Cię szerokim łukiem.

Przeczytaj także: Rak - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Lew od 31 sierpnia do 6 września 2020

Miłość i życie prywatne: Lwy w związkach muszą się przygotować na dość napiętą atmosferę w tym tygodniu oraz sporo rodzinnych kłopotów i drobnych sprzeczek. Single zaś będą miały szansę poznać miłość swojego życia – nie przegapcie tego.

Praca i finanse: Zawodowe intrygi nie wyjdą Ci na dobre, a ich ofiarą padnie ktoś, kto zawsze był Twoim sprzymierzeńcem. Stracisz jedyną życzliwą Ci osobę w pracy i teraz będziesz musiał liczyć tylko na siebie.

Zdrowie: To będzie dla Ciebie dość stresujący tydzień, a skutki podwyższonego napięcia możesz odczuwać w postaci bólów głowy, które będą nasilać się zwłaszcza wieczorami. Poszukaj metody na walkę ze stresem.

Przeczytaj także: Lew - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Panna od 31 sierpnia do 6 września 2020

Miłość i życie prywatne: Ktoś będzie usilnie zabiegał o twoje względy, a Ty konsekwentnie będziesz dawać mu kosza.Może jednak warto spojrzeć na tę osobę nieco bardziej przychylnym okiem i dać mu szansę?

Praca i finanse: To doby tydzień, by zastanowić się, jak możesz usprawnić swoja pracę, zautomatyzować nudne i powtarzalne czynności, a tym samym zyskać trochę więcej czasu na zadania ważne i priorytetowe.

Zdrowie:  Twoje zdrowie będzie w tym tygodniu bez zarzutu. Saturn, który ma silny wpływ w Twoim znaku sprawi, że nie będziesz musiał martwić się, że jakiekolwiek nieprzyjemne dolegliwości zakłócą Ci ten tydzień.

Przeczytaj także: Panna - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Waga od 31 sierpnia do 6 września 2020

Miłość i życie prywatne:  Jeśli bliska Ci osoba nie traktuje Cię priorytetowo i nie potrafi zmienić dla Ciebie swoich nawet drobnych planów, zastanów się, czy jest sens kontynuować taką relację. No chyba że chcesz być dla kogoś tylko zapchajdziurą.

Praca i finanse: W tym tygodniu szczególnie poważnie podejdź do swoich obowiązków i do każdej wykonywanej rzeczy, nawet tej z pozoru błahej, przywiązuj wielką wagę. Teraz każdy twój ruch to być albo nie być w firmie.

Zdrowie: Będziesz musiał zmierzyć się w tym tygodniu z dawną kontuzją, która znów da Ci się we znaki. Nie bagatelizuj tego i koniecznie rozpocznij leczenie, bo w przeciwnym razie Twój stan może się szybko pogorszyć.

Przeczytaj także: Waga - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Skorpion od 31 sierpnia do 6 września 2020

Miłość i życie prywatne: Poznasz w tym tygodniu bardzo intrygującą osobę, która od razu wpadnie Ci w oko. Gwiazdy radzą jednak, byś od razu powiedział, jej jaki typ relacji możesz jej zaproponować, aby żadne z Was nie było rozczarowane.

Praca i finanse: To dobry tydzień, by pomyśleć nad tym, jak ruszyć do przodu ze swoja karierą zawodową. Masz na oku ciekawe stanowisko? Zastanów się, czego Ci brakuje, by je zdobyć. Ułóż plan działania i zawalcz o swoje.

Zdrowie: Twoje zdrowie będzie dziś bez zarzutu. Nie musisz się o nic martwić.

Przeczytaj także: Skorpion - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Strzelec od 31 sierpnia do 6 września 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz mieć w tym tygodniu sporo okazji do flirtu. Nie oceniaj jednak od razu, czy kandydat nadaje się na stały związek. Na poważne decyzje przyjdzie czas później. Na razie ciesz się chwilą.

Praca i finanse: To będzie bardzo pracowity tydzień. Szef powierzy Ci dodatkowe obowiązki i jeśli dobrze się z nich wywiążesz, możesz liczyć na nagrodę, a nawet pewną intratną propozycję zawodową.

Zdrowie: W tym tygodniu będziesz prawdziwym okazem zdrowia. Żadne nieprzyjemne dolegliwości nie będą zaprzątać Ci głowy ani stawać na drodze do realizacji swoich celów. Twoja szczytowa forma przypadnie w weekend.

Przeczytaj także: Strzelec - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Koziorożec od 31 sierpnia do 6 września 2020

Miłość i życie prywatne: Nie upraszczaj tego, co ktoś Ci komunikuje i nie naginaj jego słów tak, by pasowały do Twojej teorii. Lepiej posłuchaj uważnie tego, co mówi ta osoba i wyciągnij wnioski. Może czas, byś raz to Ty zrobił coś, co chce ktoś inny?

Praca i finanse: Będziesz czuł, że to, co robisz, nie spełnia Twoich ambicji i jest daleki od tego, czym naprawdę chciałbyś się zajmować. Może najwyższy czas zrobić poważny zawodowy krok do przodu i zdecydować się na zmianę?

Zdrowie:  Choć Twoje zdrowie fizyczne będzie w tym tygodniu bez zarzutu, to niestety nie będziesz w najlepszym nastroju. Będziesz miał poczucie straty i melancholijny nastrój. Może to wpływ nadciągającej jesieni?

Przeczytaj także: Koziorożec - charakterystyka znaku zodiaku

Zobacz także: Horoskop na wrzesień 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris