Zamknij

Horoskop tygodniowy od 4 do 10 maja 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Anna Parcheta
02.05.2020 21:21
Horoskop tygodniowy od 4 do 10 maja 2020
fot. Shutterstock

Co spotka Cię w tym tygodniu? Przeczytaj horoskop tygodniowy od 4 do 10 maja 2020 dla swojego znaku zodiaku i dowiedz się, co czeka Cię w miłości, pracy i finansach oraz zdrowiu.

Horoskop tygodniowy Wodnik od 4 do 10 maja 2020

Miłość i życie prywatne: W miłości szczęście będzie Ci sprzyjać, ale do nowych znajomości podejdziesz z większą niż zwykle rezerwą. Gwiazdy radzą, byś nie przesadzał jednak z ostrożnością, bo w ten sposób nie poznasz nikogo.

Praca i finanse: W tym tygodniu zbyt ambitne plany zamiast zmotywować zniechęcą Cię do działania. Gwiazdy radzą więc, byś mierzył siły na zamiary i nie planował zbyt wielu rzeczy z dużym wyprzedzeniem. Do zadań w pracy podchodź raczej na spokojnie i z dnia na dzień.

Zdrowie: Gwiazdy radzą, byś w drugiej połowie tygodnia zaplanował sobie więcej czasu na odpoczynek. Będzie Ci on potrzebny po dość intensywnym tygodniu, w którym czeka Cię sporo wyzwań w każdym obszarze Twojego życia.

Przeczytaj także: Wodnik - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Ryby od 4 do 10 maja 2020

Miłość i życie prywatne: W tym tygodniu odkryjesz, że masz bardzo wpływowych znajomych, na których możesz liczyć. Kiedy poprosisz o pomoc, możesz być pewien, że ją otrzymasz. Bądź tylko szczery i otwarty i dokładnie wyjaśnij swoją sytuację.

Praca i finanse: W pierwszej połowie tygodnia błyskawicznie nadrobisz wszystkie zaległości, dzięki czemu w drugiej połowie tygodnia będziesz mógł nieco zwolnić tempo i wyluzować. Gwiazdy ostrzegają Cię przed przypisywaniem sobie zasług innych osób – nie rób tego i bądź uczciwy.

Zdrowie: Ten tydzień będzie spokojny i bezstresowy, o ile sam nie będziesz generował nerwowej atmosfery. Gwiazdy zalecają Ci więcej luzu i opanowania w tym tygodniu. Pośpiech nie będzie sprzyjał żadnym działaniom w tym tygodniu, a w dodatku przysporzy Ci niepotrzebnego stresu.

Przeczytaj także: Ryby - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Baran od 4 do 10 maja 2020

Miłość i życie prywatne: W tym tygodniu Barany w związkach zacieśnią swoje relacje z partnerem i dadzą się poznać jako odpowiedzialne osoby, na które można liczyć w każdej sytuacji. Single zaś nadal będą szukać prawdziwej miłości, a szczęście uśmiechnie się do nich po koniec tygodnia.

Praca i finanse: Poczujesz przypływ optymizmu, jeśli chodzi o Twoje sprawy zawodowe, co pozytywnie wpłynie na Twoją motywację oraz kreatywność. To pomoże Ci rozwiązać pewną sytuację w pracy, która będzie wymagała nieszablonowego i nowatorskiego myślenia.

Zdrowie: W tym tygodniu zerwiesz z rutyną i siedzącym trybem życia i zaczniesz ćwiczyć. Pamiętaj jednak, by nie porywać się z motyką na słońce i dostosować intensywność i poziom trudności ćwiczeń do swojej kondycji fizycznej.

Przeczytaj także: Baran - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Byk od 4 do 10 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Do nowo poznanej osoby podejdziesz w bardzo pragmatyczny sposób. Najpierw wszystkiego się o niej dowiesz, a dopiero potem zdecydujesz, czy warto kontynuować tę znajomość. Gwiazdy mówią, że to dobra i bezpieczna strategia.

Praca i finanse: Ten tydzień sprzyja zdobywaniu nowych umiejętności i kompetencji oraz doszkalaniu się. Pomyśl o kursie np. online, który pozwoli Ci nauczyć się nowych rzeczy, które pozwolą Ci pracować wydajniej w obecnej pracy lub przekwalifikować się.

Zdrowie: Pod koniec tygodnia możesz poczuć nagły spadek energii oraz zmęczenie. Będzie to spowodowane zbyt intensywnym trybem życia podczas całego tygodnia. Aby tego uniknąć, codziennie wieczorem zaplanuj sobie przynajmniej godzinę na relaks i odpoczynek.

Przeczytaj także: Byk - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 4 do 10 maja 2020

Miłość i życie prywatne: W sprawach sercowych gwiazdy radzą powściągliwość i brak wylewności. Nie wyjawiaj nikomu swoich prawdziwych uczuć – nie warto, bo nikt i tak tego nie doceni. Gwiazdy radzą, byś traktował innych dokładnie tak samo jak inni traktują Ciebie.

Praca i finanse: Początek tygodnia może być dla Ciebie nieco stresujący, ale weź dwa głębokie oddechy i odważnie chwyć byka za rogi. Gwizdy mówią, że z Twoim profesjonalizmem i doświadczeniem nie ma możliwości, by cokolwiek się nie udało.

Zdrowie: Planetarna aura sprzyja w tym tygodniu wyciszeniu się i odpoczynkowi, zwłaszcza psychicznemu. Wyeliminuj wszelkie czynniki, które Cię denerwują lub dramatycznie pogarszają Twój nastrój i skup się na sobie.

Przeczytaj także: Bliźnięta - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Rak od 4 do 10 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Raki w związkach będą intensywnie myśleć nad przyszłością swojego związku i powiększeniem rodziny. Dobrze przemyśl tę decyzję i nie podejmuj jej pod wpływem emocji. Single mają szansę na znalezienie prawdziwej miłości – rozglądajcie się uważnie wokół siebie.

Praca i finanse: Ten tydzień sprzyja dyskusjom na temat domowego budżetu i większym inwestycjom. Twoja sytuacja w pracy jest stabilna, możesz więc bez obaw pomyśleć o tym, jak ulokować oszczędności, by na siebie pracowały.

Zdrowie: W tym tygodniu nie będziesz mieć powodów, by narzekać na swoje zdrowie. Planetarna aura Ci sprzyja, a układ planet zapewnia dobrą energię przez cały tydzień. Wykorzystaj ją na uprawianie ulubionego sporu.

Przeczytaj także: Rak - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Lew od 4 do 10 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Stare chińskie przysłowie mówi, że prześpi życie ten, kto wierzy w swoje sny. Twoje szczęście w życiu prywatnym jest zbudowane na iluzji. Możesz udawać, że tego nie dostrzegasz albo obudzić się i wziąć sprawy w swoje ręce.

Praca i finanse: W pracy zatroszcz się o swoją pozycję zawodową oraz zarobki, bo niewykluczone, że w tym tygodniu Twoja sytuacja finansowa może ulec drastycznej zmianie, co możesz boleśnie odczuć, planując domowy budżet.

Zdrowie: Twoje samopoczucie i kondycja fizyczna będą na dość dobrym poziomie przez większość tygodnia. W piątek możesz odczuć spadek formy, który utrzyma się aż do końca weekendu i może pokrzyżować Ci plany.

Przeczytaj także: Lew - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Panna od 4 do 10 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Panny w związkach przekonają się w tym tygodniu, że na partnera mogą liczyć w każdej sytuacji – wystarczy przyjąć ofiarowaną pomoc. Single spotkają na swojej drodze życzliwą osobę, z którą znajomość może rokować na poważny związek.

Praca i finanse: W pracy tydzień zapowiada się spokojnie i bez większych kłopotów. Nie musisz martwić się ani o swoją pozycję zawodową, ani o finanse – wszystko będzie układać się po Twojej myśli.

Zdrowie: Gwiazdy sprzyjają w tym tygodniu odważnym i tym, którzy troszczą się o swoje zdrowie. Jeśli coś Ci dolega, koniecznie skontaktuj się z lekarzem i rozwiąż problem. To przyniesie Ci ulgę nie tylko fizyczną, lecz także psychiczną.

Przeczytaj także: Panna - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Waga od 4 do 10 maja 2020

Miłość i życie prywatne: W tym tygodniu będziesz mieć tendencję do wyolbrzymiania swoich problemów. Każdy kłopot, nawet drobny, będzie urastał do rangi prawdziwego dramatu. Gwiazdy zalecają Ci więcej spokoju. Jeśli tylko zapanujesz nad emocjami, okaże się, że Twoje kłopoty nie są wcale tak wielkie, jak Ci się wydaje.

Praca i finanse: W pracy znajdziesz sposób, by postawić na swoim. Po całotygodniowej walce o swoje pomysły, wreszcie pod koniec tygodnia zarówno szef, jak i współpracownicy przyznają Ci rację. Nie obnoś się jednak ze swoim sukcesem i z pokorą przyjmij gratulacje.

Zdrowie: W tym tygodniu możesz być nieco podenerwowany i podminowany, co będzie przekładało się na Twoje relacje zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. To za sprawą niezbyt przychylnej planetarnej aury, która mocno miesza na Twoim niebie.

Przeczytaj także: Waga - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Skorpion od 4 do 10 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Single mogą liczyć w tym tygodniu na randkę, która upłynie w gorącej atmosferze i stworzy nadzieje na znacznie więcej niż przelotny romans. Skorpiony w związkach będą cieszyć się harmonią i dobrym porozumieniem z partnerem.

Praca i finanse: Ten tydzień sprzyja kreatywnym pomysłom zawodowym. Możesz wpaść na coś, co okaże się bardzo opłacalne dla Twojej firmy lub dla Ciebie samego. Warto też pomyśleć o swojej przyszłości zawodowej i poszerzaniu kompetencji.

Zdrowie: Nie będziesz mieć powodów do narzekania na Twoje zdrowie. Planetarna aura Ci sprzyja i zapewni mnóstwo dobrej energii oraz sił witalnych. Korzystaj z tego i ciesz się każdym dniem.

Przeczytaj także: Skorpion - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Strzelec od 4 do 10 maja 2020

Miłość i życie prywatne: W miłości trudno będzie Ci ukryć emocje. To dobrze – gwiazdy radzą, byś szczerze i bez ogródek mówił o tym, co czujesz. Nawet jeśli odpowiedź na Twoje wyznanie nie będzie tą, którą chcesz usłyszeć, lepiej wiedzieć, na czym się stoi.

Praca i finanse: Tydzień sprzyja wytężonej i sumiennej pracy. Jeśli nie będziesz się obijał, możesz spodziewać się, że zaimponujesz szefowi swoim zaangażowaniem. Pod koniec tygodnia przejrzyj domowe rachunki i dopilnuj wszystkich płatności, by uniknąć nieprzyjemnych konsekwencji.  

Zdrowie: W tym tygodniu na Twoim niebie nie widać żadnych problemów ze zdrowiem. Pod koniec tygodnia możesz odczuwać lekkie zmęczenie spowodowane wielością obowiązków domowych i zawodowych, dlatego w weekend zaplanuj czas na odpoczynek.

Przeczytaj także: Strzelec - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Koziorożec od 4 do 10 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Tydzień sprzyja refleksjom na temat życiowych priorytetów. Gwiazdy radzą, byś zastanowił się, kto jest dla Ciebie tak naprawdę ważny. Odpowiedź na to pytanie da Ci odpowiedzi na różne inne sprawy.

Praca i finanse: Tydzień zacznie się dla Ciebie zaskakująco dobrze. Możesz spodziewać się nieoczekiwanych, ale pozytywnych zwrotów akcji i miłych niespodzianek. Naładuj swoje baterie dobrą energią, by starczyły Ci do końca tygodnia.

Zdrowie: Na początku tygodnia poczujesz niespodziewany przypływ mocy i dobrej energii. Korzystaj z tego, bo dobra passa nie potrwa do końca tygodnia i w weekend będziesz musiał zmierzyć się ze spadkiem nastroju.

Przeczytaj także: Koziorożec - charakterystyka znaku zodiaku

Zobacz także: Horoskop na maj dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris