Zamknij

Horoskop tygodniowy od 5 do 11 października 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

01.10.2020 21:26
Horoskop tygodniowy od 5 do 11 października 2020 dla wszystkich znaków zodiaku
fot. Shutterstock

Chcesz wiedzieć, jaki będzie ten tydzień i czy wszystkie Twoje plany się powiodą? Przeczytaj horoskop tygodniowy od 5 do 11 października 2020 i sprawdź, co mówią gwiazdy.

Horoskop tygodniowy Wodnik od 5 do 11 października 2020

Miłość i życie prywatne: Unikaj osób, które przelewają na Ciebie swoją złą energię, zabierając w zamian Twój optymizm i pozytywne podejście do życia. Z tych znajomości i tak nic dobrego nie wyniknie, a Ty tracisz przez nie swój blask.

Praca i finanse: W tym tygodniu odzyskasz utraconą pewność siebie i poczujesz przypływ pozytywnej energii, którą sprawi, że wszystko, czego się dotkniesz, zakończy się sukcesem. Planetarna aura Ci sprzyja, więc realizuj odważnie swoje plany.

Zdrowie: Nie musisz się martwić o swoje zdrowie. Wszystko będzie układać się po Twojej myśli i żadne nieprzyjemne dolegliwości nie pokrzyżują Ci Twoich planów. Uważaj tylko na ludzi, an których nie warto tracić czasu i energii.

Przeczytaj także: Wodnik - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Ryby od 5 do 11 października 2020

Miłość i życie prywatne: W sprawach sercowych wszystko będzie układać się po twojej myśli niezależnie od tego, czy jesteś singlem, czy masz partnera. Planetarna aura sprzyja dobrej komunikacji i romantycznym chwilom.

Praca i finanse: Nie stawiaj nikogo w pracy przed faktem dokonanym. Jeśli masz jakąś propozycję, najpierw o niej poinformuj i zapytaj współpracownika o jego zdanie na ten temat. Dobre zarządzanie nie opiera się wyłącznie na wydawaniu poleceń.

Zdrowie: Nie będziesz musiał martwić się dziś o swoje zdrowie. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy będą robić wszystko, aby do końca tygodnia nie opuszczał Cię dobry humor i świetne samopoczucie. Wykorzystaj to.

Przeczytaj także: Ryby - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Baran od 5 do 11 października 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz w tym tygodniu czerpał radość z każdej relacji, którą nawiążesz, a najbardziej z przebywania z bliskimi, zwłaszcza jeśli jesteś w stałym związku, Zapowiada się bardzo dobry tydzień.

Praca i finanse: Jeśli wcześniej miałeś poczucie, że współpracownicy i szef nie do końca liczą się z Twoim zdaniem, teraz się to zmieni. Okaże się, że Twoje sugestie są kluczowe, a Twój głos ma bardzo duży wpływ na ostateczne decyzje.

Zdrowie:  Postaw w tym tygodniu na odpoczynek i wykorzystuj na niego każdą wolną chwilę. Coraz krótsze dni i szybko zapadający zmrok mogą sprawić, że będziesz czuł się pozbawiony energii i przemęczony.

Przeczytaj także: Baran - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Byk od 5 do 11 października 2020

Miłość i życie prywatne: Przestań kurczowo trzymać się przeszłości, choć ta będzie pukać w tym tygodniu do twoich drzwi. Nie warto jednak wpuszczać jej znów do swojego życia, bo ona nie ma Ci już nic nowego do zaoferowania.

Praca i finanse: W tym tygodniu skończy się coś, co od dawna Ci nie służyło. Choć będzie towarzyszył Ci żal po tej stracie, gwiazdy mówią, byś nie rozpaczał. To oznacza dla Ciebie nowe otwarcie, które może być tylko lepsze.

Zdrowie:  W tym tygodniu planetarna aura będzie dla Ciebie bardzo łaskawa, jeśli chodzi o kwestie zdrowia. Nie musisz się o nic martwić – wszystko będzie układać się po Twojej myśli, a dolegliwości będą trzymać się od Ciebie z daleka.

Przeczytaj także: Byk - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 5 do 11 października 2020

Miłość i życie prywatne: W tym tygodniu skup się na sobie i swoim rozwoju. Zaplanuj sobie dodatkowe zajęcia, które odciągną Twoje myśli od spraw, które nie są warte, byś zaprzątał sobie nimi głowę, i konsekwentnie realizuj swój plan.

Praca i finanse: Dostaniesz od szefa bardzo ciekawa bardzo ciekawą propozycję zawodową. Nie nastawiaj się negatywnie i zastanów się, jakie korzyści może Ci ona przynieść. Wynegocjuj dobre warunki i nie poddawaj się.

Zdrowie: Nie zapominaj o codziennej dawce ruchu. Jesteś osobą, którą bezruch i stagnacja zabija od wewnątrz o odejmuje całą dobra energię. Dlatego nawet kiedy jesteś zmęczony znajdź czas na ćwiczenia i rozciąganie.

Przeczytaj także: Bliźnięta - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Rak od 5 do 11 października 2020

Miłość i życie prywatne: W Twoim życiu nie rozpocznie się żadna nowa historia miłosna, póki definitywnie nie zamkniesz ostatniego rozdziału starej. Mimo że formalnie zakończyłeś już związek, to w ta osoba nadal jest obecna w Twoich myślach.

Praca i finanse: W tym tygodniu pracę traktuj instrumentalnie. Wykonuj jak najlepiej swoje obowiązki, ale nie przywiązuj się do tego, co robisz, ani tym bardziej do ludzi, z którymi pracujesz, bo szykują się duże zmiany.

Zdrowie: Twój horoskop na dziś w kwestii zdrowia jest bardzo pozytywny. Nie musisz się obawiać, że spokój zakłócą Ci jakieś nieprzyjemne dolegliwości – gwiazdy mówią, że nic takiego się nie wydarzy. Korzystaj z przychylności planet.

Przeczytaj także: Rak - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Lew od 5 do 11 października 2020

Miłość i życie prywatne: W Twoim życiu zajdzie pewna nagła zmiana, na którą nie masz wpływu. Jedyne, co możesz zrobić, to spokojnie przyjąć to, co przyniesie los. Nie ma też sensu z nim walczyć – stracisz energię, a i tak nic nie wskórasz.

Praca i finanse: Nie obrażaj się, gdy ktoś zwraca Ci uwagę na to, jakie błędy popełniasz. Nie jesteś przecież nieomylny, a ta osoba chce Ci po prostu pomóc. Doceń to i ucz się od niej, zwłaszcza że ma sporą wiedzę, której Ty nie posiadasz.

Zdrowie: Nie będziesz w tym tygodniu w najlepszej formie. Będziesz przewrażliwiony na swoim punkcie, przez co będzie łatwo wyprowadzić Cię z równowagi, a każdą, nawet drobną uwagę, odbierzesz jako atak na siebie.

Przeczytaj także: Lew - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Panna od 5 do 11 października 2020

Miłość i życie prywatne: Wenus, która ma w tym tygodniu silny wpływ w Twoim znaku, ześle Ci niesamowitą energię, która będzie działać na ludzi jak magnes. Wszyscy będą do Ciebie lgnąć i będą chcieli spędzić z Tobą czas.

Praca i finanse: Jeśli uważasz, że ktoś nie ma kompetencji, by Ci doradzać, nie sugeruj się tym, co mówi. Wysłuchaj go przez grzeczność, ale rób wszystko po swojemu, zwłaszcza jeśli to przynosiło efekty.

Zdrowie: Najwięcej osiągniesz teraz, zachowując równowagę między ciałem a umysłem. Nie zaniedbuj zatem żadnej z tych sfer. Dbaj zarówno o aktywność fizyczną, jak i rozwój intelektualny oraz duchowy.

Przeczytaj także: Panna - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Waga od 5 do 11 października 2020

Miłość i życie prywatne: W tym tygodniu warto zakończyć wszystkie konflikty, które psują dobrą planetarną aurę, którą zsyłają Ci gwiazdy. Nawet jeśli to Ty będziesz musiał wyciągnąć pierwszy rękę na zgodę, nie wahaj się tego zrobić.

Praca i finanse: Nowo poznana osoba stanie się dla Ciebie inspiracją i otworzy Ci oczy na rzeczy, których do tej pory nie dostrzegałeś. Dzięki temu dokonasz w swoim życiu zawodowym zmian, które wyjdą Ci na dobre.

Zdrowie: Będziesz w tym tygodniu w znakomitej formie zarówno fizycznej, jak i psychicznej. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy ześlą mnóstwo pozytywnego nastawienia do ludzi i świata. Wykorzystaj to.

Przeczytaj także: Waga - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Skorpion od 5 do 11 października 2020

Miłość i życie prywatne: Nie zmuszaj się do trwania w relacji, która wyczerpuje Cię energetycznie i co do której czujesz, że nie jest dla Ciebie dobra. Zerwij ją bez względu na konsekwencje, bo Twoje zdrowie i dobre samopoczucie są ważniejsze.

Praca i finanse:  Kierując się maksymą, że każda zmiana jest dobra, zaczniesz robić nie lada rewolucję w swoim życiu zawodowym. Uważaj jednak, bo zmiany chaotyczne i bez dobrego planu mogą przynieść Ci więcej szkody niż pożytku.

Zdrowie: Uważaj na swoje zdrowie i nie bagatelizuj dobrych rad bliskich, byś na siebie uważał. Pamiętaj, że lepiej zapobiegać, niż leczyć, więc staraj się robić wszystko, by nie musieć martwić się o swoje zdrowie.

Przeczytaj także: Skorpion - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Strzelec od 5 do 11 października 2020

Miłość i życie prywatne: W tym tygodniu staniesz przed szansą na to, by wreszcie w Twoich sprawach sercowych wszystko się ułożyło. To jednak do Ciebie należy ten ostateczny krok. Czy będziesz miał odwagę go zrobić?

Praca i finanse: W tym tygodniu będzie łatwo Cię sprowokować do kłótni i wchodzenia w konflikty. Uważaj, bo ktoś może próbować to wykorzystać przeciwko Tobie i sprawić, że inni zaczną postrzegać Cię jako osobę bardzo konfliktową.

Zdrowie: W tym tygodniu będziesz cieszył się dobrym zdrowiem, choć możesz odczuwać pewne nieprzyjemne dolegliwości ze strony układu pokarmowego. Jeśli jednak bardziej zadbasz o swoją dietę, miną jak ręką odjął.

Przeczytaj także: Strzelec - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Koziorożec od 5 do 11 października 2020

Miłość i życie prywatne: W tym tygodniu dotrze do Ciebie, że ktoś nie chce już z Tobą utrzymywać kontaktu, bo ta relacja nie mu nie służyła. Nie powinieneś się dziwić po tym, jak potraktowałeś te osobę, zwłaszcza na sam koniec.

Praca i finanse: W tym tygodniu będziesz sfrustrowany tym, że niekompetentne Twoim zdaniem osoby, zajmują całkiem wysokie stanowiska i kompletnie nic nie robią. W zestawieniu z tym Twoja praca wyda Ci się ciężka jak roboty w kamieniołomie.

Zdrowie: Będziesz w świetnej kondycji i doskonałym nastroju. Jak zwykle wszystko będziesz umiał obrócić w żart i kompletnie niczym nie będziesz się przejmował. Dzięki temu tydzień minie Ci bez żadnych trosk.

Przeczytaj także: Koziorożec - charakterystyka znaku zodiaku

Zobacz także: Horoskop na październik 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris