Zamknij

Horoskop tygodniowy od 6 do 12 lipca 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

04.07.2020 19:10
Horoskop tygodniowy od 6 do 12 lipca 2020
fot. Shutterstock

Chcesz wiedzieć, jaki będzie ten tydzień i czy wszystkie Twoje plany się powiodą? Przeczytaj horoskop od 6 do 12 lipca 2020 dla wszystkich znaków zodiaku i sprawdź, co przygotowały dla Ciebie gwiazdy.

Horoskop tygodniowy Wodnik od 6 do 12 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: Ten tydzień upłynie Ci pod znakiem poważnych zmian w Twoim życiu. Wreszcie będziesz mieć na tyle odwagi, by wcielić w życie wszystkie swoje plany i zacząć spełniać marzenia. Planetarna aura Ci sprzyja.

Praca i finanse: To dobry moment, żeby pomyśleć o swoim rozwoju zawodowym. Poszukaj kursów, które mogłoby pomóc Ci poszerzyć Twoje kompetencje zawodowe i porozmawiaj z szefem na temat dofinasowania takiego szkolenia.

Zdrowie: Twoje zdrowie nie będzie sprawiało Ci w tym tygodniu większych kłopotów. Możesz spokojne realizować wszystkie swoje plany, a Jowisz, który ma silny wpływ w Twoim znaku, zadba o to, by nie zabrakło Ci siły.

Przeczytaj także: Wodnik - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Ryby od 6 do 12 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: W tym tygodniu gwiazdy sprzyjają szczególnie singlom. Wasza znajomość z kimś, kto już dawno wpadł Wam w oko, wreszcie nabierze rumieńców. Ryby w związkach mogą zaś liczyć na bardzo dobrą komunikację z partnerem.

Praca i finanse: W tym tygodniu będziesz potrzebować czyjejś pomocy, bo liczba obowiązków Cię przytłoczy. Na szczęście będziesz mógł liczyć na lojalnego współpracownika, który doskonale ze wszystkim sobie poradzi. Nie zapomnij tylko go docenić. 

Zdrowie: W tym tygodniu zdrowie będzie Ci dopisywać. Możesz liczyć na przychylność planetarnej aury, która sprawi, by tego czasu nie zakłóciły Ci żadne nieprzyjemne dolegliwości. Możesz spokojnie cieszyć się tym dniem.

Przeczytaj także: Ryby - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Baran od 6 do 12 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: Jeśli z czymś sobie nie radzisz lub czujesz, że jakiś problem Cię przerasta, nie wahaj się, by opowiedzieć o nim komuś bliskiemu. Rozmowa pomoże Ci uporządkować swoje emocje i sprawi, że uda Ci się znaleźć rozwiązanie problemu.

Praca i finanse: W tym tygodniu w pracy wszystko będzie Cię irytowało i drażniło. To efekt niekorzystnego wpływu Marsa na twoim niebie. Gwiazdy radzą, byś starał się nie przejmować drobiazgami i skupił się na rzeczach ważnych.

Zdrowie:  Nie musisz w tym tygodniu martwić się o swoje zdrowie. Gwiazdy zsyłają Ci mnóstwo dobrej energii i pozytywnego nastawienia do życia. Wykorzystaj to dobrze i zrób wszystko,co sobie zamierzyłeś.

Przeczytaj także: Baran - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Byk od 6 do 12 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: Ten tydzień sprzyja odnawianiu kontaktów z bliskimi i dawno niewidzianymi przyjaciółmi. Gwiazdy radzą, byś pierwszy odezwał się do tych, których kochasz, a z którymi dawno nie rozmawiałeś. Sprawisz im tym ogromną radość.

Praca i finanse: W pracy wszystko w tym tygodniu będzie toczyć się swoim zwykłym rytmem. Nie będziesz narzekać na nadmiar obowiązków i będziesz mógł spokojnie nadrobić zaległości i uporządkować wszystkie swoje sprawy.

Zdrowie: W tym tygodniu uważaj na nadmierny wysiłek fizyczny. Twój organizm może być nieco przemęczony, a zbyt intensywne ćwiczenia – jeszcze bardziej go wycieńczyć. Dlatego zamiast ciężkiego treningu gwiazdy polecają lżejsze mniej forsowne ćwiczenia.

Przeczytaj także: Byk - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 6 do 12 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: W tym tygodniu czeka Cię wiele ważnych decyzji do podjęcia. Dokonując wyborów, kieruj się swoją intuicją, a nie opiniami innych. Wysłuchaj dobrych rad, ale zrób to, co Ty uznasz za stosowne. Gwiazdy radzą, byś zaufał sobie.

Praca i finanse: Powalcz w tym tygodniu o swoje zyski i pieniądze, bo tydzień sprzyja negocjacjom biznesowym i zawieraniu korzystnych umów. Planetarna aura sprzyja osobom odważnym i przedsiębiorczym, więc zamiast spoczywać na laurach – daj z siebie sto procent.

Zdrowie: W tym tygodniu skup się na swoim wnętrzu i zrób wszystko, by odzyskać wewnętrzną równowagę i harmonię. Nie pozwól, by ktokolwiek zespół Ci humor lub wzbudzał w Tobie nieuzasadnione poczucie winy.

Przeczytaj także: Bliźnięta - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Rak od 6 do 12 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: W tym tygodniu będziesz musiał zmierzyć się z kimś, kto będzie próbował Tobą manipulować i wpływać na Twoje decyzje. Gwiazdy radzą, byś był asertywny i konsekwentnie postawił granice, których nie pozwolisz nikomu przekraczać.

Praca i finanse: Nie musisz martwić się o swoje sprawy zawodowe i finansowe. W tym tygodniu opiekuje się nimi Merkury, a to bardzo dobry znak. Wszystko będzie układało się po twojej myśli, a planetarna aura będzie Ci sprzyjać.

Zdrowie: Nie będziesz mieć w tym tygodniu większych kłopotów ze zdrowiem. Możesz bez przeszkód realizować swoje plany i cieszyć się każdym dniem. Dobrą energię i mnóstwo wewnętrznej radości ześle Ci Jowisz.

Przeczytaj także: Rak - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Lew od 6 do 12 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: W tym tygodniu wszystko będziesz chciał robić po swojemu i nie będziesz liczył się ze zdaniem innych osób, co nie zjedna Ci przyjaciół. Jeśli nie spuścisz trochę z tonu, może okazać się, że czas wolny będziesz spędzać w samotności.

Praca i finanse: W tym tygodniu gwiazdy zalecają więcej powściągliwości w sprawach zawodowych, zwłaszcza podczas służbowych spotkań. Nie mów czegoś, czego nie wiesz na pewno, i nie kreuj się na eksperta w sprawach, o których nie masz pojęcia, bo możesz stać się pośmiewiskiem.

Zdrowie: W tym tygodniu będziesz marudny i w złym nastroju. Winnym tego stanu rzeczy jest nieprzychylny układ Wenus i Jowisza. Rozdrażnienie i kiepski humor spotęgują się pod koniec tygodnia.

Przeczytaj także: Lew - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Panna od 6 do 12 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: W tym tygodniu ktoś bliski będzie potrzebował Twojego wsparcia i dobrej rady. Pamiętaj jednak, że to nie oznacza, że możesz wtrącać się w nie swoje sprawy. Jeśli będziesz to robił, ten tydzień zakończy się awanturą.

Praca i finanse: W pracy zapowiada się bardzo miły i owocny tydzień. Wszystko, czego się podejmiesz, zakończy się sukcesem, a Ty pod koniec tygodnia będziesz mógł być dumny z efektów swoich działań. Planetarna aura Ci sprzyja.

Zdrowie: Gwiazdy radzą, byś w tym tygodniu przestał wymyślać sobie sam problemy, które istnieją… tylko w Twojej głowie. Przez to tracisz dobry humor i zamartwiasz się rzeczami, które są wytworem Twojej wyobraźni. Wrzuć na luz.

Przeczytaj także: Panna - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Waga od 6 do 12 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: Gwiazdy radzą, byś w tym tygodniu nie wrzucał wszystkich do jednego worka i do każdej nowo poznanej osoby podchodził indywidualnie. To, że raz ktoś Cię zawiódł, nie oznacza wcale, że za każdym razem będzie tak samo.

Praca i finanse: W sprawach zawodowych zapowiada się dziś wielkie poruszenie. Możesz dostać ciekawą propozycję zawodową lub podwyżkę. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy mówią, ze zmiany, które nadchodzą, będą bardzo dobre.

Zdrowie: Nie musisz martwić się swoim zdrowiem. Saturn, który ma silny wpływ w Twoim znaku, zapewni Ci mnóstwo dobrej energii i wewnętrznej radości. Możesz bez przeszkód realizować wszystkie swoje plany.

Przeczytaj także: Waga - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Skorpion od 6 do 12 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: Single mogą spodziewać się w tym tygodniu udanej randki z uroczym i pełnym pozytywnego nastawienia Bliźniakiem. Skorpiony w związkach powinny przygotować się na poważne rozmowy z partnerem o przyszłości ich związku.

Praca i finanse: W życiu zawodowym trzymaj się w tym tygodniu zasady, że bez pracy nie ma kołaczy. Przygotuj się na to, że jeśli chcesz pod koniec tygodnia świętować sukces, będziesz musiał zakasać rękawy i wziąć się ostro do pracy już od poniedziałku.

Zdrowie:  W tym tygodniu będziesz w wyśmienitej formie fizycznej. Planetarna aura sprzyja aktywności fizycznej i biciu sportowych rekordów. Jeśli będziesz sumiennie ćwiczył, uda Ci się osiągnąć założone cele.

Przeczytaj także: Skorpion - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Strzelec od 6 do 12 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: Wpływ Wenus sprawi, że w tym tygodniu uda Ci się skruszyć nawet najbardziej twarde serce i osiągnąć to, czego od dawna pragnąłeś. Planetarna aura sprzyja miłości oraz wyrażaniu uczuć.

Praca i finanse: W pracy w tym tygodniu kieruj się rozumiem, a nie sercem. Ktoś może poprosi Cię o pomoc, która miałaby się odbyć kosztem wykonania Twoich zadań. Gwiazdy radzą, byś nie ryzykował i myślał o sobie.

Zdrowie: Twoje zdrowie nie będzie sprawiać Ci większych problemów. Możesz bez przeszkód realizować swoje plany i nie musisz obawiać się, że jakieś nieprzyjemne dolegliwości Ci je pokrzyżują. Wszystko będzie układać się po Twojej myśli.

Przeczytaj także: Strzelec - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Koziorożec od 6 do 12 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: W tym tygodniu możesz poczuć się rozczarowany, że ktoś nie chce dłużej spełniać Twoich zachcianek i oczekuje symetrii w Waszej relacji. Gwiazdy radzą, byś zamiast użalać się nad sobą, pomyślał wreszcie o czyichś uczuciach i coś z tym zrobił.

Praca i finanse: W pracy zapowiada się spokojny tydzień. Nie będziesz narzekał na nadmiar pracy, a zadania, które dostaniesz do wykonania będą proste i niewymagające, czyli tak jak lubisz najbardziej. Będziesz mógł złapać większy oddech.

Zdrowie: Gwiazdy radzą, byś sowich emocji i uczuć nie dusił w sobie, tylko zaczął o nich otwarcie rozmawiać. Dzięki temu unikniesz nie tylko frustracji i złego samopoczucia, lecz także – pochłaniających energię kłótni z bliską osobą.

Przeczytaj także: Koziorożec - charakterystyka znaku zodiaku

Zobacz także: Horoskop na lipiec 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris