Zamknij

Horoskop - wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Jolanta Waligóra
27.02.2020 14:07
Horoskop - wodnik 20 stycznia - 18 lutego
fot. SHUTTERSTOCK

Wodnik – horoskop dzienny, horoskop tygodniowy i horoskop miesięczny dla tego znaku zodiaku. Na stronie radiozet.pl dowiecie się wszystkiego na temat cech charakteru Wodnika, miłości, pracy, datach, kobietach Wodnik oraz mężczyznach Wodnikach. Jaki jest zodiakalny Wodnik? Przedstawiamy charakterystykę Wodnika i horoskop dzienny, tygodniowy oraz miesięczny.

Horoskop dla znaku zodiaku Wodnik – horoskop dzienny, horoskop tygodniowy oraz horoskop miesięczny. Na radiozet.pl znajdziecie wszystko o miłości, cechach charakteru Wodnika, pracy i datach.

Wodnik – cechy charakteru [HOROSKOP DZIENNY, TYGODNIOWY, MIESIĘCZNY]

Zodiakalne Wodniki to osoby, które urodziły się pomiędzy 20 stycznia a 18 lutego. Osoby spod tego znaku zodiaku przede wszystkim cenią sobie wolność oraz niezależność. Nienawidzą rutyny, dlatego  bardzo chętnie podejmują nowe wyzwania. Nie lubią stać w miejscu, więc są otwarte na nowości.

Zodiakalne Wodniki z reguły wybiegają myślami w przyszłość. Są niezwykle ciekawe świata i stale chcą go odkrywać oraz poszerzać swoją wiedzę na różnorakie tematy. Nie lubią banalnych i typowych rozwiązań. Zodiakalne Wodniki chcą same wytyczać ścieżki.

Według horoskopu Wodniki są także bardzo uparte, dlatego niezwykle trudno przekonać ich do zmiany zdania. Jeśli czegoś są pewne, nie odpuszczają i twardo stoją przy swoim. Niewątpliwie właśnie ten upór jest jedną z cech charakterystycznych Wodników.

Osoby spod znaku zodiaku Wodnik uwielbiają nowe technologie. Jeśli coś nowego pojawia się na rynku, Wodnik zaraz będzie chciał to przetestować. Chętnie korzysta z technologii, jakie oferuje rynek, i  bardzo chętnie używa ich w pracy. Zodiakalne wodniki bardzo nie lubią przestarzałych rozwiązań.

Wodniki są także bardzo inteligentne. Lubią poszerzać swoją wiedzę i ciągle dbają o swój rozwój osobisty. Zodiakalne Wodniki uwielbiają również dowiadywać się nowych rzeczy. Chętnie oglądają wiadomości i czytają newsy o aktualnych wydarzeniach z całego świata.

Wodniki są także niezwykle lubiane. Zazwyczaj posiadają dużą liczbę przyjaciół i łatwo nawiązują kontakty z nowymi osobami. Bez problemu dopasowują się także do nowego otoczenia. Wiele osób w zodiakalnych Wodnikach ceni przede wszystkim tę ich wolność oraz niezależność. Warto także wspomnieć, że Wodniki mają doskonałe poczucie humoru.

Jeśli chodzi o wady Wodnika, to jest to m.in. problem z okazywaniem uczuć. Przez to wiele osób może przestrzegać osoby spod tego znaku zodiaku jako zdystansowane i chłodne.

Horoskop Wodnik – miłość

Jaki jest Wodnik w miłości? Osoby spod tego znaku zodiaku nie do końca wiedzą, czego tak naprawdę chcą w związku. Z jednej strony pragną kogoś pokochać, znaleźć bratnią duszę i prawdziwą miłość. Z drugiej strony natomiast zodiakalne Wodniki najbardziej lubią przebywać we własnym towarzystwie. Do szczęścia nie potrzebują innych ludzi, ponieważ doskonale czują się, jak są sami.

Wodnik w miłości jest szczery i otwarty. Jeśli już kogoś naprawdę pokocha, jest w stanie dla niego zrobić bardzo dużo.

Kobieta Wodnik nie jest romantyczką. Jeśli jednak ktoś ją zainteresuje, otwarcie okaże swoje uczucia. Osoby spod tego znaku zodiaku są również bardzo wierne i lojalne. Nie znoszą zdrady oraz kłamstwa. Kobieta Wodnik w związku potrzebuje dużej niezależności. Nienawidzi, gdy ktoś ją ogranicza. Wtedy zaczyna „dusić się” w związku i szukać ucieczki.

Mężczyzna Wodnik natomiast cieszy się zazwyczaj dużym powodzeniem. Kobiety podziwiają w nich tą ciągłą chęć podejmowania nowych wyzwań i przygód. Według osób spod znaku zodiaku Wodnik miłość powinna rozpocząć się od przyjaźni.

Wodnik – praca: na jakim stanowisku najlepiej się odnajdzie?

Według horoskopu praca dla Wodnika nie jest zbyt ważna. Osoby spod tego znaku zodiaku powinny wykonywać wolny zawód. Na pewno nie wytrzymałyby długo w korporacji, zamknięte w małym pokoju. Wodnik w pracy powinien robić coś oryginalnego oraz nietuzinkowego. Osoby spod tego znaku zodiaku doskonale radzą sobie z komputerami oraz nowymi technologiami.

Zodiakalny Wodnik sprawdzi się m.in. na takich stanowiskach jak informatyk, programista, tester aplikacji czy freelancer.

Horoskop Wodnik – charakterystyka znaku zodiaku

Żywiołem Wodnika jest powietrze, a planetą rządzącą Uran. Szczęśliwym metalem jest ołów, kamieniem zaś szafir. Najlepszym kolorem dla osób spod tego znaku zodiaku jest błękitny oraz szary. Pora roku to zima. Znaki zgodne ze zodiakalnym Wodnikiem to Bliźnięta i Waga. Znaki niezgodne to natomiast Byk oraz Lew.

Wśród sławnych Wodników wymienić można m.in. takie gwiazdy jak Bob Marley, Dorota Rabczewska (Doda), Édouard Manet, Colette Sidonie Gabrielle, Cristiano Ronaldo, Karol Darwin, Bolesław Leśmian, Shakira, Konstanty Ildefons Gałczyński, Juliusz Verne, Krzysztof Kamil Baczyński, James Dean, Eckhart Tolle, Vanessa Redgrave, Czesław Niemen, Joe Pesci, Oprah Winfrey oraz Justin Timberlake.

RadioZET.pl