Zamknij

Horoskop dla Koziorożców na kwiecień

Redakcja
26.03.2018 00:31
Horoskop 2018 - KOZIOROŻEC: KWIECIEŃ 2018. Horoskop Wróżbity Macieja
fot. radiozet.pl

Zobacz najnowszy horoskop wróżbity Macieja Skrzątka dla radiozet.pl. Specjalnie dla wszystkich Koziorożców nasz ekspert od tarota zdradza, co czeka Cię w miłości, pracy i zdrowiu.

Zodiakalne Koziorożce niestety w kwietniu 2018 roku nie możecie liczyć na zmiany, ale też uważajcie na nieuczciwych ludzi, którzy są wokół was.

Horoskop 2018 - KOZIOROŻEC: PRACA, FINANSE

W pracy i w finansach czeka was równowaga. Karta Umiaru jest to karta stabilizacji. Jest to też karta, która mówi o tym, że nie będzie ani świetnie, ani źle.

Horoskop 2018 - KOZIOROŻEC: MIŁOŚĆ

W uczuciach czekają was straty, a nawet poczucie smutku czy też cierpienia. Karta Pięciu Monet jest to karta niezadowolenia i braku.

Horoskop 2018 - KOZIOROŻEC: ZDROWIE

W zdrowiu musicie zadbać o wypoczynek i przede wszystkim o to, żeby się nie przepracowywać. Karta Dziesięciu Buław mówi właśnie o zbytnim przepracowaniu i zmęczeniu.

Jakie jest ostrzeżenie dla ciebie? Karta Królowej Buław zawsze symbolizuje ingerującą w twoje życie kobietę. Może nie powinieneś pozwalać na to, żeby ktoś decydował za ciebie.

A jaka jest rada? Pamiętaj o prawdziwych przyjaciołach. Nie odwracaj się od bliskich ci osób i przede wszystkim kieruj się uczciwością.

RadioZET.pl