Zamknij

Horoskop dla Koziorożców na marzec

Redakcja
28.02.2018 17:50
Horoskop 2018 - KOZIOROŻEC: MARZEC 2018. Horoskop Wróżbity Macieja
fot. radiozet.pl

Zobacz najnowszy horoskop wróżbity Macieja Skrzątka dla radiozet.pl. Specjalnie dla wszystkich Koziorożców nasz ekspert od tarota zdradza, co czeka Cię w miłości, pracy i zdrowiu.

Zodiakalne Koziorożce będą zadowolone z tego miesiąca. Karta Dziesięciu Kielichów oznacza pełnię szczęścia, ale nie tylko. Jest to karta, która mówi o tym, że będziesz bardzo angażował się w sprawy rodzinne i domowe.

Horoskop 2018 - KOZIOROŻEC: PRACA, FINANSE

W pracy i w finansach czeka Cię zadowolenie, o czym mówi karta Króla Monet. Jest to karta bardzo dobrego posiadania.

Horoskop 2018 - KOZIOROŻEC: MIŁOŚĆ

W uczuciach czeka na Ciebie zdobywanie i osiąganie swoich celów. Osoby samotne mogą zdobywać partnerów, ale niekoniecznie wiązać się na stałe. Może to być dobry miesiąc jeśli chodzi o otrzymanie korzyści, na przykład wspólne zamieszkanie z partnerem.

Horoskop 2018 - KOZIOROŻEC: ZDROWIE

Zodiakalny Koziorożec nie będzie w marcu narzekał na zdrowie. Karta Asa Buław oznacza dobre zdrowie.

Jaka jest rada dla zodiakalnych Koziorożców? Przede wszystkim uważaj na nieuczciwych czy też zakłamanych ludzi. Karta Siedmiu Mieczy to karta oszustwa, kłamstwa. Czasami lepiej zaufać samemu sobie.

Jakie jest ostrzeżenie na marzec 2018? Karta Dziewięciu Kielichów to karta nadmiernego korzystania z życia. Powinieneś bardziej postawić na siebie i na samorealizację niż korzystać z życia towarzyskiego.

RadioZET.pl