Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Horoskop dla Koziorożców na wrzesień

31.08.2018 11:12

Zobacz najnowszy horoskop dla Koziorożców na wrzesień 2018 przygotowany przez wróżbitę Macieja Skrzątka dla radiozet.pl. Nasz ekspert od tarota zdradza, co czeka Cię w miłości, pracy i zdrowiu.

W poniższym artykule znajdziecie aktualny horoskop dla Koziorożców na wrzesień 2018. Dzięki temu w każdej chwili możecie sprawdzić, co czeka Was w najbliższym czasie w życiu prywatnym i zawodowym, na co zwrócić uwagę w kwestiach zdrowotnych czy jeśli chodzi o miłość. Horoskop na wrzesień 2018 dla Koziorożców przygotował Wróżbita Maciej, czyli jeden z najsłynniejszych tarocistów w Polsce.

Horoskop WRZESIEŃ 2018 - KOZIOROŻEC: PRACA I FINANSE

Zodiakalne Koziorożce we wrześniu 2018 roku niestety, jeśli chodzi o sprawy zawodowe i finansowe musicie liczyć się ze stratami.

Horoskop WRZESIEŃ 2018 - KOZIOROŻEC: MIŁOŚĆ

W uczuciach czeka was osamotnienie i odizolowanie, o czym mówi Pustelnik.

Horoskop WRZESIEŃ 2018 - KOZIOROŻEC: ZDROWIE

W zdrowiu musicie zwrócić uwagę na przepracowanie i może powinniście zadbać o wypoczynek.

Jaka jest rada dla zodiakalnych Koziorożców na wrzesień 2018? Przede wszystkim, żebyście nie przejmowali się tym, co ludzie myślą czy czują.

Jakie jest ostrzeżenie? Bądź bardziej skoncentrowany i działaj z rozwagą.

---------

Horoskop na wrzesień 2018 dla Koziorożców dotyczy osób urodzonych od 22 grudnia do 19 stycznia. Jest to dziesiąty astrologiczny znak zodiaku. Sławne osoby, które urodziły się pod znakiem Koziorożca to między innymi Elvis Presley, Anna Przybylska czy Isaac Newton.

Pełny Horoskop 2018 Wróżbity Macieja dla innych znaków zodiaku na wszystkie miesiące w roku znajdziecie w sekcji Horoskopy.

RadioZET.pl

Oceń