Zamknij

Horoskop dla Lwów na czerwiec

Redakcja
29.05.2018 19:57
Horoskop 2018 - LEW: CZERWIEC 2018. Horoskop Wróżbity Macieja [TAROT]
fot. radiozet.pl

Zobacz najnowszy horoskop dla Lwów na czerwiec 2018 przygotowany przez wróżbitę Macieja Skrzątka dla radiozet.pl. Nasz ekspert od tarota zdradza, co czeka Cię w miłości, pracy i zdrowiu. 

W poniższym artykule znajdziecie aktualny horoskop dla Lwa na czerwiec 2018. Dzięki temu w każdej chwili możecie sprawdzić, co czeka Was w najbliższym czasie w życiu prywatnym i zawodowym, na co zwrócić uwagę w kwestiach zdrowotnych czy jeśli chodzi o miłość. Horoskop na czerwiec 2018 dla Lwa przygotował Wróżbita Maciej, czyli jeden z najsłynniejszych tarocistów w Polsce.

Horoskop CZERWIEC 2018 - LEW: PRACA I FINANSE

Zodiakalne Lwy – w czerwcu 2018 będziecie odnosić sukcesy na polu zawodowym i czeka was prawdziwe szczęście, jeśli chodzi o kwestie finansowe.

Horoskop CZERWIEC 2018 - LEW: MIŁOŚĆ

W uczuciach czekają was rozterki i problemy. Karta Siedmiu Buław jest nie tylko kartą samotności i oddzielenia, ale przede wszystkim pokonywania różnego rodzaju trudności.

Horoskop CZERWIEC 2018 - LEW: ZDROWIE

Jeśli chodzi o zdrowie, nic nie będzie wam dokuczać, o czym mówi karta Asa Buław. Jest to karta potęgi zdrowia.

Jakie jest ostrzeżenie dla zodiakalnych Lwów w czerwcu 2018 roku? Powinieneś uważać, zatrzymać się na chwilę, stonować, o czym mówi Dziewiątka Buław.

Jaka jest rada? Przede wszystkim zadbaj o swoje finanse - o to, co powoduje u ciebie poczucie bezpieczeństwa.

---------

Horoskop na czerwiec 2018 dla Lwa dotyczy osób urodzonych od 23 lipca do 23 sierpnia. Jest to piąty astrologiczny znak zodiaku. Sławne osoby, które urodziły się pod znakiem Lwa to między innymi Robert De Niro, Madonna czy Napoléon Bonaparte.

Pełny Horoskop 2018 Wróżbity Macieja dla innych znaków zodiaku na wszystkie miesiące w roku znajdziecie w sekcji Horoskopy.

RadioZET.pl