Zamknij

Horoskop dla Lwów na kwiecień

Redakcja
25.03.2018 23:28
Horoskop 2018 - LEW: KWIECIEŃ 2018. Horoskop Wróżbity Macieja [TAROT]
fot. radiozet.pl

Zobacz najnowszy horoskop wróżbity Macieja Skrzątka dla radiozet.pl. Specjalnie dla wszystkich Lwów nasz ekspert od tarota zdradza, co czeka Cię w miłości, pracy i zdrowiu.

Zodiakalne Lwy mogą być niepocieszone w tym miesiącu, ponieważ będą wymagać stałości i poczucia bezpieczeństwa. Natomiast wspomnianej stałości nie mogą się spodziewać w kwietniu 2018 roku.

Horoskop 2018 - LEW: PRACA, FINANSE

W pracy i w finansach zodiakalne Lwy czeka równowaga. Karta Czwórki Buław jest to karta nie tylko szczęścia i powodzenia, ale przede wszystkim zachowania tego, co zdobyliście do tej pory.

Horoskop 2018 - LEW: MIŁOŚĆ

W uczuciach czekają was zmiany. Karta Wieży jest to karta załamania, zakończenia, wycofania. Uważajcie, wszystkie zajęte zodiakalne Lwy, ponieważ wasz związek może w tym miesiącu się rozpaść.

Horoskop 2018 - LEW: ZDROWIE

W zdrowiu powinniście zwrócić uwagę na wstrzymanie, spowolnienie, zatrzymanie się na chwilę, na co wskazuje karta Dziewięciu Buław. Być może powinniście zwolnić tempo swojego życia.

 

Jakie jest ostrzeżenie dla zodiakalnych Lwów na ten miesiąc? Koło Fortuny - jest to karta, która oznacza, że twoje życie może zmienić się o 180 stopni. Musisz to zaakceptować.

 

Karta Ośmiu Mieczy jest to karta wstrzymania, zatrzymania, przeczekania. Być może nie powinieneś dokonywać zmian, których w perspektywie czasu możesz żałować.

RadioZET.pl