Zamknij

Horoskop dla Lwów na marzec

Redakcja
28.02.2018 16:58
Horoskop 2018 - LEW: MARZEC 2018. Horoskop Wróżbity Macieja [TAROT]
fot. radiozet.pl

Zobacz najnowszy horoskop wróżbity Macieja Skrzątka dla radiozet.pl. Specjalnie dla wszystkich Lwów nasz ekspert od tarota zdradza, co czeka Cię w miłości, pracy i zdrowiu.

Zodiakalne Lwy lubią rządzić i w tym miesiącu również będą temu wierne. Karta Króla Buław jest to karta rządzenia, dominacji i mówi przede wszystkim o tym, że będziecie uparcie dążyć do celu.

Horoskop 2018 - LEW: PRACA, FINANSE

W sprawach zawodowych i finansowych zodiakalne Lwy mogą liczyć na otrzymanie dobrych pieniędzy. Karta Sześciu Monet jest to karta, która mówi o przypływach materialnych. Może to oznaczać awans, podwyżkę czy też otrzymanie lepszej pracy.

Horoskop 2018 - LEW: MIŁOŚĆ

W uczuciach sami nie będziecie wiedzieć do końca, czego chcecie. Karta Siedmiu Kielichów jest to przede wszystkim karta wyborów. Będziecie zastanawiać się, dokonywać wyborów, podejmować bardzo ważne decyzje. W każdym razie nie będzie to stabilny miesiąc jeśli chodzi o relacje partnerskie.

Horoskop 2018 - LEW: ZDROWIE

W zdrowiu musicie zwrócić uwagę na nerki. Karta Pięciu Kielichów jest to karta nerek. Przede wszystkim dbajcie o to, żeby nie przeziębić nerek, a możliwe że po prostu powinniście zwrócić się do lekarza.

Jaka jest rada dla wszystkich zodiakalnych Lwów? Jest to karta Trójki Mieczy, która oznacza rezygnację, odstąpienie, zakończenie. Bardzo możliwe, że powinniście zakończyć jakiś nałóg, powinniście wycofać się z jakiejś toksycznej relacji czy też z niewygodnej znajomości.

Jakie jest ostrzeżenie dla Was? Przede wszystkim powinniście dopilnować tego, żeby wszelkie rozmowy i konsultacje były przeprowadzone w sposób dobry, bądź żebyś uważał na to co mówisz lub podpisujesz.

RadioZET.pl