Zamknij

Horoskop dla Lwów na sierpień

Redakcja
29.07.2018 22:39
Horoskop - LEW: SIERPIEŃ 2018. Horoskop Wróżbity Macieja [TAROT]
fot. radiozet.pl

Zobacz najnowszy horoskop dla Lwów na sierpień 2018 przygotowany przez wróżbitę Macieja Skrzątka dla radiozet.pl. Nasz ekspert od tarota zdradza, co czeka Cię w miłości, pracy i zdrowiu. 

W poniższym artykule znajdziecie aktualny horoskop dla Lwa na sierpień 2018. Dzięki temu w każdej chwili możecie sprawdzić, co czeka Was w najbliższym czasie w życiu prywatnym i zawodowym, na co zwrócić uwagę w kwestiach zdrowotnych czy jeśli chodzi o miłość. Horoskop na sierpień 2018 dla Lwa przygotował Wróżbita Maciej, czyli jeden z najsłynniejszych tarocistów w Polsce.

Horoskop SIERPIEŃ 2018 - LEW: PRACA I FINANSE

Zodiakalne Lwy w sierpniu 2018 roku mogą odczuć nie tylko spełnienie zawodowe, ale przede wszystkim mogą spotkać się z uznaniem w miejscu pracy.

Horoskop SIERPIEŃ 2018 - LEW: MIŁOŚĆ

W uczuciach czekają was nowości i przełomy.

Horoskop SIERPIEŃ 2018 - LEW: ZDROWIE

W zdrowiu powinniście zwrócić uwagę na to, żeby się nie przemęczać i może więcej czasu spędzić w domu.

Jakie jest ostrzeżenie dla zodiakalnych Lwów na sierpień 2018? Uważaj na wszystko to, co niespodziewane. Uważaj na wszelkiego rodzaju kradzieże i napaści.

Jaka jest rada? Wykaż się mądrością w tym miesiącu.

---------

Horoskop na sierpień 2018 dla Lwa dotyczy osób urodzonych od 23 lipca do 23 sierpnia. Jest to piąty astrologiczny znak zodiaku. Sławne osoby, które urodziły się pod znakiem Lwa to między innymi Robert De Niro, Madonna czy Napoléon Bonaparte.

Pełny Horoskop 2018 Wróżbity Macieja dla innych znaków zodiaku na wszystkie miesiące w roku znajdziecie w sekcji Horoskopy.

RadioZET.pl