Zamknij

Horoskop dla Lwów na wrzesień

Redakcja
31.08.2018 09:59
Horoskop - LEW: WRZESIEŃ 2018. Horoskop Wróżbity Macieja [TAROT]
fot. radiozet.pl

Zobacz najnowszy horoskop dla Lwów na wrzesień 2018 przygotowany przez wróżbitę Macieja Skrzątka dla radiozet.pl. Nasz ekspert od tarota zdradza, co czeka Cię w miłości, pracy i zdrowiu. 

W poniższym artykule znajdziecie aktualny horoskop dla Lwów na wrzesień 2018. Dzięki temu w każdej chwili możecie sprawdzić, co czeka Was w najbliższym czasie w życiu prywatnym i zawodowym, na co zwrócić uwagę w kwestiach zdrowotnych czy jeśli chodzi o miłość. Horoskop na wrzesień 2018 dla Lwów przygotował Wróżbita Maciej, czyli jeden z najsłynniejszych tarocistów w Polsce.

Horoskop WRZESIEŃ 2018 - LEW: PRACA I FINANSE

Zodiakalne Lwy we wrześniu 2018 roku mogą oczekiwać stabilizacji i równowagi na polu zawodowym i finansowym.

Horoskop WRZESIEŃ 2018 - LEW: MIŁOŚĆ

W uczuciach czekają was zawody emocjonalne, o czym mówi Trójka Mieczy.

Horoskop WRZESIEŃ 2018 - LEW: ZDROWIE

Na co musicie zwrócić uwagę w swoim zdrowiu? Przede wszystkim na sprawy hormonalne, na co wskazuje Dziewiątka Kielichów.

Jaka jest rada dla zodiakalnych Lwów na wrzesień 2018? Przede wszystkim musicie zastanowić się, czego chcecie tak naprawdę od życia.

Jakie jest ostrzeżenie? Uważaj na nowe znajomości.

---------

Horoskop na wrzesień 2018 dla Lwów dotyczy osób urodzonych od 23 lipca do 23 sierpnia. Jest to piąty astrologiczny znak zodiaku. Sławne osoby, które urodziły się pod znakiem Lwa to między innymi Robert De Niro, Madonna czy Napoléon Bonaparte.

Pełny Horoskop 2018 Wróżbity Macieja dla innych znaków zodiaku na wszystkie miesiące w roku znajdziecie w sekcji Horoskopy.

RadioZET.pl