Zamknij

Horoskop dla Panien na marzec

Redakcja
28.02.2018 17:09
Horoskop 2018 - PANNA: MARZEC 2018. Horoskop Wróżbity Macieja [TAROT]
fot. radiozet.pl

Zobacz najnowszy horoskop wróżbity Macieja Skrzątka dla radiozet.pl. Specjalnie dla wszystkich Panien nasz ekspert od tarota zdradza, co czeka Cię w miłości, pracy i zdrowiu.

Zodiakalne Panny, bardzo spokojne z natury będą chciały dokonywać bardzo ważnych zmian w swoim życiu. Będą chciały wyruszać, o czym mówi karta Rydwanu.

Horoskop 2018 - PANNA: PRACA, FINANSE

W sprawach zawodowych i finansowych czekają was sukcesy, o czym mówi karta Waleta Buław. Natomiast jest to też karta rozpoczynania ważnych przedsięwzięć. Możecie wybrać się na kurs, szkolenie czy też po prostu objąć nowe stanowisko. W każdym razie będzie to miesiąc zmian.

Horoskop 2018 - PANNA: MIŁOŚĆ

W uczuciach czeka was rewelacja, o czym informuje karta Świata. Ta karta mówi o uczuciu, kiedy mamy wrażenie, że świat leży u naszych stóp. Zodiakalne Panny mogą wejść w nową relację uczuciową, natomiast te już zajęte będą cieszyć się wspólnym szczęściem.

Horoskop 2018 - PANNA: ZDROWIE

W zdrowiu powinniście zwrócić uwagę na wszelkiego rodzaju wypadki, złamania, zwichnięcia, przewrócenia się. Karta Głupca oznacza nieprzewidywalne działania.

Jaka jest rada dla Was? To karta Królowej Monet, która oznacza, że należy zadbać o to, co już posiadacie. Pamiętajcie, że będziecie chcieli wyruszać w tym miesiącu i mimo tego nie zapominajcie o tym, co trwa do tej pory.

Jakie jest ostrzeżenie dla was na marzec 2018? To karta Dziesięciu Monet. Zadbajcie o sprawy związane z domem, z rodziną, z bliskimi. Bardzo możliwe, że bliscy was bardziej potrzebują lub dom wymaga zaopiekowania się nim.

RadioZET.pl