Zamknij

Horoskop dla Raków na kwiecień

Redakcja
25.03.2018 23:11
Horoskop 2018 - RAK: KWIECIEŃ 2018. Horoskop Wróżbity Macieja [TAROT]
fot. radiozet.pl

Zobacz najnowszy horoskop wróżbity Macieja Skrzątka dla radiozet.pl. Specjalnie dla wszystkich Raków nasz ekspert od tarota zdradza, co czeka Cię w miłości, pracy i zdrowiu.

Bardzo wrażliwe i emocjonalne zodiakalne Raki w kwietniu 2018 roku postawią na samodzielność i na ego.

Horoskop 2018 - RAK: PRACA, FINANSE

W pracy i w finansach czekają was niestety straty. Karta Pięciu Kielichów jest to karta braku, strat oraz zakończenia. Może stać się tak, że utracicie jakiś ważny dochód.

Horoskop 2018 - RAK: MIŁOŚĆ

W uczuciach czeka was pustka. Zodiakalne Raki, które bardzo przywiązują uwagę do spraw uczuciowych niestety z tego miesiąca nie będą zadowolone.

Horoskop 2018 - RAK: ZDROWIE

W zdrowiu musicie zwrócić uwagę na nogi, bo karta Ośmiu Kielichów w tarocie symbolizuje właśnie tę część ciała.

W kwietniu 2018 roku tarot przestrzega zodiakalne Raki, aby zwróciły uwagę na to, jak jeżdżą. Mówi o tym karta Rydwanu. Co to znaczy? Masz zwrócić uwagę na różnego rodzaju nieszczęścia, które mogą cię spotkać w trakcie podróży. Mam tu na myśli kradzież twoich ważnych rzeczy w pociągu czy też nawet wypadek samochodowy.

Jaka jest rada dla zodiakalnych Raków? Karta Dziewięciu Monet jest to karta, która mówi o tym, żeby postawić w tym miesiącu na siebie i nie liczyć na pomoc ze strony innych ludzi. Wszystko zależy właśnie od ciebie.

RadioZET.pl