Zamknij

Horoskop dla Raków na marzec

Redakcja
28.02.2018 16:44
Horoskop 2018 - RAK: MARZEC 2018. Horoskop Wróżbity Macieja [TAROT]
fot. radiozet.pl

Zobacz najnowszy horoskop wróżbity Macieja Skrzątka dla radiozet.pl. Specjalnie dla wszystkich Raków nasz ekspert od tarota zdradza, co czeka Cię w miłości, pracy i zdrowiu.

Zodiakalne Raki, bardzo rodzinne z natury, w marcu tego roku postawią właśnie na rodzinę. Sprawy dotyczące bliskich to będzie coś, co będzie dla was najważniejsze.

Horoskop 2018 - RAK: PRACA, FINANSE

W sprawach finansowych i zawodowych czekają was nowe początki. Karta Głupca oznacza chęć wyruszenia naprzód. Właśnie w marcu tego roku zodiakalne Raki mogą chcieć rozpocząć nową pracę, ale uważajcie, ponieważ nie wszystko złoto, co się świeci.

Horoskop 2018 - RAK: MIŁOŚĆ

W sprawach uczuciowych nie do końca będziecie zadowoleni. Mimo tego, że uczucia dla was są najistotniejsze, to karta Dziewięciu Monet oznacza osamotnienie, wycofanie, odizolowanie. Ten miesiąc nie będzie satysfakcjonujący, jeżeli chodzi o relacje uczuciowe.

Horoskop 2018 - RAK: ZDROWIE

W zdrowiu przede wszystkim powinniście zwrócić uwagę na stres. Karta Rydwanu oznacza nerwy, a także przede wszystkim taki niepokój wewnętrzny. Musicie zwrócić uwagę na to, by wypoczywać jak najwięcej.

Jaka jest rada dla wszystkich zodiakalnych Raków na marzec tego roku? To karta Dwójki Kielichów. Jest to karta serdeczności, karta drugiego człowieka. Nie zapominajcie, że w grupie możemy osiągnąć więcej.

Jakie jest ostrzeżenie dla was? Ostrzeżenia są związane ze sprawami zawodowymi. Uważajcie na różnego rodzaju zmiany dotyczące pracy, które mogą okazać się dla was niekorzystne w perspektywie kolejnych miesięcy.

RadioZET.pl