Zamknij

Horoskop dla Raków na sierpień

Redakcja
29.07.2018 22:35
Horoskop - RAK: SIERPIEŃ 2018. Horoskop Wróżbity Macieja [TAROT]
fot. radiozet.pl

Zobacz najnowszy horoskop dla Raków na sierpień 2018 przygotowany przez wróżbitę Macieja Skrzątka dla radiozet.pl. Nasz ekspert od tarota zdradza, co czeka Cię w miłości, pracy i zdrowiu. 

W poniższym artykule znajdziecie aktualny horoskop dla Raka na sierpień 2018. Dzięki temu w każdej chwili możecie sprawdzić, co czeka Was w najbliższym czasie w życiu prywatnym i zawodowym, na co zwrócić uwagę w kwestiach zdrowotnych czy jeśli chodzi o miłość. Horoskop na sierpień 2018 dla Raka przygotował Wróżbita Maciej, czyli jeden z najsłynniejszych tarocistów w Polsce.

Horoskop SIERPIEŃ 2018 - RAK: PRACA I FINANSE

Zodiakalne Raki w sierpniu 2018 roku niestety spotkają się z problemami i przeciwnościami w sferze zawodowej.

Horoskop SIERPIEŃ 2018 - RAK: MIŁOŚĆ

W uczuciach czeka was przede wszystkim powracanie do przeszłości - przykładowo możecie wrócić do byłego partnera. Jeżeli jesteście w stałym związku, to czeka was równowaga.

Horoskop SIERPIEŃ 2018 - RAK: ZDROWIE

W zdrowiu musicie zwrócić uwagę na przemęczenie i na sprawy dotyczące kości.

Jakie jest ostrzeżenie płynące z kart tarota dla zodiakalnych Raków w sierpniu 2018 roku? Przede wszystkim żebyś nie był tak bardzo otwarty wobec otoczenia i świata.

Jaka jest rada? Musisz być odważny i nie bać przeciwstawiać się problemom.

---------

Horoskop na sierpień 2018 dla Raka dotyczy osób urodzonych od 22 czerwca do 22 lipca. Jest to czwarty astrologiczny znak zodiaku. Sławne osoby, które urodziły się pod znakiem Raka to między innymi Nikola Tesla, Czesław Miłosz i Ernest Hemingway. 

Pełny Horoskop 2018 Wróżbity Macieja dla innych znaków zodiaku na wszystkie miesiące w roku znajdziecie w sekcji Horoskopy.

RadioZET.pl