Zamknij

Horoskop dla Ryb na lipiec

Redakcja
28.06.2018 23:09
Horoskop - RYBY: LIPIEC 2018. Horoskop Wróżbity Macieja [TAROT]
fot. radiozet.pl

Zobacz najnowszy horoskop dla Ryb na lipiec 2018 przygotowany przez wróżbitę Macieja Skrzątka dla radiozet.pl. Nasz ekspert od tarota zdradza, co czeka Cię w miłości, pracy i zdrowiu.

W poniższym artykule znajdziecie aktualny horoskop dla Ryb na lipiec 2018. Dzięki temu w każdej chwili możecie sprawdzić, co czeka Was w najbliższym czasie w życiu prywatnym i zawodowym, na co zwrócić uwagę w kwestiach zdrowotnych czy jeśli chodzi o miłość. Horoskop na lipiec 2018 dla Ryb przygotował Wróżbita Maciej, czyli jeden z najsłynniejszych tarocistów w Polsce.

Horoskop LIPIEC 2018 - RYBY: PRACA I FINANSE

Zodiakalne Ryby w lipcu 2018 roku będą zadowolone jeśli chodzi o pracę i finanse, o czym mówi karta Gwiazdy.

Horoskop LIPIEC 2018 - RYBY: MIŁOŚĆ

W uczuciach czeka was smutek, niezadowolenie i trochę odczuwalna samotność.

Horoskop LIPIEC 2018 - RYBY: ZDROWIE

W zdrowiu przede wszystkim musicie zwrócić uwagę na delikatność swego ciała, o czym informuje Walet Kielichów.

Przed czym tarot ostrzega zodiakalne Ryby w lipcu 2018? Karta Czterech Monet mówi o zbytnim zamknięciu i zablokowaniu. Może powinniście bardziej otworzyć się na ludzi.

Jaka jest rada? Karta Śmierci mówi o tym, żeby odciąć się od tego co było, a otworzyć się na przyszłość.

---------

Horoskop na lipiec 2018 dla Ryb dotyczy osób urodzonych od 19 lutego do 20 marca. Jest to dwunasty astrologiczny znak zodiaku. Sławne osoby, które urodziły się pod znakiem Ryb to między innymi Albert Einstein, Fryderyk Chopin czy Chuck Norris.

Pełny Horoskop 2018 Wróżbity Macieja dla innych znaków zodiaku na wszystkie miesiące w roku znajdziecie w sekcji Horoskopy.

RadioZET.pl