Zamknij

Horoskop dla Skorpionów na marzec

Redakcja
28.02.2018 17:24
Horoskop 2018 - SKORPION: MARZEC 2018. Horoskop Wróżbity Macieja
fot. radiozet.pl

Zobacz najnowszy horoskop wróżbity Macieja Skrzątka dla radiozet.pl. Specjalnie dla wszystkich Skorpionów nasz ekspert od tarota zdradza, co czeka Cię w miłości, pracy i zdrowiu.

Zodiakalne Skorpiony w marcu 2018 będą potrzebowały harmonii i spokoju. Karta Dziewięciu Buław oznacza wycofanie i spowolnienie.

Horoskop 2018 - SKORPION: PRACA, FINANSE

W pracy i w finansach czekają was nowości. Karta Maga mówi nie tylko o nowościach, ale także abyście wykorzystali swój potencjał i możliwości.

Horoskop 2018 - SKORPION: MIŁOŚĆ

W uczuciach czeka was rutyna, znużenie, spowolnienie. Karta Siedmiu Monet oznacza stabilizację, jednak czasami taką, która nas męczy.

Horoskop 2018 - SKORPION: ZDROWIE

W zdrowiu karta Dwójki Mieczy oznacza przede wszystkim sprawy związane z układem oddechowym, w szczególności jeśli chodzi o podwójne narządy (płuca, oskrzela).

Jaka jest rada dla zodiakalnych Skorpionów? Przede wszystkim korzystaj z życia, wykazuj się aktywnością. Karta Słońca to karta działania.

Jakie jest ostrzeżenie na marzec 2018? Karta Świata, która oznacza nie tylko powodzenie, ale bardzo często jako ostrzeżenie symbolizuje zamknięcie się w pewnych schematach. Możliwe, że powinieneś otworzyć się na to, co nowe.

RadioZET.pl