STRZELEC (22 listopada - 21 grudnia)

30.08.2018 21:04

Zobacz horoskopy Wróżbity Macieja dla Strzelca. Sprawdź, co czeka Cię w miłości, zdrowiu i pracy. W tym miejscu znajdziesz zawsze aktualny horoskop 2018 miesięczny dla Strzelca. Zobacz horoskop na wrzesień 2018 w poniższym wideo.

Horoskop 2018 - Strzelec: prognozy astrologiczne na najbliższe miesiące. Miłość, zdrowie, praca, życie prywatne - wszystkie najważniejsze kwestie, które chcielibyście poznać w horoskopie na 2018 rok. Wróżbita Maciej Skrzątek przygotował przepowiednie na najbliższy miesiąc dla Strzelca.

Horoskop 2018 - STRZELEC

W poniższym artykule znajdziecie zawsze aktualny horoskop 2018 dla Strzelca na dany miesiąc. Dzięki temu w każdej chwili możecie sprawdzić, co czeka Was w najbliższym czasie w życiu prywatnym i zawodowym, na co zwrócić uwagę w kwestiach zdrowotnych czy jeśli chodzi o miłość. Horoskop 2018 dla Strzelca przygotował Wróżbita Maciej, czyli jeden z najsłynniejszych tarocistów w Polsce.

Horoskop 2018 dla Strzelca dotyczy osób urodzonych od 22 listopada do 21 grudnia. Jest to dziewiąty astrologiczny znak zodiaku. Sławne osoby, które urodziły się pod znakiem Strzelca to między innymi Ludwig van Beethoven, Mark Twain czy Adam Małysz.

Wróżbita Maciej - Horoskop na 2018 rok

Horoskop Wróżbity Macieja na 2018 rok uważany jest przez wiele osób za jedno z najlepszych i najbardziej wiarygodnych źródeł informacji o nadchodzącej przyszłości. Wróżbita Maciej często przedstawiany jest jako tarocista ze 100% skutecznością w przepowiadaniu tego, co czeka nas w życiu.

Wróżbita Maciej specjalizuje się głównie w magii, tarocie, runach, numerologii, a także we wróżeniu z kart klasycznych. Ma on prawie dwudziestoletnie doświadczenie i stworzył on autorskie rozkłady kart tarota. W tej chwili można go usłyszeć m.in. w Meloradiu w poniedziałki od 18.00 do 20.00, gdzie podczas programu "MELOMAGIA Z WRÓŻBITĄ MACIEJEM" odpowiada na pytania słuchaczy.

Pełny Horoskop 2018 Wróżbity Macieja dla innych znaków zodiaku na wszystkie miesiące w roku znajdziecie w sekcji Horoskopy.

Oceń