Zamknij

Horoskop dla Strzelców na lipiec

Redakcja
28.06.2018 22:42
Horoskop - STRZELEC: LIPIEC 2018. Horoskop Wróżbity Macieja [TAROT]
fot. radiozet.pl

Zobacz najnowszy horoskop dla Strzelców na lipiec 2018 przygotowany przez wróżbitę Macieja Skrzątka dla radiozet.pl. Nasz ekspert od tarota zdradza, co czeka Cię w miłości, pracy i zdrowiu.

W poniższym artykule znajdziecie aktualny horoskop dla Strzelców na lipiec 2018. Dzięki temu w każdej chwili możecie sprawdzić, co czeka Was w najbliższym czasie w życiu prywatnym i zawodowym, na co zwrócić uwagę w kwestiach zdrowotnych czy jeśli chodzi o miłość. Horoskop na lipiec 2018 dla Strzelców przygotował Wróżbita Maciej, czyli jeden z najsłynniejszych tarocistów w Polsce.

Horoskop LIPIEC 2018 - STRZELEC: PRACA I FINANSE

Zodiakalne Strzelce w lipcu 2018 roku mogą odczuć zadowolenie, jeśli chodzi o pracę. Możecie mieć uczucie, że los wam sprzyja.

Horoskop LIPIEC 2018 - STRZELEC: MIŁOŚĆ

W uczuciach czeka was stan zawieszenia, wstrzymania i zniechęcenia.

Horoskop LIPIEC 2018 - STRZELEC: ZDROWIE

W zdrowiu musicie zwrócić uwagę na nerki. Karta Pięciu Kielichów wskazuje właśnie ten narząd.

Przed czym tarot ostrzega zodiakalne Strzelce w lipcu 2018? Przed tym, żeby nie wchodziły w konflikty czy też nie sprzeciwiały się tym, którym nie powinni.

Jaka jest rada? Bądź zrównoważony, stonowany i pewny siebie.

---------

Horoskop na lipiec 2018 dla Strzelców dotyczy osób urodzonych od 22 listopada do 21 grudnia. Jest to dziewiąty astrologiczny znak zodiaku. Sławne osoby, które urodziły się pod znakiem Strzelca to między innymi Ludwig van Beethoven, Mark Twain czy Adam Małysz.

Pełny Horoskop 2018 Wróżbity Macieja dla innych znaków zodiaku na wszystkie miesiące w roku znajdziecie w sekcji Horoskopy.

RadioZET.pl