Zamknij

Horoskop dla Strzelców na marzec

Redakcja
28.02.2018 17:25
Horoskop 2018 - STRZELEC: MARZEC 2018. Horoskop Wróżbity Macieja
fot. radiozet.pl

Zobacz najnowszy horoskop wróżbity Macieja Skrzątka dla radiozet.pl. Specjalnie dla wszystkich Strzelców nasz ekspert od tarota zdradza, co czeka Cię w miłości, pracy i zdrowiu.

Zodiakalne Strzelce w marcu 2018 będą stawiać na siebie, o czym mówi karta Siły. Oznacza ona nie tylko niezależność, ale przede wszystkim zawziętość i uparte dążenie do wyznaczonego celu.

Horoskop 2018 - STRZELEC: PRACA, FINANSE

W pracy i w finansach czekają was niestety straty. Karta Pięciu Monet jest to karta pogorszenia się sytuacji bytowej. Uważajcie na różnego rodzaju odpływy, ponieważ mogą one popsuć wasze samopoczucie.

Horoskop 2018 - STRZELEC: MIŁOŚĆ

W uczuciach będzie wiele się działo, o czym mówi karta Ośmiu Buław. Jest to karta dynamiki, pełni życia, gwałtowności. Uważajcie na to, co mówicie, ponieważ możecie sprawić komuś przykrość.

Horoskop 2018 - STRZELEC: ZDROWIE

W zdrowiu powinniście zwrócić uwagę na sprawy dotyczące gardła. Karta Maga oznacza gardło, struny głosowe, krtań, czy też górną część układu oddechowego.

Jaka jest rada dla zodiakalnych Strzelców? Warto wprowadzić zmiany, o czym mówi karta Dwójki Monet. Bardzo możliwe, że ich potrzebujesz lub Twoje życie ich potrzebuje.

Jakie jest ostrzeżenie dla Ciebie? Karta Cesarzowej oznacza sprawy finansowe. Uważaj na różnego rodzaju sprawy dotyczące bliskich, ponieważ bliscy lub ich sprawy mogą popsuć Twój nastrój.

RadioZET.pl