Zamknij

Horoskop dla Wag na czerwiec

Redakcja
29.05.2018 20:21
Horoskop - WAGA: CZERWIEC 2018. Horoskop Wróżbity Macieja [TAROT]
fot. radiozet.pl

Zobacz najnowszy horoskop dla Wagi na czerwiec 2018 przygotowany przez wróżbitę Macieja Skrzątka dla radiozet.pl. Nasz ekspert od tarota zdradza, co czeka Cię w miłości, pracy i zdrowiu.

W poniższym artykule znajdziecie aktualny horoskop dla Wagi na czerwiec 2018. Dzięki temu w każdej chwili możecie sprawdzić, co czeka Was w najbliższym czasie w życiu prywatnym i zawodowym, na co zwrócić uwagę w kwestiach zdrowotnych czy jeśli chodzi o miłość. Horoskop na czerwiec 2018 dla Wagi przygotował Wróżbita Maciej, czyli jeden z najsłynniejszych tarocistów w Polsce.

Horoskop CZERWIEC 2018 - WAGA: PRACA I FINANSE

Zodiakalne Wagi w czerwcu 2018 będą inwestować w aspekt zawodowy, ale realizując się na polu intelektu. Co to znaczy? Będziecie najprawdopodobniej podwyższać kwalifikacje zawodowe.

Horoskop CZERWIEC 2018 - WAGA: MIŁOŚĆ

W uczuciach nie czeka was stabilizacja. Karta Wieży niestety może zaburzyć wasze poczucie bezpieczeństwa czy też stałości w związku.

Horoskop CZERWIEC 2018 - WAGA: ZDROWIE

W zdrowiu należy zwrócić uwagę na wszystko to, co jest twarde w organizmie - kości, kolana, biodra, o czym mówi karta Króla Monet.

Przed czym tarot ostrzega zodiakalne Wagi w czerwcu 2018 roku? Przed wydawaniem pieniędzy i przed poprawianiem komfortu swojego życia. Zastanawiaj się na tym, co kupujesz i ile wydajesz.

Jaka jest rada? Przede wszystkim należy zapewnić komfort bliskim. Karta Dziesięciu Monet mówi o inwestycji w rodzinę.

---------

Horoskop na czerwiec 2018 dla Wagi dotyczy osób urodzonych od 23 września do 22 października. Jest to siódmy astrologiczny znak zodiaku. Sławne osoby, które urodziły się pod znakiem Wagi to między innymi John Lennon, Lech Wałęsa czy Kate Winslet.

Pełny Horoskop 2018 Wróżbity Macieja dla innych znaków zodiaku na wszystkie miesiące w roku znajdziecie w sekcji Horoskopy.

RadioZET.pl