Zamknij

Horoskop dla Wag na marzec

Redakcja
28.02.2018 17:23
Horoskop 2018 - WAGA: MARZEC 2018. Horoskop Wróżbity Macieja [TAROT]
fot. radiozet.pl

Zobacz najnowszy horoskop wróżbity Macieja Skrzątka dla radiozet.pl. Specjalnie dla wszystkich Wag nasz ekspert od tarota zdradza, co czeka Cię w miłości, pracy i zdrowiu.

Zodiakalne Wagi w tym miesiącu postawią na uczucia. Sprawy związane z życiem osobistym będą dla was najważniejsze. Oczywiście mam na myśli nie tylko sprawy uczuciowe, ale także rodzinne.

Horoskop 2018 - WAGA: PRACA, FINANSE

W pracy i finansach nie będzie źle. Karta Królowej Monet oznacza stabilizację i bezpieczeństwo finansowe. Nie tylko możecie być spokojni jeśli chodzi o sprawy dotyczące pracy, ale także karta ta oznacza wydatki związane z naszymi przyjemnościami. Możecie wydawać pieniądze na rzeczy, których potrzebujecie.

Horoskop 2018 - WAGA: MIŁOŚĆ

W uczuciach czeka was przełom. Karta Sądu Ostatecznego oznacza nowe życie, nowy rozdział. Co to oznacza? Możecie zamieszkać z partnerem, możecie wyjść za mąż, możecie stwierdzić, że się przeprowadzacie.

Horoskop 2018 - WAGA: ZDROWIE

W zdrowiu zwróćcie uwagę na wszystko, co jest związane z krwią i nerkami. Karta Pięciu Kielichów mówi także o pozbyciu się czegoś. Bardzo możliwe, że będziecie poddawać się jakiemuś zabiegowi, w celu usunięcia czegoś z organizmu.

Jaka jest rada dla zodiakalnych Wag? Przede wszystkim aby bawić się i korzystać z życia.

Jakie jest ostrzeżenie na marzec 2018? Uważajcie na kobiety w tym miesiącu, ponieważ to one mogą was skrzywdzić.

RadioZET.pl