Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Horoskop dla Wodników na czerwiec

29.05.2018 21:20

Zobacz najnowszy horoskop dla Wodników na czerwiec 2018 przygotowany przez wróżbitę Macieja Skrzątka dla radiozet.pl. Nasz ekspert od tarota zdradza, co czeka Cię w miłości, pracy i zdrowiu.

W poniższym artykule znajdziecie aktualny horoskop dla Wodnika na czerwiec 2018. Dzięki temu w każdej chwili możecie sprawdzić, co czeka Was w najbliższym czasie w życiu prywatnym i zawodowym, na co zwrócić uwagę w kwestiach zdrowotnych czy jeśli chodzi o miłość. Horoskop na czerwiec 2018 dla Wodnika przygotował Wróżbita Maciej, czyli jeden z najsłynniejszych tarocistów w Polsce.

Horoskop CZERWIEC 2018 - WODNIK: PRACA I FINANSE

Zodiakalne Wodniki w czerwcu 2018 roku napracują się. Karta Ośmiu Monet jest to karta mówiąca o ciężkiej pracy, ale o mniejszych zarobkach.

Horoskop CZERWIEC 2018 - WODNIK: MIŁOŚĆ

W uczuciach niestety czeka was osamotnienie. Karta Królowej Mieczy jest to karta samotności i rozdzielenia.

Horoskop CZERWIEC 2018 - WODNIK: ZDROWIE

Na co powinniście zwrócić uwagę w swoim zdrowiu? Przede wszystkim na swój wygląd, na skórę i narządy płciowe.

Jakie jest ostrzeżenie z kart tarota dla zodiakalnych Wodników na czerwiec 2018 roku? Przede wszystkim tarot ostrzega przed konfliktami, nieporozumieniami, kłótniami, o czym mówi Piątka Buław.

Jaka jest rada? Korzystaj z życia, spotykaj się z ludźmi, baw się.

---------

Horoskop na czerwiec 2018 dla Wodnika dotyczy osób urodzonych od 20 stycznia do 18 lutego. Jest to jedenasty astrologiczny znak zodiaku. Sławne osoby, które urodziły się pod znakiem Wodnika to między innymi Karol Darwin, Bob Marley czy Abraham Lincoln.

Pełny Horoskop 2018 Wróżbity Macieja dla innych znaków zodiaku na wszystkie miesiące w roku znajdziecie w sekcji Horoskopy.

RadioZET.pl

Oceń