Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Horoskop dla Wodników na marzec

28.02.2018 17:52

Zobacz najnowszy horoskop wróżbity Macieja Skrzątka dla radiozet.pl. Specjalnie dla wszystkich Wodników nasz ekspert od tarota zdradza, co czeka Cię w miłości, pracy i zdrowiu.

Zodiakalne Wodniki w marcu 2018 będą miały uczucie skrępowania, ograniczenia, zablokowania czy też niewykorzystywania swojego potencjału, o czym mówi karta Ośmiu Mieczy.

Horoskop 2018 - WODNIK: PRACA, FINANSE

W sprawach zawodowych i finansowych czekają Was niestety straty, a nawet pożegnania. Karta Pięciu Kielichów jest to karta braku, zakończenia, wycofania. Uważajcie na różnego rodzaju straty zawodowe czy też materialne.

Horoskop 2018 - WODNIK: MIŁOŚĆ

W uczuciach czeka was radość. Karta Dwójki Kielichów jest to karta szczęścia w miłości.

Horoskop 2018 - WODNIK: ZDROWIE

W zdrowiu powinniście zwrócić uwagę na sprawy, które dokuczają wam od dłuższego czasu. Mówi o tym karta Cesarza, która bardzo często symbolizuje sprawy odłożone na później, na przykład problemy kardiologiczne, które Wodnikowi dokuczają już od kilku miesięcy. Mogą to też być dolegliwości, które nie chcą ustąpić.

Jaka jest rada dla zodiakalnych Wodników? To karta Papieżycy, która mówi przede wszystkim o wykorzystywaniu swojej intuicji przy podejmowaniu najważniejszych decyzji. W tym miesiącu słuchaj swojego głosu wewnętrznego.

Jakie jest ostrzeżenie na marzec 2018? Karta Czwórki Monet oznacza ograniczenie, zablokowanie, wstrzymanie dotyczące naszych działań. Życzę Ci rozwagi i roztropności przy podejmowaniu decyzji.

RadioZET.pl

Oceń