Zamknij

Horoskop dla Wodników na sierpień

Redakcja
29.07.2018 23:28
Horoskop - WODNIK: SIERPIEŃ 2018. Horoskop Wróżbity Macieja [TAROT]
fot. radiozet.pl

Zobacz najnowszy horoskop dla Wodników na sierpień 2018 przygotowany przez wróżbitę Macieja Skrzątka dla radiozet.pl. Nasz ekspert od tarota zdradza, co czeka Cię w miłości, pracy i zdrowiu.

W poniższym artykule znajdziecie aktualny horoskop dla Wodnika na sierpień 2018. Dzięki temu w każdej chwili możecie sprawdzić, co czeka Was w najbliższym czasie w życiu prywatnym i zawodowym, na co zwrócić uwagę w kwestiach zdrowotnych czy jeśli chodzi o miłość. Horoskop na sierpień 2018 dla Wodnika przygotował Wróżbita Maciej, czyli jeden z najsłynniejszych tarocistów w Polsce.

Horoskop SIERPIEŃ 2018 - WODNIK: PRACA I FINANSE

Zodiakalne Wodniki w sierpniu 2018 roku mogą liczyć na równowagę na polu zawodowym.

Horoskop SIERPIEŃ 2018 - WODNIK: MIŁOŚĆ

W uczuciach czekają was rzeczy, których nie jesteście w stanie przewidzieć. Uważajcie na zdrady i niewierność.

Horoskop SIERPIEŃ 2018 - WODNIK: ZDROWIE

W zdrowiu powinniście zwrócić uwagę na nogi.

Przed czym tarot ostrzega zodiakalne Wodniki w sierpniu 2018 roku? Przed tym, że niektóre rzeczy z waszej przeszłości mogą ujrzeć światło dzienne.

Jaka jest rada? Walcz i nie daj się.

---------

Horoskop na sierpień 2018 dla Wodnika dotyczy osób urodzonych od 20 stycznia do 18 lutego. Jest to jedenasty astrologiczny znak zodiaku. Sławne osoby, które urodziły się pod znakiem Wodnika to między innymi Karol Darwin, Bob Marley czy Abraham Lincoln.

Pełny Horoskop 2018 Wróżbity Macieja dla innych znaków zodiaku na wszystkie miesiące w roku znajdziecie w sekcji Horoskopy.

RadioZET.pl