Zamknij

Marianna Kowalewska zaręczyła się. Gwiazda „Pułapki” pochwaliła się pierścionkiem

Redakcja
15.10.2018 11:08
Marianna Kowalewska zaręczyła się. Gwiazda „Pułapki” pochwaliła się pierścionkiem
fot. Instagram:@mariankakowalewska

Marianna Kowalewska to młoda aktorka, której starsi koledzy po fachu wróżą błyskotliwą karierę. Widzów zachwyciła między innymi rolą w serialach „Pułapka” i „Rojst”. W niedzielę Marianna podzieliła się z fanami ważną informacją ze swojego życia. Jej wpis był bardzo wzruszający.

Marianna Kowalewska bardzo często określana jest jednym z największych krajowych talentów aktorskich młodego pokolenia. Jej umiejętnościami zachwycała się między innymi Agata Kulesza, która wraz z nią zagrała w serialu „Pułapka”. Panie prawdopodobnie wystąpią obok siebie również w zapowiadanym drugim sezonie. Ponadto widzowie mogą oglądać ją również w „Barwach szczęścia” oraz „Rojście”. 22-letniej aktorce powodzi się jednak nie tylko w życiu zawodowym, ale również prywatnym. W sobotę na swoim profilu na Instagramie poinformowała, że powiedziała „tak” swojemu ukochanemu, Miłoszowi Gierszewskiemu.

Marianna Kowalewska pokazała obrączkę

W niedzielę na profilu aktorki pojawiło się zdjęcie wraz ze wzruszającym wpisem zawierającym cytat z Shakespeare'a. Marianna poinformowała, że zdecydowała się związać z Miłoszem na stałe.

 „Wczoraj powiedziałam TAK mojemu ukochanemu, @miloszgierszewski. Kochany mój, jedyny...nauczyłeś mnie kochać. Pokazałeś mi, czym jest miłość... „Moja miłość równie jest głęboka jak morze, równie jak ono bez końca. Im więcej Ci jej udzielam, tym więcej czuje jej w sercu” - W. Shakespeare... Zawsze Ty. Zawsze Ja. Zawsze My. Twoja, Mania”.

RadioZET.pl/MF