Zamknij

Michał Żebrowski pokazał pośladki na Instagramie. Tak skomentował wyniki wyborów

Judyta Wanicka
14.10.2019 14:41
Michał Żebrowski
fot. TRICOLORS/East News

Michał Żebrowski pozuje nago dla magazynu „L'Officiel”. Dyrektor Teatru 6. Piętro paraduje przed obiektywem bez skrawka ubrania, pokazując nagie pośladki i nie tylko! 47-letniemu Michałowi Żebrowskiemu towarzyszy żona, Aleksandra Żebrowska.

Michał Żebrowski pozuje nago do najnowszego numeru „L'Officiel”. Słynny amant polskiego kina, a od 10 lat dyrektor warszawskiego Teatru 6. Piętro, udowodnił, że ma do siebie sporo dystans i rozebrał się przed obiektywem. Na Instagram trafiło wideo z planu sesji, w którym Michał Żebrowski przechadza się kompletnie nagi w towarzystwie żony. Pokusił się także o niewybredny komentarz do wyniku wyborów.

Michał Żebrowski pokazuje nagie pośladki na Instagramie

Fani przystojnego Michała Żebrowskiego przeważnie widują elegancko ubranego w towarzystwie również szykownie odzianej małżonki. Ale w najnowszej sesji polskiej edycji „L'Officiel” 53-letni aktor postanowił zaprezentować się z zupełnie innej strony. Michał Żebrowski pozuje zupełnie nagi. Do obiektywu odwraca się tyłem, pokazując gołą pupę, przód zaś zasłania rękami. Gwiazdorowi towarzyszy żona, Aleksandra Żebrowska, która dla odmiany występuje w ubraniu.

Nagiej sesji, w której Michał Żebrowski pokazuje pupę, towarzyszy zabawny komentarz, który ma być podsumowaniem wyników wyborów parlamentarnych. Widocznie faworyci aktorka wypadli słabo w sondażach, bo podpis jest dość wymowny.

No i d*pa – skomentował Michał Żebrowski.

Nasz prezent na otarcie wyborczych łez – czytamy pod wideo na profilu „L'Officiel”.

Pośladki Michała Żebrowskiego spodobały się fanom.

Ale za to jaka! – odpowiadają na komentarz aktora internauci.

Podziwiam za odwagę.

Nie lubię wyniku, ale filmik i tekst w punkt.

Zobaczyć pupcie Michała Żebrowskiego w taki wieczór... Trochę wynagrodziło smutek wyników – czytamy w komentarzach. 

RadioZET.pl/jw