19-latek w BMW dachował i uderzył w latarnię

06.09.2017 11:55

5 września 2017 roku doszło do groźnie wyglądającego wypadku drogowego z udziałem BMW kierowanego przez 19-latka, który stracił panowanie nad autem, dachował i uderzył w latarnię.

19-latek w BMW dachował i uderzył w latarnię fot. policja.pl

Dyżurny chełmskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na ulicy I Armii Wojska Polskiego w Chełmie. Na miejsce został wysłany patrol policji. Funkcjonariusze ustalili, że 19-latek zjeżdżając z ronda stracił panowanie nad pojazdem, dachował i uderzył w słup, który przewrócił się na jezdnię. Do tego zdarzenia wezwano inne służby, w tym ekipę medyczną, straż pożarną i pogotowie energetyczne.

Poza kierowcą, w BMW podróżowało dwoje pasażerów w wieku 19 i 20 lat. Żadna z osób nie odniosła obrażeń. Sprawcę kolizji przebadano na zawartość alkoholu we krwi. W momencie wypadku był trzeźwy. Mundurowi zatrzymali prawo jazdy 19-latka i sporządzili wniosek o ukaranie do sądu.

Ruch na ulicy I Armii Wojska Polskiego w Chełmie został zablokowany na dwie godziny. Przy okazji tego incydentu, policjanci apelują o ostrożną jazdę, przestrzeganie obowiązujących przepisów oraz dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. Pamiętajmy, że przez naszą ewentualną brawurę mogą ucierpieć osoby trzecie.

RadioZET/MS

Oceń