34-latka przewróciła się na skuterze. Zginęła, bo wpadła wprost pod koła dźwigu

17.10.2017 11:57

W Mumbaju, 34-letnia kobieta zginęła po tym, jak przewróciła się na skuterze i wpadła wprost pod koła nadjeżdżającego dźwigu hydraulicznego.

34-latka przewróciła się na skuterze. Zginęła, bo wpadła wprost pod koła dźwigu fot. kadr z wideo

Kobieta zidentyfikowana jako Sujata Puri wracała z pracy do domu. Jadąc skuterem straciła równowagę i przewróciła się na bok. Pech chciał, że akurat na sąsiednim pasie znajdował się dźwig hydrauliczny. Kierowca nie zdążył zahamować w porę, doszło do śmiertelnego potrącenia. Mężczyzna siedzący za kierownicą dźwigu pojechał dalej, zupełnie tak, jakby nic się nie stało:

Na miejsce zdarzenia przyjechała policja, która przy okazji zabezpieczyła materiał zarejestrowany kamerą monitoringu. Wkrótce mundurowym udało się dotrzeć do kierującego dźwigiem hydraulicznym. Mężczyzna został aresztowany. Obecnie trwa śledztwo mające na celu m.in. określenie roli, jaką odgrywać mógł ewentualny zły stan nawierzchni, o czym wspomniał Rajendra Mane z policji:

"

To był nieszczęśliwy wypadek. Jednakże pracujemy nad tą sprawą. Pojazd z tyłu powinien był utrzymywać bezpieczniejszą odległość. Aresztowaliśmy kierowcę. Również sprawdzamy, czy zły stan nawierzchni sprawił, że kobieta straciła panowanie nad skuterem. "

RadioZET/MS

Sprawdź, czy znasz zapomniane przez wielu kierowców przepisy ruchu drogowego:

Quiz. Zapomniane przepisy ruchu drogowego fot. materiały prasowe
Oceń