4-latka wypadła z autobusu. Kierowca nie zauważył

25.04.2017 13:53

Kamerą samochodową nagrano niebezpieczne zdarzenie, na którym widać jak dziewczynka wypadła z jadącego autobusu. Incydent miał miejsce w Harrison, Arkansas.

4-latka wypadła z autobusu. Kierowca nie zauważył fot. kadr z wideo

Świadek zdarzenia – Ryan Ciampoli, będący z zawodu technikiem medycznym – był w ogromnym szoku. Przyznał, że wręcz serce mu zamarło ze strachu. Pierwszy raz widział taką sytuację na własne oczy. Po chwili zatrzymał auto i pobiegł w stronę poszkodowanej. Przeniósł ją ze względu na gorącą nawierzchnię drogi i ruch uliczny.

Dziewczynkę przewieziono do lokalnego szpitala, do którego niezwłocznie udali się także jej rodzice. Stwierdzono u niej uszkodzenie szczęki na tyle poważne, że wymaga operacji. Zdarzenie możecie zobaczyć na filmie:

W momencie, gdy doszło do wypadku, na pokładzie autobusu jedyną dorosłą osobą był kierowca, przewożący dzieci do lub z kościoła. Z relacji jednego z młodych pasażerów wynika, że 4-latka podeszła do tylnych drzwi i je otworzyła, po czym wypadła z pojazdu. Po chwili o tym fakcie powiadomiony został kierujący, który zatrzymał się na poboczu. Świadkowie zdarzenia zadzwonili na policję.

Kierowcy autobusu nie zostały postawione żadne zarzuty. Głos w tej sprawie zabrał kościół, który twierdzi, że już nie korzysta z tego konkretnego autobusu.

RadioZET/MS

Oceń