7 zamaskowanych sprawców ukradło 5 aut z salonu. Dealer wyznaczył nagrodę za pomoc

11.10.2017 10:45

Oddział Mazda Mirai Motors z Sosnowca poinformował o kradzieży rozbójniczej, do której doszło w dniu 10 października 2017 roku. Siedmiu zamaskowanych sprawców ukradło z magazynu samochodów fabrycznie nowych aż 5 pojazdów.

7 zamaskowanych sprawców ukradło 5 aut z salonu. Dealer wyznaczył nagrodę za pomoc fot. materiały prasowe

Dzięki szybkim i profesjonalnym działaniom policjantów udało się odzyskać dwa auta. Na chwilę obecną prowadzone są dalsze czynności mające na celu ujęcie sprawców i odzyskanie skradzionych samochodów. Niestety ze względu na dobro śledztwa, Mazda Mirai Motors nie może ujawnić więcej informacji na ten temat.

Mimo to, dealer nie pozostał bierny wobec sytuacji i postanowił wyznaczyć nagrodę 10 000 zł dla osoby, która wskaże sprawców lub w znaczącym stopniu przyczyni się do odzyskania pozostałych pojazdów, czyli dwóch Mazd CX-5 2017 w kolorach czerwony i brązowy metalik oraz Mazdy 6 kombi 2017 w kolorze czerwony metalik.

Dealer Mazda Mirai Motors przy okazji publikacji oświadczenia poinformował o tym, że dwa odnalezione przez policję modele miały przykręcone żółte, holenderskie tablice rejestracyjne.

RadioZET/MS

Sprawdź, czy jesteś w stanie odgadnąć z jakiego regionu pochodzą właściciele tych samochodów:

Oceń