Agresja drogowa. 24-latka jadąc z dzieckiem celowo wjechała w motocyklistę

19.07.2017 12:15

Kamerą pokładową zarejestrowano agresywne zachowanie 24-letniej kobiety, która stworzyła nie lada zagrożenie dla poruszającego się przed nią motocyklisty. Zdarzenie miało miejsce 17 lipca 2017 roku na drodze stanowej 611.

Agresja drogowa. 24-latka jadąc z dzieckiem celowo wjechała w motocyklistę fot. kadr z wideo

Za kierownicą siedziała Shannon Henry. Jechała bardzo blisko motocyklisty, po czym go potrąciła. Niedługo po incydencie została zatrzymana przez policję. Od razu zeznała, że winę za to zdarzenie również ponosi kierowca jednośladu. W dodatku wspomniała o swojej chorobie psychicznej.

Na filmie nagranym kamerą pokładową zobaczymy jak kobieta rzuca w mężczyznę shake’a, następnie w niego wjeżdża i ucieka, przejeżdżając na czerwonym świetle. Motocyklista zamieszany w ten incydent, Mark Maggio, opowiedział jak to wyglądało z jego perspektywy:

"

Po prostu wiedziałem, że ona próbuje mnie zranić. Niektórzy ludzie mówią, że powinienem był jej ustąpić. Nie brałem tego pod uwagę – nie możesz pozwolić ludziom zbytnio się do ciebie zbliżyć, gdy jedziesz motocyklem. "

Na szczęście nikt poważnie nie ucierpiał w tym zdarzeniu, za co losowi jest wdzięczny Kent Werkheiser z policji:

"

Całe szczęście, że nikomu nic się nie stało. Ludzie różnie podchodzą do jazdy samochodem. Problemem są korki, każdy wydaje się śpieszyć. Nieustannie dochodzi do aktów agresji. Moja rada, którą dałem swoim dzieciom – w obliczu agresywnego kierowcy zatrzymajcie się na poboczu, to nie jest tego warte. "

Shannon Henry usłyszała 16 zarzutów i obecnie znajduje się w więzieniu, ponieważ nie wpłaciła kaucji w wysokości 5000 dolarów. Stanie przed sądem jeszcze w lipcu 2017 roku.

RadioZET/MS

Oceń